x-kom hosting

Call Of Duty MW2

A43vil
utworzono
utworzono

Siemka jak wszystkim wiadomo za nie długo wychodzi MW2, pewnie przez wielu oczekiwany tytuł nie tylko ze względu na SP. Jaki sę wasze odczucia po kilku już wypusczonycg gameplayach?, ja osobiście rezygnuje z mojego Pre-Ordera iż nie będzie możliwosci utworzenia dedykowanych serweór i będzie tzw matchmaking. Na znanym portalu tek-9.org wybuchła już wielka "manifestacja" w kierunku Infinity Ward została utworzona wielka petycja sprzeciwiająca się matchmakingowi i braku możliwosci dedykowanych serwerów. Sądze że to wiele straci na rozgrywce nie bedzie lanów ani "sparów" Myślicie ze IW dobrze robi wypuszczając grę w takim systemie i wypuszczając gre na STEAM'ie?


Zapraszm do rozmowy.

rojo17
komentarz
komentarz

No toś mnie chłopie zasmucił :( , dnia premiery czekałem z niecierpliwością, co dzień szukałem w sieci wycieku informacji o MW2.A teraz no cóż może zna ktoś grę podobną do 1 części MW, z tak rozbudowanym Multi Playerem. A tak na marginesie znane są wymagania MW2? ;)

A43vil
komentarz
komentarz

Z tego co czytałem na tek-9.org
To wymagania są niemal idetnczyne jak w CODMW z tą małą wzmianką że dodano filtrowanie x16 a nie x8 jak było wcześniej jest doslownie ten sam silnik lekko zmieniony. Czytając też forum wyczytałem że anty czit [Vax] tak to się chyba nazywało 15% obciązą procesor prawda to? więc to też by troche zmieniało rozgrywke ludzi z słąbszymi PCtami, ale jakby nie patrzeć nie ma dedykowanych serwerów nie ma lanów nie ma nic.

P.S obejrzyjcie To sobie + 18
http://www.youtube.com/watch?v=XB5Sw33_BzU
Dałem +18 bo czasem tam klną ale to cała prawda o MW2

rojo17
komentarz
komentarz

I MW2 kaputt....

Danyyy
komentarz
komentarz

mw 2 NA STEAM? xD naprawde im sie nudzi? xD ale pewnie chodzi o obnizenie piractwa nowej czesci :)

Mephic
komentarz
komentarz

Steam ma to do siebie, że zniechęca do najciekawszych tytułów i najbardziej zatwardziałych graczy. Mnie też, choć z L4D męczę się już rok. Jakoś będzie. :)

A43vil
komentarz
komentarz (edytowane)

Czy ja wiem czy tak to pomoże z piractwem, gram w COD4 od 2 lat, brakło szczęscia zeby być na 2 lanach, no i multi gaming się nie popisał czytaj [mysys.pl], sądziłem że z MW2 bedzie podobnie i będą kolejne Lany ale jednak nie, więc nadchodzi 3 rok COD4 już są zapowiedzane Europejskie lany i wszystko. Co do MW2 Infinity Ward tłumaczy się że jeżeli konsolowym userom podoba sie matchmaking to i PC'etowym też się spodoba, no ale niestety tak nie jest. Więc nie wiem czy jest sens zamawiania gry, jak nie ma przyjemnosci z multi. Osobiscie "pubowcom" nie przeszkadza takie rozwiązanie ale np mi i reszcie graczy preferujących lany to przeszkadza, bo nie będzie można nawet wrzucić moda na serwer ani nic.

SP > MP w MW stosunek był na równo bo to i to bylo fajne.

qnick
komentarz
komentarz

Ta gra jest dla mnie spalona, jak będzie fajny sp to się zastanowienia nad kupnem, ale steam automatycznie dyskfalifikuje w moim przypadku

koxus
komentarz
komentarz

Myślicie ze IW dobrze robi wypuszczając grę w takim systemie i wypuszczając gre na STEAM'ie?

moja opinia o tym czym co ma nasladowac call of duty zmieniła się o 180 stopni

Danyyy
komentarz
komentarz

Mnie w STEAM odpycha jedynie przymusowe sciaganie pierwszej aktualizacji co niekiedy przekracza 1,5 GB reszta jest ok ;D chodzi o moje łącze a na lepsze sie nie zapowiada :) w Multi nie gram więc te serwery mało mnie obchodzą ;D

