x-kom hosting

Ktora bedzie wydajniejsza?

Alfa193
komentarz
komentarz (edytowane)

GeForce 7300GT jest lepsza

tu możesz porównać

http://www.benchmark.pl/zestawienie_gpu.html

Gość
komentarz
komentarz

podaj zasilacz

Qniooo
komentarz
komentarz

Także myślę, że 7300GT będzie lepsza. Radeon 2400pro to słabiutka low-endówka.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

7300 jest lepsza bo jest na DDR3 oczywiscie bierzesz karte na AGP

podaj zasilacz to co sie cos podpowie

ile kasy mozesz na karte wydac

wojtas0112
komentarz
komentarz (edytowane)

Narazie mam jakiegos no-name ale wymieniam na ModeCom MC 350W i procka na P4 3GHz HT i karte musze ...;D

a reszta jak w sygnaturce...

PS. a i jak bedzie dobry to bede miec dysk 160 GB :P

i jeszcze wyciagne te ramy co pracuja na 333 taktowaniu to bedzie mniej ale na taktowaniu 400 :)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

to bedzie karta na AGP??

i ile kasy mozesz na nia wydac

wojtas0112
komentarz
komentarz

Karta na AGP no i najlepiej nie wiecej niz... hmm... 250 zl.... :)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

aha

//aha, no to +20% za wyczerpującą wypowiedź

//nie można było tego z innym postem napisać?

//Sonido

wojtas0112
komentarz
komentarz

chyba ze bedzie duza roznica wydajnosci to wtedy max 300-310zl... ale to jak bedzie naprawde warto doplacic :)

Gość
komentarz
komentarz

bierz Radka X1950

wojtas0112
komentarz
komentarz (edytowane)

A co powiecie o Radeon HD2600XT 512/128bit DDR3??

Ja z allegro pokazuje konkrety, ale i tak bede raczej w komisie zamawiac :) Wiec z licytacja raczej nie :P

Jak myslicie, jaka bedzie lepsza, w testach identycznie (x1950 troszke lepiej ma z punktami) ale HD ma pixel shader 4.1 i directx10+, a x1950 3.0 chyba i directx 9.0c...doradzcie mi:)

Alfa193
komentarz
komentarz (edytowane)

jest gorszy od ATI SAPPHIRE X1950 PRO 512MB 256BIT

EDIT 1 Poszukam po allegro.

EDIT 2 No najlepiej w cenie i wydajności wypada ATI SAPPHIRE X1950 PRO 512MB 256BIT

EDIT 3 A ten Celeron to na jakim Socket??

Lipton
komentarz
komentarz

Jesteście bardzo mądrzy, do Celerona 2.4GHz proponujecie X1950PRO. Normalnie gratulacje!

Pod ten procesor nic więcej jak 6600 i to nie GT bym nie wsadzał.

http://www.allegro.pl/item616143623_musisz...demon_gier.html - Masz tu GT, ma gwarancję i jest w przyzwoitej cenie.

damib
komentarz
komentarz (edytowane)

Gratuluje poprzednim doradczą wiedzy na temat komputerów :blink:Lipton jedynie ma racje...

Po wymianie na P4 3GHz nie ma sensu brać karty lepszej niż 7300GT na DDR3... inne lepsze procesor nie wykorzysta.

Gość
komentarz
komentarz

procka na P4 3GHz

Lipton
komentarz
komentarz

2600XT/X1950PRO do P4 3.0GHz to pomyłka. Maksem do tego procesora jest 7600GS no może po lekkim OC 7600GT.

corporaptor
komentarz
komentarz

To prawda miałem Prescotta 3,2GHz i x1950pro i na zakrętach nie wyrabiał, ale sam x1950pro jest w porządku, ponoc najlepsze co wymyslono na AGP.

FrogsterPL
komentarz
komentarz
ponoc najlepsze co wymyslono na AGP.

Jakiś czas tak chyba było... Ale teraz na AGP jest też HD3850 :D

corporaptor
komentarz
komentarz
Jakiś czas tak chyba było... Ale teraz na AGP jest też HD3850 :D

Teoretycznie tak, ale na jakiej płycie z AGP włozysz sobie taki procesor, który pociagni tę kartę, hehe

wojtas0112
komentarz
komentarz

No to jak nie ma sensu kupować takiej karty??

Nie jestem żadnym doświadczonym informatykiem wiec tu pytam chyba po to jest to forum ^^

cartmannoo
komentarz
komentarz

Na poczatek witam wszystkich. Mam podobny problem z doborem karty graficznej, mam pentium'a 4 3GHz i juz sam nie wiem co mam kupic, dlatego chcialbym rowniez skorzystac z waszej pomocy. Skoro piszecie, ze nie ma sensu brac HD2600XT to co powiecie na Radka HD2600pro 256mb ddr2 lub gf 7600gt 256mb ddr3 (jedna z nich mam mozliwosc kupic)? Ktora z tych kart bedzie lepszym wybroem jezeli glownie chodzi mi o wydajnosc w grach? Z gory dziekuje za pomoc.

damib
komentarz
komentarz

Tak jak pisałem wcześniej po zmianie na P4 poszukaj 7300GT na DDR3 256MB wystarczy i procek na pewno wykorzysta kartę, a jeśli będziesz kręcił procka (wystarczy 3.2-3.3GHz) to kup 7600GT.

cartmannoo
komentarz
komentarz

Zwazajac na to, ze hd2600pro i gf7600gt to podobny poziom, moim skromnym zdaniem lepiej jednak chyba wybrac radka hd chocby dlatego, ze jest lepszy do krecenia. Tylko teraz kwestia ddr2 w radku i ddr3 w gf, czy to robi wielka roznice w wydajnoci?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.