x-kom hosting

I Zlot ForumPc.pl 2007 !

Przemek
utworzono
utworzono

[center:8e76aadbd7]I Zlot ForumPC.pl 2007!!![/center:8e76aadbd7]

[center:8e76aadbd7]Proponowane miejsce to:

Ośrodek Szkoleniowy Zegrze koło Warszawy

Wiecej informacji pod tym adresem:

http://www.wat.edu.pl/0007/0006b.php[/center:8e76aadbd7]

Termin jeszcze blizej nie ustalony ale myslimy ze bedzie to koniec Lipca, poczatek Sierpnia.

Temat ma na celu okreslenie czy jest sens wogule organizowac takie spotkanie

Prosze zainteresowanych o wpisanie swojego Nicku + maly komentarz + z kim zamierzalibyscie przyjezdzac.

Gość
komentarz
komentarz

Jestem Za! Nick znacie, a komentarz chyba zbędny - to moja lokalizacja :)

puciek + ok + żona i córka :)

Gość
komentarz
komentarz

Jeśli jechałby jeszcze ktoś z Tarnowa to też jestem chętny ;)

Denny Dog
komentarz
komentarz

Ja również przyłączam się do listy chętnych :) Piękne miejsce ze wspaniałymi ludźmi. Wszystko jasne :D + kolega (może)

Gość
komentarz
komentarz

wg zaleceń: mcickx + niewiem co to za miejscówa, ale może być :P + przyjechałbym z kimś z Tarnowa, ale niewiem czy ktoś bedzie jechał ;)

Kamilosław
komentarz
komentarz

ja tez chce :)

olej3232
komentarz
komentarz

Siema! Jestem jak najbardziej za, pod warunkiem że to będzie weekend i że ktoś z okolic Poznania się wybiera!

Przemek
komentarz
komentarz

Ja + Osoba Towarzyszaca.

Moge kogos zabrac z okolic Bydgoszczy

Wszelkie zbedne komentarze zamieszczajcie w Hyde Park Zlot:

http://www.forumpc.pl/viewtopic.php?t=2077

Popek
komentarz
komentarz

Ja jestem chętny, już sie nie moge doczekać :D

To by było tak... mama + plus

onna
komentarz
komentarz

Ja jestem chętna, ale to musi być weekend inaczej na mnie nie liczcie.

Na dzień dzisiejszy pojechałabym sama ale jeszcze nie wiadomo na 100%.

Gość
komentarz
komentarz

Do wszystkich! Planowany Zlot ma odbyć się w weekeend! czyli przyjazd na miejsce w piątek wieczorem, a powrót w niedzielę wieczorem.

onna
komentarz
komentarz

Może przydałoby się zrobić informację na stronie głównej o zlocie ?

Gość
komentarz
komentarz

Na razie liczymy chętnych i ocenimy, czy w ogóle warto coś takiego organizować. A poza tym, to nie jestem pewien, czy w tym terminie, który podał Przemek będą jakieś wolne miejsca :)

tazman
komentarz
komentarz

niby w ten ??

coś za szybko się to zorganizowało. Nie wiem czy dam radę.

GoBi
komentarz
komentarz

Powiedzcie kiedy a ja bede kombinował sobie transport.. jesli mi się uda... to oczywiście pojawie się na zlocie - takich imprezek nie omijam :))))

Axel
komentarz
komentarz

Też byłbym chętny. Ja + os. towarzysząca. Ale nie jestem pewien. Jeszcze muszę znać dokładny termin. Jak to ma być na przełomie lipca i sierpnia to gwarancji nie daję. Zwykle o tej porze zjezdża sie do mnie rodzina z różnych stron. Poza tym nie wiem, jak sprawa będzie wyglądała z dojazdem, pewnie kiepawo. Ciężko będzie sklecić większą grupę, większość znajomych z mojej okolicy pewnie nie ma pojęcia co to takiego ForumPC, nie wiem, czy ktoś zechce się zabrać. No cóż, pożyjemy zobaczymy :)

tazman
komentarz
komentarz

Ja się decyduję czyli

tazman + usia ( czyli ma żona Martusia ) razenm 2 osoby :lol: :lol: :lol:

Popek
komentarz
komentarz

Ten pensjonacik czy inne co zyska dzieki forumpc ;)

To pamiętajcie że ja + moja mama ;)

necik
komentarz
komentarz

Pomysł dobry, lokalizacja również

Termin też nie najgorszy - osobiście wolałbym początek sierpnia ponieważ pod koniec lipca prawdopodobnie zjawię się na Sunrise Festival w Kołobrzegu.

Może uda mi się zabrać kilku kumpli z roku ;)

LIDER
komentarz
komentarz
Do wszystkich! Planowany Zlot ma odbyć się w weekeend! czyli przyjazd na miejsce w piątek wieczorem, a powrót w niedzielę wieczorem.

Aż tyle to będzie trwało?

Ja niestety na razie nie mogę chociaż bym chciał, może dopiero pod koniec wakacji będę miał możliwość swobodnego poruszania się na drugą stronę Wisły i dalej. Kiedyś bywałem w Legionowie, a to blisko ale już nie mam możliwości. Więc na pierwszy zlot się raczej nie załapie chyba, że ktoś jeszcze jest z powiatu pruszkowskiego i się tam wybiera. Nawet jeśli bym się załapał to tylko na kilka godzin :lol: no trudno, poczekam do następnego zlotu. Pozdrawiam.

Popek
komentarz
komentarz

Czemu mówisz że aż tyle ? Ja mógłbym tam miesiąc zostać na soczku z userami i + ;)

:D

swidruxxx
komentarz
komentarz

Ja musze z przykrością stwierdzić że mając taką żonke jak mam to niestety odpadam z takiej imprezy a z chęcią bym sie pojawił ale pewnie mnie nie będzie albo bede musiał być z dzieckiem jak nie swoim to brata:(((

mam nadzieje że impreza sie uda i mam nadzieje też że jakąś relacje z impry napiszecie?

LIDER
komentarz
komentarz
Czemu mówisz że aż tyle ? Ja mógłbym tam miesiąc zostać na soczku z userami i + ;)

:D

1. Nie mam kasy

2. Nie mam tyle czasu

aGuSia_87
komentarz
komentarz

Ja z wielką chęcią przyjadę :) Jak będziecie cokolwiek wiedzieć (data, godz. itp.) dajcie znać :D

Gość
komentarz
komentarz

Mogę zabrać jedną osobę z Białegostoku lub okolic. Jeżeli jest ktoś chętny, to zapraszam na gg.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.