x-kom hosting

Komputer się resetuje

endriu16
komentarz
komentarz

Może to nie wina sprzętu a windowsa przeskanuj kompa moze masz jakiegos konia co resetuje kompa ja tak miałem gry nie miałem antywira po formacie wróciło do normy

  • 3 tygodnie później...

sikor1994
komentarz
komentarz

Formatowałem wiele razy, mam noda więc raczej to nie tego wina. zrobiłem test 3dmark i brak reseta :o. Już nie ogarniam. Płytę oddać na gwarancję?

Hmm. Czy to wina zasilacza po raz kolejny? Bo ostatnim razem jak grałem w CoDa 4 na blocku(taka mapa) na początku spadły mi fps do 20 a potem komp się wyłączył.

Netro
komentarz
komentarz

Co do zasilacza to czy odsyłając napisali na jakiej konfiguracji sprawdzali sprzęt?
Zasilacz po prostu może nie trzymać napięcia przy obciążeniu.

Wymontuj kartę graficzną i uruchom komputer na zintegrowanej. Napisz czy takie same objawy występują.

  • Dobra wypowiedź 1
sikor1994
komentarz
komentarz (edytowane)

Przysłali mi zupełnie nowy zasilacz.

Edit Przed chwilą wszedłem do biosu i sprawdziłem napięcia.
Procesor ma 1,3xx
a ramy 1,9xx
czy to jest normalne? bo jak sprwdziłem standardowy dla hyper x jest 1,8 a dla proca 1,2

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.