x-kom hosting

Linux Za Free

MegaPiksel
utworzono
utworzono

Witajcie. Chciałem rozpowszechniać linux-a w moim mieście więc zamówiłem z tąd 26 płytek (1 dla siebie reszta do rozdania). I co dalej - jak sie dowiem, że płytki zostały wysłane??

Bamu
komentarz
komentarz

Sorry, you don't have permission to access this page.

You are not logged in.

ż twojego linku nic sie nie dowiem

MegaPiksel
komentarz
komentarz
Zarov
komentarz
komentarz

Płyty podobno idą pare tygodni, nie zamawiałem nigdy Ubuntu i nie wiem czy pokazują takie informacje, chociaż przy tylu zamówieniach to wątpie. Musisz cierpliwie czekać.

Lucider
komentarz
komentarz

Jest ładnie napisane dużą czcionką, że wysyłka trwa od 4 do 6 tygodni w zależności od kraju, więc po prostu poczekaj...

MegaPiksel
komentarz
komentarz

Ja oczywiście poczekam, tylko się pytam, czy zostanę jakoś poinformowany, że otrzymam płytki??

Zarov
komentarz
komentarz

Tak, listonosz poinformuje pukając do dzwi.

A tak na serio to z tego co wiem to wszystkim wysylaja...

MegaPiksel
komentarz
komentarz

To o listonoszu to wiem, tylko słyszałem, że nieraz nie wysyłają, a jak wysyłają wszystkim to fajnie. Acha i słyszałem, że jeszcze jakieś naklejki dają gratis??

Przemek
komentarz
komentarz
Acha i słyszałem, że jeszcze jakieś naklejki dają gratis??

Dostaniesz jedna naklejke gratis :P

Kurzun
komentarz
komentarz

Wszystkim wysyłają. Yy Przemek ja dostałem 5 naklejek ; )

Przemek
komentarz
komentarz
Yy Przemek ja dostałem 5 naklejek ; )

To mnie oszukali.

Dostalem jedna.

MegaPiksel
komentarz
komentarz

No to fajnie - dzięki za pomoc - czekam na przesyłkę.

Zarov
komentarz
komentarz

Tak poza tematem dodam że OpenSolarisa też wysyłają za free. Można zamówić nawet do kolekcji.

MegaPiksel
komentarz
komentarz

A z jakiej strony tego OpenSolarisa??

grzegorzmce
komentarz
komentarz

ja dostałem dziś jupii :D i 4 naklejki

Informatyk
komentarz
komentarz

Heh, to ja się najbardziej obłowiłem - za jednym razem otrzymałem 8 naklejek, razem mam ich ponad 50 :P

Kurzun
komentarz
komentarz

Oni chyba wysyłają różnie. Ja np. ostatnio dostałem 5 raz 3 więc to chyba kwestia przypadku.

MegaPiksel
komentarz
komentarz

26 CDs requested on 2007-09-01. 5 CDs were approved and sent to the shipping company on 2007-09-03. Please note requests usually take from 4 to 6 weeks to deliver, depending on the country of shipping.

Oto i komunikat jaki widzę na stronie - ShipIt - czy to znaczy, że przyślą tylko 5 z 26 płytek, czy mogę jeszcze liczyć na inne. I k0lejne pytanie, czy w trakcie realizacji zamówienia Ubuntu mogę dodatkowo zamówić Edubuntu i Kubuntu??

Kurzun
komentarz
komentarz

Tak. Ja kiedyś dostałem Kilka płytek Kubuntu + Ubuntu + Edubuntu.

acallk
komentarz
komentarz

nie lepiej sobie zassać ubuntu czy tam inne wariacje i wypalic na płytke ??

Przemek
komentarz
komentarz
nie lepiej sobie zassać ubuntu czy tam inne wariacje i wypalic na płytke ??

A moze ktos ma wolne lacze albo chce miec ladna plyte?

Kurzun
komentarz
komentarz

Dokładnie jeśli ktoś ma łącze 10kb/s to ściągałby wieki więc może sobie zamówić. To akurat dobry pomysł, ze strony ubuntu.

  • 3 tygodnie później...
grzegorzmce
komentarz
komentarz

powinno być więcej takich pomysłów chociaż ludzie są uzależnieni od M$ bo jak im mówiłem że za darmo wysyłają linuksa to ludzie mówili a poco mi to jak mam pirackiego M$

Zarov
komentarz
komentarz

Tylko Ubuntu i podobne są wysyłane za free, dodatkowo można zamówić sobie OpenSolarisa...ale to już egzotyczny system jak na Polske.

Piracki Windows - zobaczymy co powiedzą jak będą naloty na domy :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.