x-kom hosting

[1000]Nowy, funkcjonalny telefon

Danci
utworzono
utworzono

Witam.
Prosiłbym o dobór komórki do moich oczekiwań :)
No więc tak - posiadam teraz k800i i nie powiem jestem z niego zadowolony jednak jest to już stary telefon, bo ma 2 latka - wogóle skrzypi cały itd.
Na nowy telefon chce przeznaczyć +/- 1200 zł. Na muzyce nie zależy mi tak bardzo (oczywiście nie chce, żeby strasznie słabo grał, ale nie musi bardzo dobrze grać. Komórki tylko czasami do muzyki używam). Ważne, żeby był poręczny i ładnie wyglądał. Musi posiadać dobry aparat (najlepiej powyżej 5 mpx), który będzie robił w miarę dobre zdjęcia. Oczywiście karty tak do 16gb, żeby mógł obsługiwać, miał wifi no i ogólnie, żeby był funkcjonalny. Najlepiej, żeby też dobrze trzymał baterię.
W kolejności na rzeczach, na których mi zależy to:
funkcjonalność
aparat
muzyka
wifi
styl
I jak myślicie - może lepiej dołożyć i kupić coś lepszego (wiadomo nie 1000 zł dokładać, ale z parę stów?). Komórka pewnie będzie kupowana w Stanach Zjednoczonych - myślę, że to dużo zmienia.

PS. Patrzyłem na przyklejony temat, ale nie wiem czy się ceny nie zmieniły i fon będzie z USA kupowany więc to trochę zmienia

demi
komentarz
komentarz

nokia e75?? aparat ma trochę gorszy niż ty byś chciał 3.2 mpx. klawiatura qwerty.

http://www.allegro.pl/item935358659_nowa_nokia_e75_nokia_polska_24m_poznan.html tutaj masz zdjęcie cena w polsce to około 1000 zł, wiadomo że cena w USA bedzie +/-

Danci
komentarz
komentarz

Niee raczej nic z takich. Myślałem o jakimś przyszłościowym. Może Satio? Jednak ten dotyk mnie odrzuca... Mógłby być jakiś slider chociaż z tego co mi wiadomo często nawala. Może jakiś HTC? Zależy mi na takich przyszłościowych bardziej.

demi
komentarz
komentarz

HTC touch diamond P3700 ma wifi, aparat 3.2,bodajże ma auto-focus

n31T
komentarz
komentarz

Może pomyśl o telefonach blackberry ;) W USA dominują na rynku.

demi
komentarz
komentarz

BLACKBERRY mają słabe aparaty- ja tak uważam, z takich to polecam BLACKBERRY CURVE 8520 ale aparat 2.0 mpx.

Danci
komentarz
komentarz

Blackberry? Jakoś do mnie nie przemawiają. Najlepiej jakby to był jakiś SE. Tak jak mówiłem co myślicie o Satio (jak z tym dotykiem dobry jest?), może X2 (bo słyszałem, że X1 nie jest zbyt wytrzymała, a co z X2) i może jakiś HTC (ten touch diamond? sam nie wiem - syfny aparat)

demi
komentarz
komentarz

w porównaniu do aparatu satio (12.1 mpx), a touch diamond (3.2) i innych funkcji to nie zastanawiałbym się, chociaż nie wiadomo jak z tym ekranem (dotykiem)

Danci
komentarz
komentarz

No właśnie najbardziej martwi mnie ten dotyk... Nie jestem przyzwyczajony do takich telefonów i nie wiem jak się przyzwyczaję. Do Satio mnie właśnie ciągnie, ale no ten dotyk... Jak wy się do tego przyzwyczailiście??
A może coś w deseń w955 (slider i aparat niezły).

demi
komentarz
komentarz

ja o satio nie mogę się za bardzo wypowiadać, kuzyn ma i nie narzeka, sam posiadam nokie 5530 i do dotyku przyzwyczaiłem się raz, dwa. inaczej palcami inaczej rysikiem się steruję. najlepiej w jakimś sklepie z agd sprawdzić jak będzie dostępny. albo niech ktoś inny się wypowie. na twoim miejscu przyjrzałbym się satio.