FoXx
komentarz
komentarz

no i co wam tak przeszkadza? zrobią wersje non-steam jak cs 1.6 i mozna bedzie grac ze znajomymi w lanie (ja mam steama 1.6 CSa oczywiscie w ramach podejrzeń... ale po CSS ciezko wrocic na 1.6:P)

wg mnie jesli ma to obniżyć skale piractwa, a dokladniej neostradowo-podobnych nieuchwytnych nie banowalnych cheaterów to jestem ZAAA!! noobowaty cheater moze tak zepsuć rozrywkę że to nie do zniesienia jest na COD4...

a na steama wrzucenie MW2 troche przesada.. bo na kase się sępią i faktycznie wyglada na to ze dodadza pare broni pare misji nowych lekko grafika w góre i wielki mi COD4 w wersji 2... a w dzisiejszych czasach gra co chodzi po 130zł jest przecież przeznaczona nie na SP tylko, ale i na MP..

Syrj
komentarz
komentarz

[quote name='foxr0x' date='21 październik 2009 - 00:34 ' timestamp='1256078092' post='884367']
wg mnie jesli ma to obniżyć skale piractwa, a dokladniej neostradowo-podobnych nieuchwytnych nie banowalnych cheaterów to jestem ZAAA!!
[/quote]

A co ma piractwo do czitowania?
Nie ma czegoś takiego jak niebanowalny cheater. Bany w CoDach są zakładane na guidy (ściśle związanie z cd-keyem), więc jak delikwent zostanie złapany przez PB musi kupić nowy cd-key żeby sobie pograć. Hacki prywatne po jakimś czasie też stają się wykrywalne, bo aktualizacje PB są dosyć częste. Oczywiście hacki też są aktualizowane. Ale każdy hacker kiedyś wpada. Jak nie złapie go PB to obczają go na demku i też jest skończony.

A43vil
komentarz
komentarz

Co do haxów nie wspominając o xray i aequitasie, to często łapie ludzi.
Petycje osiągnęła 200k głosów IW odpowiedziało na ten głos i stwierdziła że będą dedykowane serwery ale gra wciąż będzie na steamie.

Mephic
komentarz
komentarz

Antypiractwo antypiractwem, ale walka z cheatami to nie jest domena steama. Pardon, ale w Left 4 dead średnio na 3 gry spotykam 2 cheaterów i to takich, którzy się z tym nie kryją. :E

Natomiast bardzo cieszy mnie fakt, że utrudnią życie piratom.

Z drugiej strony - proponowana cena 139,90 to przesada. Modern Warfare był dobry, ale czy aż tak, żeby jego kontynuacja miała wydrzeć ostatnie pieniądze z naszych portfeli? :E

A43vil
komentarz
komentarz

Nie wiem jaki tu zabieg antypiracki, Jak ktoś będzie chciał pograć w singa to i tak go spiraci. Myslicie żę dużo ludzi ma pirackiego COD4? i gra na sieci takich to jest mało macie góra 200 serwerów scrakowanych z tego patrzałem przed kupnem gry. Więc taki zabieg wcale piractwa moim zdaniem nie zmieni a bardziej je zaostrzy. Bo jeżeli IW nic nie zrobi z dedykowanymi serwerami jak to zapowiedzieli to gra zostanie spiracona tylko zeby przejść singla.

Mephic
komentarz
komentarz

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o... ;)

Oni mają swoich mózgów od finansów i widocznie taki krok się im opłaca. My na tym cierpimy, ale to jest błędne koło, bo po części jest to na pewno spowodowane ludźmi, którzy lubią kraść.

FoXx
komentarz
komentarz

[quote name='Syrj' date='21 październik 2009 - 07:19 ' timestamp='1256102360' post='884383']
A co ma piractwo do czitowania?
Nie ma czegoś takiego jak niebanowalny cheater. Bany w CoDach są zakładane na guidy (ściśle związanie z cd-keyem), więc jak delikwent zostanie złapany przez PB musi kupić nowy cd-key żeby sobie pograć. Hacki prywatne po jakimś czasie też stają się wykrywalne, bo aktualizacje PB są dosyć częste. Oczywiście hacki też są aktualizowane. Ale każdy hacker kiedyś wpada. Jak nie złapie go PB to obczają go na demku i też jest skończony.
[/quote]

