x-kom hosting

Call Of Duty MW2

Gość
komentarz
komentarz

hmm esl ma otworzyć drabinki mw2, są zapowiadane lany, więc ktoś tu wie coś więcej

A43vil
komentarz
komentarz

Tak ma być drabinka i są nawet 3 lany, ale 3 lany opłacone przez IW dlaczego? bo nikt nie chce robić lanów w coś co nie nadaje się na lany. Łącznie odwołano 2mln pre-orderów z samego PC, jak dla mnie to teraz piractwo tej gry wzrośnie bo każdy spiraci żeby sobie pograć na SP.

Mephic
komentarz
komentarz

Tak, każdy złodziej spiraci, żeby pograć w SP. A ludzie, którzy stwierdzą, że gra nie warta jest 140 zł, lecz nie są złodziejami, poczekają na reedycję bo świat się nie zawali, jeśli nie zagrają w COD teraz.

Ale oczywiście są ludzie i są parapety. :)

Co do samej gry - masa dziwnych rozwiązań. Czekam na Bad Company 2, bo to będzie prawdziwy hit, a nie zanosi się na żadną rewolucję porównywalną do tej w COD. :)

A43vil
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie było głośno o żadnym z BFów ale jeżeli nie będzie konkurenta co do rozgrywek lanów bo jako takich w COD nie będzie jak to miało miejsce w COD4 to wnioskując że bedzie wieszy support dla BC więc może być ciekawie, ale osobiscie mi się BF nie podoba.

Hit powiadasz lepiej odpukaj bo każdy myślał że COD6 będzie hitem masa filmików z MP a sie okazało że nie będzie ProModa ani nic, więc różnie to moze byc.

Mephic
komentarz
komentarz

BF to zupełnie inna gra, owszem - inny klimat, pojazdy itd. To trzeba po prostu lubić i to nie nadaje się na ligi (moim zdaniem). To jest właśnie giera dla niedzielnych fanów FPS, czyli np. dla mnie. Choć nie powiem, COD IV sprawiał mi ogromne ilości frajdy. Tak czy siak - nie oceniajmy jeszcze VI, dopóki nie wyjdzie. Ostatnio coraz częściej producenci robią negatywne zamieszanie wokół gier tylko po to, żeby zrobić im większą reklamę. :)

maciek9980
komentarz
komentarz (edytowane)

No i gra wyszła... Przejście singla na poziomie trudności "rekrut" zajmuje niecałe 5 godzin ;] ( http://www.gamezilla.pl/content/modern-warfare-2-mozna-spokojnie-skonczyc-w-5-godzin )

A43vil
komentarz
komentarz

Ja już swój egzemparz dostałem, powiem wam ze gra robi wrażenie. W prawdzie szkoda marnować tych pięniedzy tylko na Singla no ale cóż zrobić.

mefiasz
komentarz
komentarz

Ja kupiłem w Media Markt za 119PLN... miałem kłopot z instalacją ale tu znalazłem receptę http://www.livespot.pl/2009/11/modern-warfare-2-instalacja-z-plyty/ Na max detalach momentami komp nie daje rady ale to się da załatwić... Pierwsze wrażenia (pomijając instalacje) bardzo pozytywne.

Gość
komentarz
komentarz

Czyli na moim sprzecie nie bedzie chodzic na full? w najwiekszej rozdzielczosci?! :(

mefiasz
komentarz
komentarz

Raczej będzie chodzić lepiej niż u mnie...

Art09
komentarz
komentarz

Napisali byście coś o rozgrywce multiplayer bo jestem ciekawy jak wygląda ?

Gość
komentarz
komentarz

Multi jest swietne ;) Bomba nuklearna po zabiciu 25 przeciwnikow... :D Dodam ze juz stworzyli wallhack'a :/ Nie wiem jak oni to zrobili ale jesli IW nie zrobi patcha ktory dodaje serwery dedykowane to ta gra bedzie pod wzgledem multi porazka poniewaz nie beda mogli wykryc kto ma WH :/ Badzmy dobrej mysli ;)

A43vil
komentarz
komentarz

Single Bomba, multi mi się nie podoba nie tego chciałem. W ogóle silnik jest jakiś kulawy tak dziwnie chodzi ta gra.

mefiasz
komentarz
komentarz

W singlu momentami miałem przycinki, szczególnie gdy wszystko w koło zaczęło wybuchać. Bardzo fajna fabuła (IW daje rade) kończy się podobnie jak MW - czyli ze znakiem zapytania, może będzie kontynuacja. W multi bez zacięć, bez lagów (Neostrada). Doszło pare nowych trybów gry np. Demolition, i mnóstwo innych nowinek takich jak perki, killstreak'i, dodatki do broni. Najbardziej mi się nie podoba to, że nie mogę sam wybrać serwera. Z ostateczna oceną bym sie wstrzymał. Multiplayer dopiero raczkuje - jest drugi dzień po premierze...

