x-kom hosting

Jaka Wypalarka Najlepsza? [sonda]

Która najlepsza??  

207 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaka wypalara is THE BEST???

    • Lg
      92
    • Lite-on
      46
    • Samsung
      22
    • Pioneer
      21
    • Plextor
      10
    • Benq
      1
    • HP
      1
    • NEC
      14


Bardock
komentarz
komentarz

Nie mogłem zagłosować inaczej :) LG - mój głos.

Marix
komentarz
komentarz

Tylko LG. Kiedyś tak z 5 lat temu dobry był Lite-On, ale co dobre to się szybko kończy :P

zeniTh
komentarz
komentarz

ja tez daje punkta u LG :)

miałem już napędy kilku firm ale LG jednak przoduje

Wo92
komentarz
komentarz

Z własnego doświadczenia głosuję na Lite-Ona! Mam nagrywarkę DVD LG i nagrywarkę CD Lite-On. Z tą pierwszą zawsze mam jakieś problemy, a druga działa bez problemu, choć jest 2x starsza..

  • 2 tygodnie później...
tomek1081
komentarz
komentarz

jam mam LG jakieś 4-5 lat i chodzi bez zarzutu.

  • 2 tygodnie później...
lukas00000
komentarz
komentarz

Głosuje na Lite-On. Mam ją od 7 lat i jeszcze działa. Zresztą LG też ma, ale tylko przez 6 lat :D .

Kurzun
komentarz
komentarz

Panowie nie offtopować. Oddać swój głos i nie pisać dlaczego ; )

  • 3 tygodnie później...
MasX
komentarz
komentarz

Głosuje na LG poniewaz sam mam tą nagrywarke DVD i jestem bardzo zadowolony!! Naprade POLECAM;]

MaaT
komentarz
komentarz

polecam NECa, mam ta nagrywarke juz 3 lata i smiga, wczesniej mialem LG i po 2 latach padla

  • 2 tygodnie później...
Naxi
komentarz
komentarz

ja mam pioneera i lg ale lepiej sprawuje się pioneer(tak właśnie zagłosowałem)

  • 2 tygodnie później...
mieciel
komentarz
komentarz

LITE-ON! OD kilku lat tychnagrywarek uzywam. Rok temu zaopatrzyłem się w nagryware DVD z lightscribem i chopdzi jak cudenko. Zero problemów. Cicha ładna szybka i dobra cena :)

Raxen
komentarz
komentarz

Ja jednak LG, mam nagryware tej firmy i nie mam narazie zadnych problemow, ale LITE-ON-a tez mam i nie sprawia tez problemow, w sumie LG dlozej mi sluzy.

nokia
komentarz
komentarz

Ja kożystam z LiteOna i nie narzekam, ale jest dość głośny.

Wcześniej miałem NEC-a i to właśnie na niego głosuję - bdb pracował przez 2lata, ale go sprzedałem z całym pecetem.

LiteOna kupiłem tylko ze względu na cenę i LightScribe;-))

Pozdrawiam,

nokia

webber
komentarz
komentarz

Poprzednio miałem 4 napędy Lite-Ona - były strasznie głośne i padały średnio po 8-9 miesiącach. Teraz ponad rok jade na LG i nie mam problemów, chociaż zastanawiam się nad kupnem jakiegoś Pioneera. Głos na LG.

Wicuch
komentarz
komentarz

wierzcie lub nie ale przez 1,5 roku pracy nagrywarka nie popełniła ŻADNEGO błędu przy pracy. Lite-on :)

  • 3 tygodnie później...
kudrewicz
komentarz
komentarz

Pioneer db... Zdecydowanie odradzam Lite-On'a - szit jakich mało... Nawet miałem do czynienia z HP'kiem - po tygodniu poszedł na gwarancję :P

Loguś21
komentarz
komentarz

LG ;) Od 7-8 lat wypala, kręci i jest jak najbardziej godna polecenia. :)

Sonido
komentarz
komentarz

W starym kompie miałem DVD i CD-RW LG i do tej pory, a minęło już ponad 6 lat chodzą nadal bez zarzutu.. Lecz do nowego kompa kupiłem już DVD-RW Samsunga. Tak jakoś, choć mogłem wybierać między LG w tej samej cenie to wziąłem Samsunga. Czemu? Sam nie wiem :P Jakoś bardziej podobają mi się ogólnie wszystkie produkty tej marki i cenię je sobie wyżej niż choćby LG.

bagish
komentarz
komentarz

Ja polecam firmę LG :). Mam ich nagrywarkę ok.1,5 roku i sprzęt działa bez zarzutu :D.

  • 2 tygodnie później...
mis456
komentarz
komentarz

Tylko lite-on. Mam nagrywarke CD od 3 (czy 4) lat i cały czas nagrywa świetnie

nokia
komentarz
komentarz
wierzcie lub nie ale przez 1,5 roku pracy nagrywarka nie popełniła ŻADNEGO błędu przy pracy. Lite-on

Pewnie masz racje;)

Ale z tego wynika, że trafiłeś na lepszą;

  • 2 tygodnie później...
wojbalus
komentarz
komentarz

Ja uważam że LG bo sam ma taką 4 letnią i jeszcze nigdy nie miałem z nią najdrobniejszego problemu :D

dixon
komentarz
komentarz

polecam LG ! LG rzadzi super nagrywarki.. zero bledow przy wypalaniu.. zadnej straconej plytki. ****polecam****

  • 2 tygodnie później...
bartEEEk
komentarz
komentarz

Według mnie Pioneer - bezkonkurencyjnie. Przedewszystkim bardzo cichy, ale i wydajny.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.