x-kom hosting

karta do 500zł

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Może ;) Sprawdź tylko, czy Twój Amacrox to model AX400 (który ma w rzeczywistości 350W), czy może AX450 (400W).

lopez
komentarz
komentarz

450(400). tylko teraz znowu mam dylemat czy moze wziąc tą od asusa....? doradzcie

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Asus też może być, ale uważaj - poczytałem trochę na temat HD48x0 i okazuje się, że Asus np. w kartach z chłodzeniem Glaciator nie ma chłodzenia sekcji zasilania, co często jest powodem uszkodzeń kart... Tak więc musiałbyś sprawdzić, czy Asus, który Cię interesuje, ma radiator na sekcji. Jeśli nie ma, to w żadnym wypadku nie kupuj.

lopez
komentarz
komentarz (edytowane)

jak to sprawdzic?

http://www.apollo.pl/store/show_detail/51327

to jaką grafę wybrać ? ?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ten Asus ma chłodzenie sekcji zasilania - to ten czarny podłużny radiator :)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Możesz również wźiąść 9800 GTX znam jedną osobę która chce ją sprzedać za 519 zł moge dać ci namiary napisz na gg 7741643 albo na pw :}

//Już ostrzegamy i jak widać nie dociera, właśnie dotarłeś do banika

lopez
komentarz
komentarz

brac asusa czy sapphire?

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Ja bym wziął HISa lub Sapphire. Asus mnie nie przekonuje w tym przypadku.

snipergrand
komentarz
komentarz

Ogółem nie jestem przekonany do kart amd ale po przeczytaniu calego tematu na twoim miejscu wziąlbym HIS'a. Na bank bedziesz zadowolony

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.