x-kom hosting

Dvd nie czyta plyty

NoName_94
komentarz
komentarz

zrobiłem jak mowisz pod 1 slave był napęd pod 2 slave NIC pod MASTER 1 nic 2 nic teraz wlazylem dysk i pod master 1 dysk pod 2 dysk

NoName_94
komentarz
komentarz

Dobra niech ci bedzie to jak wytłumaczysz ze to tej pory człyc zas działało i z meisiac temu jak w biosie odlaczylem i podlaczylem nei DZIAŁA!!!??? Nowy kabelek wszedła an rynek pobrał aktualizacje I DUPA!!!???


Ty sie dokształĆ

Gość
komentarz
komentarz

A ja ci powiem żebyś w końcu dowiedział się co to zworki (nie zwrotki), i gdzie są i sprawdził czy dobrze masz je ustawione.

Krzysiekiksde
komentarz
komentarz

[quote name='NoName_94' date='31 grudzień 2009 - 14:04 ' timestamp='1262264667' post='935794']
zrobiłem jak mowisz pod 1 slave był napęd pod 2 slave NIC pod MASTER 1 nic 2 nic teraz wlazylem dysk i pod master 1 dysk pod 2 dysk
[/quote]

O co tu chodzi ? ^^ undefinedman o który ci kabelek chodzi ? od zasilania?

NoName_94
komentarz
komentarz

wiem juz co to te ZWORKI ale powiem ci mistrzu ze zworki sa potrzebe do audio jezeli z DVD chcesz muzyke puszczac a tak to gites I wogole nei mam kabelka do ZWORKÓW

Gość
komentarz
komentarz

Dokształć się :) Teraz już na serio, zworki nie po to są żebyś sobie muzyki mógł słuchać.

Krzysiekiksde
komentarz
komentarz

1.12.2009 niech ci będzie zwracam honor, ale na pewno nie każdy ma od tego dnia nowy zasilacz ;p i to chyba nie jest w tym momencie najistotniejsze. Podłączyłeś sam napęd bez dysku już ? Powiedz czy widać napęd w biosie

NoName_94
komentarz
komentarz

podłaączyłem i waidać było sam pod slave naped a dysku nie potem podłączyłem dysk i pod master był DYSK

acha i nawet do tych Zworków [b]NIE M A M K A B E L K Ó W !!!! A N I 1 K A B E L K A[/b]

NoName_94
komentarz
komentarz

a I Zasilac zkupiłem 2 tyg TEmu i jest firmowy ( MODECOM CARBON 620W PFC) lepszego an 200% nei masz a ten zasilacz jest z tego roku I CHLOPIE NIE MA ZIELONEGO KABLA!!!

Wcisnelic i ajkiś zabytkowy zasilacz z Zielonym KABLEM A TY TY LYKASZ JAK TABLETKI

Krzysiekiksde
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='NoName_94' date='31 grudzień 2009 - 14:26 ' timestamp='1262265990' post='935840']
podłaączyłem i waidać było sam pod slave naped a dysku nie potem podłączyłem dysk i pod master był DYSK

acha i nawet do tych Zworków [b]NIE M A M K A B E L K Ó W !!!! A N I 1 K A B E L K A[/b]
[/quote]

Ok czyli sam napęd widać bez dysku. Do zworek nie ma żadnych kabelków! jest tylko taka mała plastikowa wkładka. Musisz ustawić tak te zworki żeby dysk był master a napęd slave. Podłączasz na środku kabla IDE dysk twardy a na jego końcu napęd. Jak nie działa to nie mam pojęcia.


OCZ GameXStream 700W mam lepszy ;p

NoName_94
komentarz
komentarz

tak mam zrobione a mozes zpokazac zdjecie tego plastku???

Gość
komentarz
komentarz

http://www.tomshardware.pl/howto/20020904/images/jumper.jpg


http://images.google.pl/images?client=opera&rls=pl&q=zworka&sourceid=opera&oe=utf-8&um=1&ie=UTF-8&ei=Z6g8S6u7Ic-B_Qb_ysD0CA&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CCIQsAQwAw

Krzysiekiksde
komentarz
komentarz

dokładnie jak kolega wyżej :)

NoName_94
komentarz
komentarz

to mam takie coś ale nei połączone kabelkami :(

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Po co ci tam kable, to ma być wpięte z tyłu napędu tak jak masz tutaj:

[img]http://img171.imageshack.us/img171/8407/cdrombacksh8.jpg[/img]

Krzysiekiksde
komentarz
komentarz

[quote name='NoName_94' date='31 grudzień 2009 - 14:39 ' timestamp='1262266740' post='935874']
to mam takie coś ale nei połączone kabelkami :(
[/quote]

Bo nie ma czegoś takiego jak kabelek do zworek !

NoName_94
komentarz
komentarz

to mam to wpiete :)

Gość
komentarz
komentarz

W napędzie na SLAVE ? W dysku na MASTER ?

NoName_94
komentarz
komentarz

TAk jest tylko mam tak Slave 1 - nazwa napedu ( CDRom

slave 2 - pustka

Master 1 dysk master 2 dysk

Gość
komentarz
komentarz

Nie rozumiem tego co napisałeś. Jak możesz to zrób zdjęcie samych zworek w dysku i napędzie.

NoName_94
komentarz
komentarz

dobra nie bede sie pierniczyć wloże inny napęd ... a mozecie ejszcze w Dźwiekach zobaczyc moj problem ( na forum jest Dźwieki ) regulacja nagrywania

Gość
komentarz
komentarz

Tu nie chodzi o pierniczenie się z tym, tylko o to żeby dowiedzieć się czy to ten problem właśnie, twoja niewiedza nas trochę ogranicza.

Krzysiekiksde
komentarz
komentarz (edytowane)

[quote name='NoName_94' date='31 grudzień 2009 - 14:41 ' timestamp='1262266890' post='935883']
to mam to wpiete :)
[/quote]

to tak przepinaj żeby napęd był na slave a dysk master. Na dysku powinno być rozpisane gdzie sie wpina na slave a gdzie na master.

Tak jak masz to zostaw i zobacz czy napęd działą

NoName_94
komentarz
komentarz

NIE DZIAŁA ...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.