x-kom hosting

[1000]Nowy, funkcjonalny telefon

demi
komentarz
komentarz

na tych dotykowych to trzeba wprawy żeby dobrze pisać sms - kwestia czasu.

nokia n95 8GB? ma wszystko czego chcesz tylko, że aparat gorszy

n31T
komentarz
komentarz

[quote name='demi' date='07 marzec 2010 - 12:25' timestamp='1267961130' post='989097']
to może napiszesz dlaczego?
[/quote]
Mój błąd, nie doczytałem że użytkownik chce telefon do zdjęć, lecz omnia tylko pod tym względem wygrywa z HD II.


Odnosząc się do tych aparatów. Nie ma znaczenia czy kupisz sobie n95 za 300zł która ma 5mpix czy kupisz se k800i za 150zł który ma 3mpix czy kupisz sobie inne badziewie z aparatem 8mpix, wszystkie zdjęcia będą podobnej jakości. Nie ma sensu kupowania telefonu dla aparatu. Jak zależy Ci na telefonie z aparatem, bierz jakiś dobry telefon z aparatem 3,2mpix. Takie jest moje zdanie.

Danci
komentarz
komentarz (edytowane)

Cały czas siedzę i czytam testy fonów. Najbardziej do tej pory zaciekawiły mnie te modele:
Nokia n97 (5 mpx jednak z optyką Carl'a, która jest bdb z tego co wiem, klawiatura qwerty, ale także ekran dotykowy (smsy można pisać przez dotyk? Jak z dźwiękiem, wytrzymałością tutaj?)
SE C905 (niby 8mpx, ale robi podobno zdjęcia jak dobry 5mpx - coś ala n97? Muzyka podobno tutaj nie grzeszy jakością, ale telefonik fajny, poręczny itd.)
I Satio, o którm mowa była wcześniej, ale to mój ostatni typ...
Bardzo zaciekawiła mnie Nokia n97 i to chyba na niej skupię moją uwagę - może ją ktoś, albo coś o niej słyszał. Sprosta moim wymogom? Proszę o opinie (jak z klawiaturą qwerty, dotykiem itd. Łatwo się do qwerty przyzwyczaić i czy jest dobra do pisania?).

Edytowane przez Danci
demi
komentarz
komentarz

a widziałeś jego cene?

tak jak już polecałem zastanów się nad nokią e75

Danci
komentarz
komentarz (edytowane)

Nokii n97? Tak coś 1.5 - 1.6k tyle dałbym rade wydać jeśli jest warta swojej ceny.
Tu mam nawet za 1.3k - http://www.allegro.pl/item944524171_nokia_n97_32gb_wifi_gps_5_0_mpx_krakow_net_com.html

Edytowane przez Danci
demi
komentarz
komentarz

Jak uważasz, jeszcze trochę bym poczekał. Do wakacji będą tańsze i może coś innego się na rynku pokaże

Danci
komentarz
komentarz (edytowane)

Zastanawiam się jeszcze nas SE Xperia X1 bądź X2 - skłaniam się chyba do X2 bo podobno jest lepsza - moglibyście swoje opinie wyjawić - jak w nim z klawiaturą (dotykiem jeśli jest?), muzyka, aparatem, funkcjonalnością, wykonaniem.
@up
No wiem wiem, tylko się chce zorientować żeby wiedzieć co w trawie piszczy :D

Edytowane przez Danci
n31T
komentarz
komentarz (edytowane)

Tu masz obszerny artykuł o X2 : http://www.gsmonline.pl/portal/phonetests/phoneTests.jsp?s0n_id=23830&link=Test

Edytowane przez Sheo
Danci
komentarz
komentarz

No właśnie i po tym artykule raczej z niego rezygnuje - ekran tylko za pomocą rysika...

Mam jeszcze ostatnie do was pytanie. Który z tych wymienionych telefonów byłby najlepszy do takiego użytkowania (smsy, multimedia, zdjęcia w mniejszej mierze muzyka):
SE C905
SE X2 (chociaż on zbyt dobry nie jest - ekran, konstrukcja - prawda?)
NOKIA N97
SE Satio (niestety nie ma qwerty to raczej odpada)
Coś innego (może HTC ? Ważne żeby miał qwerty i dotyk (samego dotyku nie chce - do dotyku to ekran taki, żeby można było palcem sterować).

