x-kom hosting

Linux Za Free

Kamix
komentarz
komentarz

Gdzie tu się zarejestrować ?

Udało się :)

We'll be back in a few days, shipping Ubuntu 7.04 (Feisty Fawn) CDs.

Płyty im się skączyły czy co :D

Zarov
komentarz
komentarz
Gdzie tu się zarejestrować ?

Gdzie? Mówisz o Ubuntu?

https://shipit.ubuntu.com/

EDIT

Aha :)

ziom
komentarz
komentarz
Piracki Windows - zobaczymy co powiedzą jak będą naloty na domy

To z widłami na nich !

Ile wysyłają maxymalnie tych płytek?

mat159
komentarz
komentarz

Moj kumpel ma kumpla ktory zamowil kilka tysiecy tych plytek i mu przyslali (ponoc widzial je na wlasne oczy), ale ile w tym prawdy to nie wiem...

Inna sprawa ze byloby to kompletnie pozbawione sensu.

Zarov
komentarz
komentarz

Wątpie w to, słyszałem o 50 płytach...ba! nawet z tych 50 dostałem połowe od znajomego...ale tysięcy to już nie. Bajkopisarz :)

mat159
komentarz
komentarz

Podobnie sceptycznie do tego podszedlem... Jednak kumpel zarzekal sie ze to prawda, ale chyba mu sie snilo :]

byku
komentarz
komentarz

Jeżeli za powód podał by, że organizuje jakieś masowe rozdawanie płytek Ubuntu, to może by mu przesłali. Ale jaki jest sens aż tylu płytek? Przecież rozdać 1000 to raczej wielki kłopot, a kilka tysięcy?

Zarov, ja słyszałem o 900 :D

ziom
komentarz
komentarz

Niedługo będą chodzić po domach i rozdawać...

Chyba do nich napiszę, że robie naprawde masowe rozdawanie płytek, a poźniej będę miał pokój pełen płyt z Ubuntu :D

Chociaż 50 by mi wystarczyło...

poza tym, czym mu przysłali te kilka tyś. płytek? Może STAR'em :D ?

Sean
komentarz
komentarz

mnie dziś spotkała niespodzianka...przychodze do szkoły odpalam kompa a tu linux...może przekonam się w szkole dogłebnej obsługi tego systemu ;] bo szczerze windowsa nie za bardzo szanuje za bardzo...przyjade do domu to sobie go zainstaluje i bede działał ;] pozdrawiam...sean

olej3232
komentarz
komentarz

Od kiedy takie zainteresowanie Linux-em :)

Podobne akcje powinny organizować tez inne dystrybucje, ale wytłoczenie takiej ilości płyt trochę kosztuje!

Kurzun
komentarz
komentarz

Dla np. takiej firmy jak Novel to by była malutka kwota. Tylko, że oni zarabiają na wersjach komercyjnych - banda !

Zarov
komentarz
komentarz

Heh, Novell....niech robią co chcą, jest wiele innych dystrybucji...

sean a co to za dystrybucja? Pewnie jakieś Ubuntu albo Mandriva.

http://wioowszkole.pl/

grzeg16
komentarz
komentarz

Przesyłka też jest za darmo? Niech mi kto powie jaki on mają z tego zysk jak wszystko jest za darmo?

Zarov
komentarz
komentarz
Przesyłka też jest za darmo? Niech mi kto powie jaki on mają z tego zysk jak wszystko jest za darmo?

Wszystko jest za darmo. Sam się zastanawiam co oni maja z tego...idea piękna ale wytłoczenie, wysłanie coś kosztuje...

EDIT

Zapytałem kogo trzeba i zobaczymy co odpiszą w tej sprawie. Dobrze że zapytałeś bo sam byłem tego ciekaw od dawna.

EDIT2

Jeden znajomy mówi że mają dane osobowe i pewnie je sprzedają...chociaż o sprzedawaniu nic nie mówił.

Inny, administrator forum.ubuntu.pl mówi że nic, a Mark Shuttleworth dopłaca. Tylko jedna sprawa, wysyłają obecnie mniej płyt...

grzeg16
komentarz
komentarz

Nie będe zamawiał wolę ściągnąć. To tylko niecałe 700mb. :D

grzegorzmce
komentarz
komentarz

a rozdają jeszcze coś za darmo tak jak ubuntu bo z chęcią bym sobie zamówił zresztą za niedługo wychodzi ubuntu 7.10 więc trzeba go zamówić

Kurzun
komentarz
komentarz

Zamówisz tylko po to żeby mieć i dostać za darmo ?

grzegorzmce
komentarz
komentarz

no co ty ostatnio zamówiłem wersje 7.05 i do teraz używam chciałbym mieć następną a jak ściągam z neta to mi błędy wyskakują. Chciałbym zobaczyć też inne wersje:>

Zarov
komentarz
komentarz

Nic nie stoi na przeszkodzie by zaaktualizować wersje 7.04 do 7.10 :>

grzegorzmce
komentarz
komentarz

a to się da bez płyty zrobić bo jak są jakieś aktualizacje to zawsze je robie

Zarov
komentarz
komentarz

Jasne ze bez plyty sie da, na forum.ubuntu.pl w swoim czasie podadzą wpisy do sources.list dla wersji 7.10 i wtedy tylko zaaktualizowac :)

Kurzun
komentarz
komentarz

Ubuntu powinien się sam zaktualizować do najnowszej wersji tzn. włączy się funkcja update.

Zarov
komentarz
komentarz
Ubuntu powinien się sam zaktualizować do najnowszej wersji tzn. włączy się funkcja update.

Ale jak ma w sources.list wpisy z "7.04" to jak ma sie samo?

Przemek
komentarz
komentarz

Tak samo jest w przypadku Debiana.

Jak masz repo dla Etch to beda sciagane update ale tylko do tej wersji.

  • 2 tygodnie później...
Kamix
komentarz
komentarz

Zamówiłem sobie właśnie 2CD jedno na 32 bit drugie na 64 bit :)

Zobaczymy czy dostanę :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.