Danci
komentarz
komentarz (edytowane)

Też raczej tak zrobię. Będzie to kupowane w USA. Kupować to będzie mój tata... Jak go nakierować, żeby się na jakąś podróbke nie naciał. Niech lepiej kupuje w jakichś hiper marketach czy prywatnych.
I czym różni się Satio do Idou? Inna nazwa tylko?
I jeśli ktoś miał z tym do czynienia - jak soft się tam sprawdza - dobrze pracuje?

Edytowane przez Danci
demi
komentarz
komentarz

Sony Ericsson Idou (Satio) jest to pełna nazwa tego telefonu :)

  • Dobra wypowiedź 1
Danci
komentarz
komentarz

Kurcze sam już nie wiem. Kwota wzrosła 1500 zł. Byłem już zdecydowany na Satio, ale poczytałem tyle wypowiedzi na innych forach i mnie trochę odrzuciło - podobno masa zwiech i słaba jakość wykonania)... Fon jednak w wakacje będę kupować. Jak myślicie czy kupić tego Satio czy lepiej co innego ? co?"

demi
komentarz
komentarz

ja brałbym satio, ale jak masz na wydanie więcej to można coś pomyśleć

Danci
komentarz
komentarz

No wiem tylko te negatywne opinie o nim mnie przeraziły dość mocno, bo chce mieć dobry sprzęt, a nie łapacza zwiech... No to jak mówisz, że można o czymś pomyśleć to o czym... Funkcjami napewno nie może być gorszy niż Satio, a z tego co wiem Satio w tej cenie jest najlepszy chyba... Może jestem przewrażliwiony, ale syfu nie chce kupić tylko coś co mi parę lat posłuży...

demi
komentarz
komentarz

1500 zł to nie jest mało więc nie warto wyrzucić pieniądze na coś co Ci się podoba- ladnie wygląda i ma fajne funkcje. ja teraz coś poszukam, ty też szukaj

Danci
komentarz
komentarz

A co o HTC HD2 albo Omnii HD II myślisz?

demi
komentarz
komentarz

one praktycznie się niczym nie różnią oprócz tego, że omnia jest trochę tańsza:P

n31T
komentarz
komentarz

[quote name='Danci' date='06 marzec 2010 - 22:06' timestamp='1267909611' post='988785']
A co o HTC HD2 albo Omnii HD II myślisz?
[/quote]


[quote name='demi' date='07 marzec 2010 - 10:50' timestamp='1267955415' post='988983']
one praktycznie się niczym nie różnią oprócz tego, że omnia jest trochę tańsza:P
[/quote]

Niczym się nie różnią ? Mhm. Z tych dwóch brałbym zdecydowanie HTC.

demi
komentarz
komentarz

to może napiszesz dlaczego?

Danci
komentarz
komentarz (edytowane)

Raczej się na Satio decyduje (chyba, że coś do wakacji wyjdzie nowego, albo coś lepszego stanieje - propozycje?). HTC HD 2 to raczej palmtop i komórka biznesowa... W kupnie nie kieruję się właśnie aspektami biznesowymi tylko tym, żeby komórka była wystarczalna i można z niej było trochę rozrywki wycisnąć.
I podobno najnowszy soft do Satio niweluje problemy z tymi zawieszeniami :)

Edytowane przez Danci
demi
komentarz
komentarz

do wakacji?, na pewno coś fajnego wyjdzie tylko nie wiadomo jaka będzie cena nowych modeli i czy będzie ich warta

Danci
komentarz
komentarz

A co powiecie o C905 - tak teraz mi wpadł do głowy? Jak z jego funkcjonalnością (ma sys jakiś?), czy jest dobry, jaki ma aparat, muzę, ma zwiechy i jak z jego trwałością materiałów.

demi
komentarz
komentarz

do wakacji te telefony mogą być trochę tańsze

co do C905 to aparat ma 8.1
zresztą

[url="http://www.mgsm.pl/katalog/sonyericsson/c905/"]opis[/url]

niech wypowie się ktoś kto go posiada.

Danci
komentarz
komentarz (edytowane)

No tak zaciekawił mnie ten C905.
Przemyślałem sobie teraz i nie potrzebuje jakiegoś super palmtopa z mega aparatem. Podobają mi się te aparaty pokroju w995, c905, nokia n95 8GB itd. Właśnie slidery, z dobrym aparatem i muzyką, poręczne, na których dobrze się pisze smsy i wytrzymałe. Czy znacie jeszcze jakieś takie podobne telefony (nie mówię o takich Satio, Iphone, Omnia itd.)?

Edytowane przez Danci

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.