x-kom hosting

Need For Speed Shift

Mephic
komentarz
komentarz

Bo ludzie całe życie byli przyzwyczajeni, że NFS to przede wszystkim czysty fun z jazdy, a nie realizm. Ja również cieszę się, że trochę tu więcej realizmu niż w poprzednich odsłonach. :) Choć dla mnie póki co w tej kwestii wygrywa... Dirt :) Pamiętam 4 minuty trasy, która wykończyła mnie psychicznie, 1 miejsce, najlepszy czas i ostatni zakręt na którym poznałem się bliżej z mostkiem. Wyglądało to cudownie, szkoda, że wyświetlił się komunikat o konieczności powtórzenia wyścigu, bo silnik nie nadawał się już nawet na złom :D

Bajka :)


Albo Xpand Rally, w którym krzywdę można było zrobić nawet kierowcy :D

Danyyy
komentarz
komentarz

Mephic i tu masz racje tylko że Zarówno Dirt jak i GRID gniotą pod każdym względem nowego NFSa więc nie ma co porównywac ;Dna moje gierka średnia, owszem da sie grac ale to jak juz nic innego nie ma ;D chociaz są gorsze gry więc takie 5/10 ode mnie ;D Grafika hmmm napewno lepsza niz w Undercover ale tez nie jakas super ładna, są łądniejsze samochodówki ;D czyli gierka nie jakas najlepsza ale znów tez nie najgorsza ;D

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja powiem tak: Kiedy kupiłem tą gre i zacząłem w nią grać.


1 Dzien. Podnieta na max.Zapoznanie się z grą.

2. Dzien. Ciągle dreszczyk emocji. Ma się juz lekkie doswiadczenie i chce byc sie coraz lepszym. Wstaje sie o 6.00 rano i gra do wieczora.

3. Dzien. Mamy najlepsze samochody i scigamy sie na najlepszych torach wyscigowych swiata. Szczególnie mnie pociągnęły NFS World Tour :D

4. Dzien. Przejście gry, wielka radość.

5. Dzien. Po przejsciu gry, jakos nie porywa nie chce sie do niej szybko wracac, czasami na 1 wyscigi dla zabawy.

6. Dzien nie gra sie juz w NFS, ale w inne gry np. PES'a 10.

7. Dzien. W ogóle o niej zapominamy, przypomina nam sie ona tylko wtedy gdy widzimy ikonke na pulpicie.


...

Dzien 30 - Osobiście wole już oglądać BeyBlade na youtube niż w niego grac:P


[b]
Pozdrawiam

ChłopZeWsi[/b]

Plague
komentarz
komentarz

Nie rozumiem ludzi którzy podniecają się jak najszybszym przejściem gry. Mi nigdy do skończenia gry sie nie spieszyło. Zawsze gram dla przyjemności. Nie gram w jedną grę codziennie bo po co? Mi wystarczy ze 4 godzinki spędzone z Shiftem w tygodniu.
Kupiłem oryginalną grę, żeby jak najdłużej się nią cieszyć.
Mi nie imponuje to że ktoś ja skończył w 3 dni. To świadczy tylko o tym, że nie jest prawdziwym fanem wyścigów samochodowych.
Szkoda by mi było wydać na grę około 130 zł. i rzucić ją w kąt po trzech dniach ( no chyba że ktoś ściągnął pirata ).

qnick
komentarz
komentarz

E tam, ja też czasem kończę gry w 3 dni. Po prostu jestem tak zajarany grą, że nie potrafię sobie odmówić. Wracam do domu i gram do późna co czasem ma opłakane skutki uczelniane, towarzyskie i firmowe :) Co do kupowania gier, wnioskuję, że jest to jedna z niewielu oryginalnych gier które kupiłeś.

Plague
komentarz
komentarz

Źle wnioskujesz. A jeżeli nie jesteś czegos pewien to lepiej tak nie pisz, bo to mnie obraża.
Taki po prostu jestem że delektuję się grami.
Dla mnie to możesz kupić grę i w ogóle jej nie przechodzić.

  • 9 miesięcy później...
bartek1994
komentarz
komentarz

Zjawasaki
czym nagrywales bo widac male przyciecia ;/ moze to od programu

  • 2 tygodnie później...
adis15
komentarz
komentarz

Super gierka zniszczenia nie są złe ale szkoda że nie można całkiem zepsuć samochodu jak w Colin McRae dirt ale nie ma co narzekać. :D

Multi też jest super

  • 11 miesięcy później...
pawciop4
komentarz
komentarz

Mam takie pytanko. Moglibyście mi pomóc wybrać kierownice? Zależy mi na trzech pedałach i cenie ok. 500zł.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.