xmager
komentarz
komentarz

Aktualnie mam u siebie na kompie tylko 2 piraty :S bo nie chcialo mi sie kupowac z allegro ani jezdzic do Rzeszowa 4 h ...
Jak sprzedam te wszystkie ksiazki do antykwiaratu to moze sie uzbiera chociazby powiedzmy ~~100zł i 40 gdzies tam sie znajdzie i MW2 bedzie.
Mi nie przeszkadza to ze nie ma LAN'a i tak nigdy na nim nie gralem i nie wiem nawet JAK sie gra :S
A co do patchy 1.5 GB (1str)to ja sie niezbyt przejmuje - laptop na noc i jedzie 40 kB/s jakos uciagnie chyba :P.
Anyway Steam Hmmm coz no to w sumie nie taki zly pomysl... mi to nie przeszkadza ze nie bedzie drogi dla piratow -ktorym nie jestem- Poza tym to w sumie moja opinia jest taka

Grafika 9.5/10 z tego co widzialem calkiem niezla kilka niedociagniec ale wporzo
Grywalnosc 8/10 to przez steama :P
Fabula 10/10 extra jak zawsze
SinglePlayer 9/10 sporo ulepszen
Logo Gry 10/10 wkoncu fajne logo
MultiPlayer 9/10 noo.. cos mi tu nie spasowalo :P ale ogolem dobrze
Srednia- 9.25/10 Fajna gra trzyma standard ale ta cena cos taka wysoka do 100 by bylo dobrze

Z czego poprzedniczka(MW1)ma

Grafika 9/10 no podobna ale troszke gorsza
Grywalnosc 10/10 rzadzi
Fabula 9/10 taka nawet dobra
SinglePlyaer 8/10 troszke taki ;/
Logo Gry 8/10 mi sie nie podoba
MultiPlayer 10/10 wymiata jak sie gra... ach wspomnienia
Srednia 9/10 bardzo podobna przy czym cena nizsza o jakies 80 - 90 zł

To moje zdanie o tych grach :)
[color="#FF0000"]
// Za to po 4h dostajesz za ten post kolejnego warna za piractwo, a więc tak jak poprzednio.
// Piratów tu nie tolerujemy jeśli JESZCZE nie zdążyłeś się w tym względzie zorientować.
// EvilKillaruna.[/color]

A43vil
komentarz
komentarz

Skoro ty opisałeś swoja wrażenai co do MW2 to też to zrobię.

Muzyka wiadomo tutaj 1 klasa Hans Zimmer zaś postarał się o mega soundtrack
Grafika jest lepsza jak w MW2
Grywalność Single jeśt mega wysoka
Grywalność MP no trzeba być talentem zeby nie dać opcji "kick"

I jak mówiłem boli mnie system co do ligowych spraw.

mefiasz
komentarz
komentarz

Ja kupiłem MW2 za 119PLN w Media Markt w Łodzi...

koxus
komentarz
komentarz

możecie podac wymagania gry z pudełka?

mefiasz
komentarz
komentarz

Procesor: AMD 64 3200+ lub Intel Pentium 4 3.0GHz
Karta: GF 6600/Radeon 1600XT (Shader 3.0 z 256MB)
Pamięć: 512MB XP / 1BG Vista
16GB wolnego miejsca na dysku

koxus
komentarz
komentarz

to są wymagania minimalne czy jakie? bo jeśli na twoim sprzęcie są sciny to na moim też będą :(

mefiasz
komentarz
komentarz

Na pudełku jest napisane że to sa wymagania minimalne... Ja mam ściny tylko jak otoczenie wybucha dość intensywnie. Jak wybuchnie jeden granat to nic się nie dzieje...

A43vil
komentarz
komentarz

Polecam lekturę : http://www.esports.pl/news/Modern-Warfare-2-z-platnymi-dodatkami/33929/strona/1/kom
Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

xmager
komentarz
komentarz

Co sądze o płatnych paczach ? Nie było sensu kupować tej gry... teraz żeby sobie pograc na MP [s]powinienem[/s] musze kupic pacza. Beznadzieja i tyle

xaxa
komentarz
komentarz

Kasa wyrzucona w błoto. Na piracie z odpowiednim crackiem czy czymś można grać na MP, wyjdą nowe patche jak sobie ich nie kupisz to nie pograsz powstanie nowy crack który zassa te patche i znowu crackery będą góra.

xmager
komentarz
komentarz

No i tak właśnie jest kiedy sprzedają za dużo egzemplarzy... Wtedy myślą że podbili Amerykę i zwiększają cenę. Słyszałem ze to wina [s]IW[/s]Activision

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.