x-kom hosting

Żałoba na forum? ehh ;/ Totalna poracha.

Denny Dog
komentarz
komentarz

Wiem,że niektórzy mogą uznać mnie za gówniarza, który nie dorósł do tematu,ale... To jego sprawa.

Tak naprawdę to władze, nie robią tego, że im jest przykro, bo zginęło 27 ludzi, tylko robią to z rutyny/grzeczności, nie wiem jak to nazwać, ale żeby nie zrobić wstydu, ustalają ileś tam dniową żałobę(tzw. macie i się odpie******), po to żeby inni pomyśleli jacy to oni nie są zrozpaczeni i pełni współczucia dla rodzin zmarłych... I ja ich rozumiem! Więc po co ta cała szopka? Roztrząsanie tego wszystkiego? Zbiorowe użalanie się nad zmarłymi. Rodzinom zmarłych jest ciężko, ale kogo to obchodzi? Czy inni ludzie płaczą za moimi bliskimi? Nie! Nie oszukujmy się...

To są prywatne sprawy, z którymi każdy powinien uporać się osobno, a nie cała Polska.

Tyle myśli, a wszystko w takim chaosie... Nigdy nie byłem dobry z polskiego(..ale kogo to obchodzi?)... I nie myślcie sobie, że jestem jakimś potworem bez współczucia i serca.

pawzad
komentarz
komentarz

Po prostu brak mi slow na wasze komentarze. Najlepiej to zamknac sie w kokon i niczym sie nie przejmowac. A co wam ta zaloba przeszkadzala skoro jestescie tacy obojetni? Do srody mogliscie sobie popatrzec na czarne znaczki w TV albo czarne wstazki na bannerach.

ziom
komentarz
komentarz

I jaki jest morał z tego wypadku?

NIE WIERZCIE NAWIGACJI SATELITARNEJ.

To ona doprowadziła ten autobus na tak niebezpieczną drogę.

Poza tym były też inne WIĘKSZE tragedie takie jak wybuch elektrowni atomowej w Czarnobylu (skutki tego wybuchu są odnotowywane do dziś) albo ataki 11 września 2001 roku w których zginęło 3 TYSIĄCE OSÓB. to 100 razy więcej, niż w wypadku tego autobusu.

Przemek
komentarz
komentarz
I jaki jest morał z tego wypadku?

NIE WIERZCIE NAWIGACJI SATELITARNEJ.

Najpierw trzeba umiec z niej korzystac ;)

LIDER
komentarz
komentarz

Morał z tego taki, że zatraca się sens i znaczenie żałoby narodowej przez zwoływanie jej z byle powodu.

Fallen
komentarz
komentarz

" Władza może wszystko " :D tak mowil pewien czarny wczoraj w filmie na tvn heheheh. A jeśli chodzi o moją opinie to zdrowo przegieli z tą całą tragedią, propagande robią wiecej nic.

pomoc
komentarz
komentarz

teraz to wszystko kicha autokar we francji anglia powódź , itp

Axel
komentarz
komentarz

IMO Polacy specjalizują się w robieniu rzeczy na pokaz... Bo łatwo jest raz na jakis czas wykorzystać medialny szum i pokazać, jak to władze się in teresują zwykłymi ludźmi... Ale że codziennie ludzie walczą o życie w szpitalach, bo brakuje leków, że połowa

polaków żyje w nędzy i nie stać ich na podstawowe rzeczy, to już mało kogo obchodzi... Że ktoś ma 500zł renty i musi za to utrzymać 6-cio osobową rodzinę, w tym małe dziecko chore na raka, władzom to za przeproszeniem wisi i powiewa.. . Ale jak media rozdmuchają jakiś wypadek czy coś to zaraz prezydent ogłasza żałobę, obiecuje wsparcie finansowe dla rodzin zmarłych, zostaje wszczęte śledztwo... Ta cała szopka z żałobą to w tym wypadku przesada i to mocna. Zginęło 27 osób. Codziennie mniej więcej tyle ginie w różnych wypadkach, umiera na raka czy inne choroby, więc żałoba powinna być przez okrągły rok...

Myślę, że żałoba to osobista sprawa każdego człowieka i w żadnym wypadku nie należy robić tego na pokaz. Zupełną paranoją już jest aby władza nakazywała mi opłakiwać osoby, których nawet nie znałem. Bo co to wtedy jest za żałoba, kiedy ze zmarłymi nic mnie nie łączyło, a muszę się umartwiać, bo władza tak każe ? Dla mnie to bez sensu.

Gość
komentarz
komentarz

Fajnie, jak chcecie sobie pogadać jeszcze to zapraszam do "Nie na temat".

Już po sprawie więc zamykam...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.