x-kom hosting

Kto jest za zalozeniem Irc/Czat

Czy jestes za stworzeniem:  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Irc'a
      24
    • Czata forumowego
      19
    • To z?y pomys?
      3


Orient
komentarz
komentarz

Jestem za założeniem Czata forumowego ponieważ zapewnie nie kazdy ma Mirca :)

mat159
komentarz
komentarz
Jestem za założeniem Czata forumowego ponieważ zapewnie nie kazdy ma Mirca

Jest wiele innych, darmowych klientow IRC wiec to nie jest powod.

Zarov
komentarz
komentarz

Równie dobrze można powiedzieć że nie każdy ma jave, bo na pewno nie byłby to czat z forum :)

olej3232
komentarz
komentarz
To powiedz w jaki sposob skierowac ankiete do tych stalych uzytkownikow aby cala "reszta" nie miala mozliowsci glosowania ?

Wprowadzasz selekcje ?

O ile się nie mylę skrypt tego forum nie daje takiej możliwości, a nawet jeśli dopisać kilka linijek kodu, i tak w niczym to nie pomoże, ponieważ nie wiadomo kto ma zamiar zabawić tu dłużej, a kto nie!

Mimo wszystko twierdzę że przydała by się jakaś informacja z prośbą o to aby nie głosowali Ci którzy nie mają zamiaru z tego korzystać! Opinia kogoś kto napisze dwa posty i nie pojawi się więcej jest nam nie potrzebna!

Dlatego kolega Strahd powiedzial ze pomoze w tym mniej lub bardziej zaawansowanym uzytkownikom.
W to nie wątpię, myślę że każdy chętnie pomoże!
Orient
komentarz
komentarz

Zmieniam zdanie jestem stanowczo za Ircem xD

onna
komentarz
komentarz

Zmieniam z czata na irca :evil:

Przemek
komentarz
komentarz

No to mamy juz dw glosy do przodu ;)

Nie ukrywam ze jestem jak najbardziej za Ircem :P

Ktos jeszcze ? :D

CatchMe
komentarz
komentarz

No oczywiście, że IRC. Nie wiem dlaczego zachciało mi się czata :lol:

blue555
komentarz
komentarz

Jestem za założeniem IRC'a. Tylko oczywiście ktoś musi mieć czas, i trochę nim "po operować" ;)

Przemek
komentarz
komentarz
Jestem za założeniem IRC'a. Tylko oczywiście ktoś musi mieć czas, i trochę nim "po operować" ;)

Mamy juz kilku chetnych ;)

Zarov
komentarz
komentarz

Jak już mówiłem Przemek, na GG myślę by na początku powstała specjalna "linia" pomocy w stawianiu pierwszych kroków na IRCu...jak będzie wszystko gotowe to podam nr GG.

Boski4
komentarz
komentarz

ja tez jestem za IRC, ale tak naprawdę to będzie moje pierwsze zderzenie z tym IRC

Kamix
komentarz
komentarz

No, no głosować na IRC...

Zarov
komentarz
komentarz

Jak powiedziałem wcześniej, dziś przygotowałem opisy jak wejść na IRCa z czterech popularnych klientów.

http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=18185

Nie pozostaje mi nic jak tylko zaprosić Was na kanał :)

PS.

Jeśli zauważyłes jakieś błędy w opisach, pisz na pw.

  • 3 miesiące później...
Kamix
komentarz
komentarz

Sory, że temat bardzo stary, a ja go odkopuje, ale tak bardzo chcieliście IRC'a a teraz niema z kim tam pogadać :) Może by go jakoś zareklamować na stronie głównej lub coś podobnego ;)

Zarov
komentarz
komentarz

Z IRCa już jakiś czas temu zrezygnowaliśmy. Zaproponowałem to Bizonowi dlatego że tyle osób deklarowało się za IRCem a tak naprawde to odwiedzających mogę wyliczyć na dłoni. Pomimo tego że to forum komputerowe go większość użytkowników nie wie co to IRC albo nie umie poustawiać klienta według opisu.

Kamix
komentarz
komentarz
Z IRCa już jakiś czas temu zrezygnowaliśmy.

No cóz szkoda :/

IRC był odwiedzany najczęściej na Quizach GoBiego ;)

No moim zdaniem forum komputerowe powinno mieć IRC, ale jak nikt z niego nie kożysta to jest nie potrzebny.

Pozdrawiam.

Gość
komentarz
komentarz

Irc będzie najlepszy. ;)

Kamix
komentarz
komentarz (edytowane)

Zamknijcie temat. IRC dawno powstał i już upadł, bo tak jak napisał Zarov:

Pomimo tego że to forum komputerowe go większość użytkowników nie wie co to IRC albo nie umie poustawiać klienta według opisu.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.