x-kom hosting

Jaka Wypalarka Najlepsza? [sonda]

Która najlepsza??  

207 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka wypalara is THE BEST???

    • Lg
      92
    • Lite-on
      46
    • Samsung
      22
    • Pioneer
      21
    • Plextor
      10
    • Benq
      1
    • HP
      1
    • NEC
      14


Gość
komentarz
komentarz

sony góra!!! i samsung ale niee widze tu sony !!!!

yoho
komentarz
komentarz

najlepsze sa LG,a najgorze SAMSUNG. kupilem 1 samsunga po 3 dniach sie zepsula. oddalem na gwarancje dostalem 2 Samsunga i znowu po 3 dniahc sie zepsulo(((( nie otwirala sie szufladka, a to z ta dziurka i szpilka nie dawalo nic))0

marcin13135
komentarz
komentarz

LG

yoho
komentarz
komentarz

jeszcze 1 powod chcem podac dla LG. Kiedys mi pekla plyta w napedzie cd od LG oczywiscie, a z napedem nic sie nei stalo dzialal dalej i dziala jeszcze (juz 8rok leci).

  • 3 tygodnie później...
brejdak
komentarz
komentarz

Ja tam z lite-onem nie miałem nigdy problemów, ze zwykłą ani z DVD :D

daroman123
komentarz
komentarz

Nie wiem jaka jest dobra. Wiem tylko że mam nagrywarke Neca i powiem krótko strasznie hałasuje, podczas nagrywanie czy też odtwarzania płyt. Jest głośna na maksa :/

cubus1981
komentarz
komentarz

Tylko LG. CD-RW (5 lat) nadal działa. DVD - RW (2 lata) również dalej działa. :D

marcin10_19
komentarz
komentarz

A moim zdaniem to są zdania podzielone :) Bo to nie zależy od firmy tylko od modelu, niektóre mogą być trafne a niektóre bardzo dobre i służyć długo :) Moim zdaniem tutaj nie ma zdecydowanej przewagi jeden nad drugim :) takie jest moje zdanie

tofik177
komentarz
komentarz

LG - uzywam ich od kad mialem kompa i nie mniałem z nimi wiekszego problemu nie twierdze ze sa niezawodne bo mialem juz kilka ;d

Heimdall
komentarz
komentarz

Samsung i Lite-On :)

Btw. powinna być możliwość zaznaczenia paru opcji :P

maxi22
komentarz
komentarz

Głosuje na LG ponieważ sam mam ją i jest niezła.Polecam. ;)

  • 1 miesiąc później...
zibi777
komentarz
komentarz

Juz dawno nikt nie pisał ale może warto odswiezyć temat wydaje mi się że duzo ludzi szuka napędów więc ja osobiści polecam Lg jeżeli chodzi o model to LG GSA-H55L bardzo dobry napęd w rozsądnej cenie.

sword
komentarz
komentarz

No to jak odświeżamy to i ja sobie zagłosuje :D według mnie to Lg rządzi mają dobrą jakośc wypalania i spoko odczyt ogólnie to uniwersalne napędy.

czarna.mamba
komentarz
komentarz

Kolejny głos na Lg.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.