Aha i czy są planowane jakieś wyjścia do wakacji telefonów, które by spełaniły moje wymagania, a byłyby tańsze?

Zjawa123
komentarz
komentarz

A może spodoba Ci się Samsung INNOV8 ? 8 lub 16 GB pamięci, dodatkowo możesz jeszcze ją rozszerzyć. Ma Symbiana, Wi-Fi, GPS, nie jest dotykowy.
Tu masz obszerny test: http://www.telepolis.pl/artykuly.php?id=289

demi
komentarz
komentarz

ten co kolega pokazał, nawet fajny. dobry aparat. masz duży wybór

SE C905
SE X2
NOKIA N97
SE Satio
Samsung INNOV8
NOKIA N95

ale tak jak już wcześniej pisałem to jeszcze do wakacji pokażą się nowe, a te co są teraz pewnie stanieją

n31T
komentarz
komentarz

[quote name='demi' date='08 marzec 2010 - 18:34' timestamp='1268069666' post='989948']

NOKIA N95

[/quote]

Jeśli już to tylko w wersji 8GB (n95-2). Zwykła jest słaba sprzętowo.

Danci
komentarz
komentarz (edytowane)

Czyli N97 nie polecacie?
Co powiecie na N900 - chociaż wydaję mi się, że to taki bardzo tabletowaty fon i nie wiem czy opłaca się go kupować...

Czyli alternatywy do N97 / N900 to tylko te fony co wyżej kolega demi podał tak?

Edytowane przez Danci
n31T
komentarz
komentarz

Jeśli chodzi o mnie, na chwilę obecną polecam HTC HD2 i nic więcej. Jeśli nie śpieszy Ci się w kwietniu HTC wypuszcza nowe modele, które wg testów godne są polecenia. Takie jest moje zdanie i jego nie zmienię. Jeśli chodzi o argumenty przemawiające za HD2, wystarczy poczytać recenzje, testy, w których HD2 wypada znakomicie.

Danci
komentarz
komentarz

No tak, ale HTC HD2 ma tylko ten dotyk i to mnie zraża.

n31T
komentarz
komentarz (edytowane)

Też miałem takie dylematy przed moimi pierwszymi dotykami, lecz jak potem się okazało były całkiem nietrafione. Posiadając np. iPhone'a, ani razu nie pomyślałem o jakiegokolwiek typu klawiaturze. Ekran dotykowy (o ile nie chodzi jak w omni...)jest doskonałym rozwiązaniem, niewymagającym klawiatury.

[color="#ff0000"]
//proszę Cię , przestań cytować posty w całości
//dan[/color]

Edytowane przez danielek316
usuwam niepotrzebny cytat
Danci
komentarz
komentarz (edytowane)

Dlaczego mówisz, że nie taki jak w Omnii. Ja zdecydowałem się na kupno Omnii HD i po testach i wypowiedziach ludzi, którzy go mają jest to bdb dotyk pojemnościowy tyle, że bez multitoucha...
@down
No wiem, wiem pomieszały mi się końcówki :D

Edytowane przez Danci
n31T
komentarz
komentarz

A czy gdzieś w mojej wypowiedzi jest jakaś wzmianka o omni HD ? Bo wydaje mi się że pisałem o omni :pff:

  • 2 tygodnie później...
sytluk
komentarz
komentarz (edytowane)

Sony Ericsson Xperia X1 jest bardzo ciekawy, bardzo ładny, jednak aprarat ma tylko 3,2 Mpx. Ale poza tym ma wszystko co jest przydatne. Sam go posiadam i jestem zadowolony. Nowy spokojnie kupisz za 1100 zł ;) Jednak jeśli zależy Ci na bardzo dobrej jakości zdjęć to odpada, nie są złe, ale niektóre robią lepsze ;) Z innych marek proponuje HTC albo BlackBerry, te w większośći posiadają klawiaturę QWERTY

Edytowane przez sytluk

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.