x-kom hosting

Need For Speed Shift

Gość
komentarz
komentarz

Czyli NFS ma źle zrobiona optymalizacje? Myślicie ze wyjdzie jakiś patch na poprawę tego? :P

FoXx
komentarz
komentarz

jestem na 1000% pewien że wyjdzie.. choćby po to, żeby piratom uprzykrzyć życie :P zeby nie mogli grac multi itp, itd..

na dzisiejsze czasy trick z patchem wypala najbardziej a szczegole w tego co celuje w rozgrywke multiplayer :P

Gość
komentarz
komentarz

Jak wyjdzie to na pewno pan razor sie tym zajmie i nic z tego nie będzie tylko wyjdzie na korzyść piratom... W gta4 władowali w securoma 200.000 dolców i od razu po premierze została z crackowana ;) Tylko jak dla mnie GTA było i jest porażka...

Mephic
komentarz
komentarz

Ja mam tylko jedno pytanie - http://www.youtube.com/watch?v=p7-xJ1s7wf0 czy to jest prawda? Bo jeśli tak rzeczywiście wygląda model uszkodzeń w grze, to dziękuję, wracam do Grida i Dirta ;)

Gość
komentarz
komentarz

Własnie takie sa zniszczenia... Wszystko im wyszlo dobrze tylko nie zniszczenia :/

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Eee tam czy ja wiem. Ja np. jak jechałem Zondą to na mecie był tak zniszczony że były tylko 4 koła i kokpit kierowcy :D



Ja gram na takich opcjach:

[u]Resolution 1680 x 1050

Refresh Rate 60hz

Anti - Aliasing 8xAA

Allow Windowed Yes

Allow Fullscreen Yes



Windowed On

Texture Filtering Anistropic x16

V- Sync On

Brightness (full screen only) 10

Car Detail High

Shadow Detail High

Track Detail High

Motion Blur High

Texture Resolution High[/u]


40 - 60 fps

Superyaa
komentarz
komentarz

z wewnątrz zniszczenia wyglądają fajnie (znika obraz, kierowca dyszy, potem fajnie wgnieciona macha) ale z zewnątrz? :o auta są niezniszczalne normalnie :D

Lipton
komentarz
komentarz

Wiecie, dlaczego tak jest ? Obejrzyjcie po 21.30 Hypera ;)

Producenci samochodów nie chcieli udostępniać swoich aut, ponieważ chcieli uniknąć pokazywania ich po zniszczeniach.

Mephic
komentarz
komentarz

No to był zawsze problem serii NFS, ale skoro podjęli się stworzenia gry realistycznej, to myślałem, że dadzą sobie z tym radę. Grid i Dirt znacznie lepiej oddają zniszczenia auta i tym samym żegnaj shifcie :)

FoXx
komentarz
komentarz

czy ja wiem.. po jednym uderzeniu jest tak ale jak ja mialem ciezkie 8 kółek pelne przepychanek i walk to przyjechalem na mete łysym lambo.. bez przodu praktycznie...

wiec nie wiem o co chodzi?

gość filmik nakrecil na SYMULATORZE a nie na REALNYM trybie..

ale pewnie jest po trochu tak jak Lipton mówi.. innym zniszczenia przeszkadzają a mi np. w GRIDzie przeszkadzaly.. i szczegolnie ten CZITERSKI ENTER:P nagle cos ci nie idzie i cofasz czas :| to jest realizm?:P ale dobra gadamy tu o Shiftcie do grida w sumie nic nie mam wysoki poziom rowniez reprezentuje..

Mephic
komentarz
komentarz

Można entera nie używać ;)

Cóż - dla mnie zniszczenia fajnie zrobione są w Dircie gdzie można naprawdę skasować auto ;) Tak czy siak - kupię, żeby wypróbować. ;)

FoXx
komentarz
komentarz

[quote name='Superyaa' date='20 wrzesień 2009 - 10:09 ' timestamp='1253434180' post='864475']
z wewnątrz zniszczenia wyglądają fajnie (znika obraz, kierowca dyszy, potem fajnie wgnieciona macha) ale z zewnątrz? :o [b]auta są niezniszczalne normalnie[/b] :D
[/quote]


[quote name='Lipton' date='20 wrzesień 2009 - 10:39 ' timestamp='1253435975' post='864503']
Wiecie, dlaczego tak jest ? Obejrzyjcie po 21.30 Hypera ;)

Producenci samochodów nie chcieli udostępniać swoich aut, [b]ponieważ chcieli uniknąć pokazywania ich po zniszczeniach.[/b]
[/quote]

hmm co Wy na to?:D

[img]http://images50.fotosik.pl/202/be4bfbc6168716d7.jpg[/img]

obecnie mam juz 4 lvl samochodow odkryty.. kase chyba z 2mln.. kupilem Zonde bo nawiecej punktow srednich ma.. i juz lekko grywalnosc spada... za szybko się dochodzi do tych samochodow:/ są tam dodatkowo jakies specjalne.. trzeba zarobic osobno dla kategorii 3 np. bo tam sa dopuszczone samochody z 1-3 kategorii (1 najslabsza) a 4 to cacka a dokladniej cuda wspolczesnej motoryzacji :P Porsche GT i Lambo wygląda masakrycznie...
ale modyfikowac ich nie mozna.. nawet nitro.. tylko tuning z dostepnych czesci (przyczepnosc albo predkosc.. z tej serii:P)

ale dochodzą fajne rozgrywki.. np. superauta jakieś, auta tylko zmodyfikowane.. wiec moze byc ciekawie..

