x-kom hosting

I Zlot ForumPc.pl 2007 !

tazman
komentarz
komentarz

No ale faktycznie to będzie trudne zadanie do zrealizowania na różnorodność userów, nadto myślę i z fajnie było by udokumentować I zjazd np relacją foto ?

bagish
komentarz
komentarz

Super pomysł ! Niestety rodzicie mnie nie pozwolą tam jechać :(.

Popek
komentarz
komentarz

To zróbmy taką liste kto jedzie:

-Przemek

-Puciek

-Tazaman

-Ja :D

-agusia

- Gobi

-necik

Może ktoś sie dopisze, albo jak nie może skreśli z listy.

LIDER
komentarz
komentarz

A na zjeździe będzie

bizon.JPG ??

Gość
komentarz
komentarz

Na razie jest 12 osób chętnych + osoby towarzyszące.

puciek + 2

Przemek + 1

Tazman + 1

Necik + ?

Onna + ?

GoBi + ?

aGuSia_87 + ?

mcickx + ?

Denny Dog + 1?

Vaderzill + ?

olej3232 + ?

Axel + 1

i popek11 + ?

Tylko tylu chętnych?

Popek
komentarz
komentarz
i popek11 + ?

Pisałem że ja z mamą :)

LIDER
komentarz
komentarz

To bizon11 nie będzie? Powinien być jako admin i założyciel :/

tazman
komentarz
komentarz

Sam napisałeś że po 1 sze termin jest dość nietypowy, po 2 nie każdemu to pasuje, po trzecie to admin może robić co chce.

sitol
komentarz
komentarz

kurcze pojechałbym bardzo chętnie ale po pierwsze wiek, po drugie termin ( 30 lipca ide do szpitala na pare dni) :)

Popek
komentarz
komentarz

a... necik i vaderzill jadą ?

demarco
komentarz
komentarz
a... necik i vaderzill jadą ?

to sie ich spytaj

Ja może dołącze do Was, ale to nic pewnego, bo w tym czasie szykuje mi się wyjazd :/

Gość
komentarz
komentarz

Pozatym ja też nie jestem pewny ... :|

Popek
komentarz
komentarz

Tylko sie pośpieszcie dokładnie z tym terminem, bo moi rodzice juz planują urlop :/

necik
komentarz
komentarz

Może poszukamy jakiegoś innego miejsca na zlot? Z tego co wiem to to w tym ośrodku nikt nie odpowiada na telefony.

Przyznam że śmieszny jest cennik w którym znajdują się następujące pozycje:

- wykorzystanie kabiny prysznicowej - 5 zł.

- ognisko - 100 zł.

Gość
komentarz
komentarz

To jak ktoś ma inne miejsce to niech zapoda :)

onna
komentarz
komentarz

Może mazury .... ale w sumie nie każdemu będzie blisko :/

  • 2 tygodnie później...
Popek
komentarz
komentarz

Jak mowilem najlepiej centrum naszego kraju, nie kazdy chociaz bede musial na drugi kraniec Polski jechac.

PS: Pospieszcie sie z tym troche, bo ja juz nie wiem czy bedzie to pod Warszawa.

  • 2 tygodnie później...
Denny Dog
komentarz
komentarz

Popek, tylko ceny hotelów wypoczynkowych w centrum Polski,zresztą wszędzie przebijają prawie 2-krotnie te co podał puciek. Lepiej wydać te 20 zł więcej na przyjazd niż płacić 100 zł, zamiast 60 za dobę, licząc że chcemy być tam około 3 dni. Więc nawet gdybyś mieszkał w Szczecinie, to za dojazd płacisz powiedzmy 60 zł, za 3 doby pobytu dajesz 180 zł, 180+60=240 to wersja do hotelu pućka. A teraz: masz centrum, płacisz 40 zł za przejazd, dajesz 100 zł za dobę *3 = 340 zł! Różnica jednej stówki :)

Musimy się zdecydować, czy jedziemy, czy zostawiamy ten temat na przyszły rok, bo niektórzy nie będą mogli przyjechać, trzeba przynajmniej z 2 tygodniowym wyprzedzeniem...

  • 2 tygodnie później...
pawzad
komentarz
komentarz

Ja znam fajne miejsce w centrum Polski, bylem tam niedawno. Osrodek Polskiego Radia w Joachimowie (mazowieckie). Za 2dni zaplacilem 70zl ze wszystkim. To jest jakby taki wielki plac, sa takie domki letniskowe (moze rewelacji nie ma, ale sa wygodne lozka, prysznic) Sa boiska, dyskoteka i miejsce na ognisko. Moze ktos kumaty ogarnal by ta propozycje :]

Popek
komentarz
komentarz

pawzad przecież to już jest nie aktualne, w przyszłym roku musi sie udać ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.