nie rozumiesz co napisałem..
chodzi o to, że np. podoba Ci sie crackowany server masz oryginała i tak wchodzisz na niego... a wbije Ci sie pirat i cheatuje bo sie nie boi bana... a nie banowany? no mało graleś w CSS... (gram na scrackowanym serverrze bo mam tam duzo znajomych i dobrych pro graczy a nie jakieś popierdółki.... ) sprawa wyglada tak ze dziecko neo wpada ze swoim neo ip z crackowaną grą (steam id 00000...) i dodatkową mają jeszcze jakieś anonimowe programy co animują ich... i kazdy ban = szybkie wrócenie po sekundzie ich na server... ;/ i sie cieszą....
PB nie jest włączany na scrackowanych servach... nie wszystkich... i tu chyba PB nie bedzie a bedzie steamowy antycheat.. VAC albo te cos nowego:/

no zobaczymy jak to będzie...
wg mnie zrobią takie coś, że puszczą gre do razera.. zrobią SP.. puszczą MP na wersji 1.0 mozliwe... a za chwile wyjdzie patch 1.1 500mb pare dodatkowe mapy poprawki

gra moze bedzie fajna ale mi tez sie ruch ze steamem nie spodobał, bo jakos nie pałam do niego radością :P chociaz niby wszystkie gry w jednym miejscu nie? i znajomi.. no zobaczymy :) dedyki wróciły wiec moze zle nie bedzie a steam zrobi pewnie promocje.. ale dla DOLARowców..

mefiasz
komentarz
komentarz

Jakoś nie uśmiecha mi się płacić 130 czy 140PLN za singla, którego przemłócę w jedną noc... Gram od roku w COD4 (kupiłem chyba za 80PLN) i mam z tego mnóstwo zabawy na polskich [b]NIEskrakowanych[/b] serverach (swoją droga polecam Serwery Herkules). Przez ten czas nie spotkałem żadnego cheat'a ani o żadnym nie słyszałem. Dodatkowo mam kolegów którzy graja na pirackich wersjach gry i muszą się męczyć z chorymi pingami albo z językiem niemieckim bądź rosyjskim. Tak więc reasumując uważam, że jeśli jakakolwiek zmiana w systemie ma wpłynąć na zmniejszenie piractwa bądź oszukiwania, to IW jest w grubym błędzie. Uważam, że w obecnej chwili kultura gry w COD4 multiplayer jest na tak wysokim poziomie, że warto zapłacić za oryginał, bo zabawy jest co niemiara.

Gość
komentarz
komentarz

Serwery dedykowane podobno maja byc :P

Mephic
komentarz
komentarz

Mefiasz: chyba graliśmy w różne gry. Kultura jest taka, że na polskich serwerach (jak zwykle) każdy każdego wyzywa od cheaterów, albo dla odmiany noobów, dodając do tego masę epitetów. Poza tym - faktycznie - często można spotkać ludzi dość abstrakcyjnych którzy zabijają Cię przez ściany headshotem, twierdząc, że to fart. :) Generalnie żadna z multiplayerowych gier nie odznacza się moim zdaniem wysokim poziomem kultury.

Gość
komentarz
komentarz

gry nie mogą mieć żadnej kultury

grając w cod2 niedawno dostałem kosę w plery od adminów cb, którzy właściwie umożliwili bezproblemowe korzystanie ze skryptów i całkowite wycofanie się ze wsparcia xraya. Do tego doszedł jeszcze nowy antycheat w pierwszym codzie.
Myślałem, że to może mieć jakiś związek ze zbliżającą się premierą MW2. Na szczęście myliłem się.
I ten system jest mi na rękę, 140zł w kieszeni więcej, a singla i tak pewnie nie przejdę, skoro w MW nie dałem rady przejść więcej niż połowę ;]

A43vil
komentarz
komentarz

Serwerów dedykowany na 100% nie będzie ponad 250k wycofanych pre orderów do nich nie przemówiło, zostaje tylko wrócić do starej 4 i po problemie.

  • 2 tygodnie później...
Gość
komentarz
komentarz

http://www.youtube.com/watch?v=429l13dS6kQ&feature=player_embedded
nowy trailer
czyli będzie dynamicznie i ogólnie mocno. W multi pewnie podobnie i dlatego hardkory nie pograją.
Ale no litościiiiiiii... cod w kosmosie?

A43vil
komentarz
komentarz

No tak będzie ostro szkoda ze nie będzie lanów ani żadnych lig, dla pubowców fajnie dla graczy zawodowych to będzie kicz a nie gra.

rojo17
komentarz
komentarz

Tak czekałem na premierę MW2, szkoda że to taka lipa. na pocieszenie zacząłem znowu trenować w COD2 fajny klimacik polecam. :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.