a juz wiem po co się dalej gra:P wlasnie patrze kolejne poziomy zablokowane i tam pisze co bedziemy dostawac za dany poziom... dochodzą całkiem ciekawe modyfikacje aut:D

dzis po porzadkach na dzialce znalazlem czasu na pogranie i mam juz [b]18lvl 103934pkt [/b] w garażu Lambo LP640 i Zonda..

Gość
komentarz
komentarz

Nie wiem, może jestem nietutejszy albo nie rozumiem współczesnej młodzieży, ale gra się po to aby czerpać jakąś przyjemność z samego obcowania z grą a nie dla punkcików, levelików i tego czy dany tytuł można przejść wolno czy szybko. Tak samo było ze Stalkerem:CS, można było jechać tylko głównym questem i przejść grę w mig, a można było się "pobawić" i gra wydłużała się 4-krotnie. ;)

FoXx
komentarz
komentarz

hehe widze ze post podprogowo do mnie kierowany m.in. :P punkty podaje żeby np. kto inny podał lvl jaki ma i wymienic sie info jaki samochod sprawdzony np. bo viper i ford gt tragicznie sie prowadzą jak dla mnie...

ja oczywiscie gra samą z siebie się zadowalam :P a dokladnie odreagowuję dzisiejsza niestey przegraną z zakladach bukmacherskich:D i zbliżającą się kampanie wrzesniową.. (czyt. sesja.. 23 i 24 egzam po egzamie-.-)

gra jednak będzie na długie godziny :P 18lvl z 50 po paru intensywnych godzinach gry.. duzo zaproszen do turniejów duzo tras duzo rozgrywek pojedynkow trybow trybikow..

a co do zniszczen.. samochodu nie rozwalimy jak w GRID i pewnie o to chodzilo zeby mega kopii nie robic.. konkurencja wymyslila i niech im to juz zostanie.. ale maska szyby lusterka odpadające i reszta blach jak najbardziej :P

reasumując: gra jest po to, żeby brać ją taka jaką jest, jak cieszy, to cieszmy się nią grając w nią :D <ale nakręciłem :| to ta pora ;p

Lipton
komentarz
komentarz

Za dwa dni będę miał przyjemność gry w Shifta i ocenie go należycie i na klawie i na kierze ;)

Wiemy doskonale, że Grida jeśli chodzi o grę na trasach nie da się pokonać. To jest gra, która wywarła na mnie takie wrażenie, że do dzisiaj mogę się w niej zanurzyć na długie godziny grając przez neta i driftując w portach Japan.

Nie ma co porównywać tych dwóch gier. Evil dobrze napisał, radość z gry trzeba czerpać poprzez granie, a nie przechodzenia z levelu do levelu. To wypacza cały sens gry.

Edit: No to się nagrałem w Shifta :D
Odpalam na rozdziałce 1440x900 AAx0, AFx2, reszta na średnio-wysokich i co ? 12 fps :D
12 fps w fazie testów wyobraźcie sobie jak było więcej aut. Procesor podgoniony pod 2.8, nawet 2.95GHz nic tu nie zdziała. Najgorsze jest to, że 1024x768 nie działa jako tryb pełno ekranowy. Widać, że mój sprzęt nie za bardzo radzi sobie z enginem graficznym takich gier.

Gość
komentarz
komentarz

@Lip: nie może być. Ja tyle miałem chyba tylko w jednym wyścigu gdy musiałem ogarnąć cały peleton. 1280x1024, AFx4, AAx0, CCC 8.6, game rig masz w O mnie, zero OC. Zazwyczaj gra się bardzo płynnie a ustawienia mam w zasadzie na max, jedynie jakość torów na Low. Masz tak cały czas?

Lipton
komentarz
komentarz

Zaraz spróbuje na jakość torów low, ale widziałem na benchmark screeny i nie wiele to zmieni ;)

Różnica wydajnościowa między E6750, a 4800+ X2 jest dość spora może tu leży ten pies ?

Gość
komentarz
komentarz

Ale masz przecież taktowanie wypaćkane w kosmos, ja mam stock i do tego minimalnie spowolniony przez duet C1E + EIST. Mało tego - mam gorszą kartę graficzną :).

Lipton
komentarz
komentarz

Na 1280x800 i Twoich ustawieniach 6 fps podczas wyścigu, to jakaś parodia :D

Za 30 min wstawię filmik na speedyshare i Wam prześlę link jak to wygląda.

http://www.speedyshare.com/389897878.html filmik 0.4 sekundowy.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam!

Miałem okazję pograć w tą grę, i w moim odczuciu:
Grafika na wysokim poziomie, lecz na radeonach działa okropnie w stosunku do GF. Z tego co czytałem (na portalu pclab.pl) na 96GT działa w 1920x1080 i wysokich detalach. U mnie na HD 4850, 1680x1050 i wysokiej potrafi przymulić. Druga sprawa to ciekawe samochody - duży zbiór "klasyków" no i oczywiście najnowsze super samochody.
Największym natomiast minusem w moim odczuciu jest to iż gra jest symulatorem, a nie tak jak poprzednie części zręcznościówką. Jako że to symulator to z gry na klawiaturze nici, no bo po prostu się nie da.

Ogółem daję : 5/10 (jak na razie!)

I mam pytanie - czy ktoś próbował grać na padzie? Jeżeli tak to na jakim padzie, no i jak się grało? da się pojeździć, czy jednak pozostaje zakup kierownicy.

Zjawa123
komentarz
komentarz

To na bank nie wina sprzętu, u mnie jest AAx8, AFx16 detale wysokie i 1280x1024, dodatkowo procesor i karta na standardowych taktowaniach i jest płynnie. Próbowałeś kombinować ze sterownikami, przeinstalować grę ? A i podczas instalacji jest opcja instalacji Physx, nie wiem czy to może się gryźć z radkiem.

FoXx
komentarz
komentarz

a Lipton Ty też na win7 latasz? no ja mam win7.. nie mam nowych sterów do grafiki tylko te z win7
i komp z sygny 2,5 wkrecony tylko na 2.85ghz..

Resolution 1280 x 960
Refresh Rate 75hz
Anti - Aliasing 8xAA
Texture Filtering Anistropic x16
V- Sync On
Brightness (full screen only) 10
Car Detail High
Shadow Detail High
Track Detail High
Motion Blur High
Texture Resolution High

to moje ustawienia.. start 15 samochód pełny dym.. i zero zacinki.. na frapsie 30fps w gore.. tylko mapy się długo ładują... (to wkurza:P)

[b]czy aż tak duża przepaść jest między AMD a Intel?:| i Radki a GF? [/b]

Gość
komentarz
komentarz

[img]http://www.bankfotek.pl/image/398594.jpeg[/img]
[i]źródło : http://pclab.pl/art38505-5.html[/i]

Gość
komentarz
komentarz

[quote name='Zjawasaki' date='21 wrzesień 2009 - 20:50 ' timestamp='1253559019' post='865689']
A i podczas instalacji jest opcja instalacji Physx, nie wiem czy to może się gryźć z radkiem.
[/quote]

Nie miałem żadnej opcji podczas instalacji. Fizyk jest wrzucany w C:\Program Files\ bez Twojej wiedzy, zaś jego dll-ki są wymagane aby gra ruszyła.
Poza tym.. mam Vistę Business 32bit + HD3850 512MB + CCC 8.6, a więc ponad roczne drivery, i wszystko działa jak należy.

Jedyny problem to tak jak pisałem - sypanie się exe-ka po wejściu w rajd na ustawieniach innych niż niemal wszystko na High, z tym że grę trzeba uruchomić ponownie aby problem wystąpił. Na forum EA też to mają, prawdopodobnie wyjdzie patch na to.

FoXx
komentarz
komentarz

[quote name='Kicko' date='21 wrzesień 2009 - 20:45 ' timestamp='1253558707' post='865684']

I mam pytanie - czy ktoś próbował grać na padzie? Jeżeli tak to na jakim padzie, no i jak się grało? da się pojeździć, czy jednak pozostaje zakup kierownicy.
[/quote]


ja obecnie gram na padzie.. bo klawiatura masakra... pada mam nie mega wypasa powyzej 200zl.. normalny z analogiem bliski temu co na PS2 (koles byl maniak PS2 mowi ze no moze byc nie ma tragedii:P) i Ci powiem hmm... jakas roznica jest ale dalej o plynnych zakretach nie ma szans.. znaczy taki mega lagodnych bez poslizgu ale jest lepiej :) pozycz od kogos i przetestuj moze zobaczysz roznice wieksza..


co do RADEK vs GF..
widze że to kolejna gra gdzie wygrywa GF...
ja mam GF9600GT nie kreconego i czasem rowna sie a niekiedy lepiej chodzi od Radka 4870... od PC.. np. Mirror Edge.. wiec chyba tu [b]wina Physxa[/b]...

niedługo przetestuje Shifta na brata kompie co kupił ostatnio..
AMD Phenom II X2 550
Gigabyte MA770T-UD3P
PowerColor Radeon HD4870 512MB DDR5
OCZ 2GB (2x1GB) 1333MHz CL7 Platinium

i zobaczymy czy przeskok spory jest.. ale to po czwartku bo teraz dwa ciężkie egzaminy mnie czekają..

[quote name='EvilKillaruna' date='21 wrzesień 2009 - 21:00 ' timestamp='1253559647' post='865705']
Nie miałem żadnej opcji podczas instalacji. Fizyk jest wrzucany w C:\Program Files\ bez Twojej wiedzy, zaś jego dll-ki są wymagane aby gra ruszyła.

[/quote]

mnie np. pytał też.. ale mam GF wiec moze wykrył go jakoś?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.