x-kom hosting

MSI GeForce 9800GTX+ vs. Gainward Radeon HD4850 GS

Która będzie lepsza?  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która z poni?szych b?dzie lepsza do mojego zestawu?

    • MSI GeForce 9800GTX+ OC 512MB DDRIII /256bit/ HDTV 2xDVI
      20
    • Gainward Radeon HD4850 GoldenSample 512MB DDR3 /256bit/ 2xDVI TV-out
      18


marymont93
komentarz
komentarz

Te procesory będą ograniczały kartę graficzną, więc na 100% wezmę E8400.

Gość
komentarz
komentarz

widze ze nie zrouzumiales, Phenom 720 ma prawie taka sama wydajnosc co E8400 jesli aplikacja wykorzystuje 2 rdzenie, a jesli aplikacja wykorzystuje juz 3 rdzenie to 720tka bedzie szybsza.

marymont93
komentarz
komentarz

Wolę wziąć Intela, może kiedyś będę chciał podkręcić. Do AMD nie mam zaufania, a 3 rdzenie są dla mnie dość dziwne. Uważam że albo 2, albo 4.

Dracoo
komentarz
komentarz
Phenom 720 ma prawie taka sama wydajnosc co E8400 jesli aplikacja wykorzystuje 2 rdzenie

:blink:

Udowodnij mi to... jeśli aplikacja wykorzystuje 2 rdzenie to x3 opada w przedbiegach jeśli 3 to są porównywalnie z lekką przewagą AMD

iksdek jeśli chcesz E8400 to dobrze poszukaj bo już go gdzieś widziałem za 675zł

Gość
komentarz
komentarz

Poszukaj sobie testow na necie

jeśli 3 to są porównywalnie z lekką przewagą AMD

tylko ze wszystkie nowe wymagajce gry beda obslugiwac ten 3ci rdzen ;)

Dracoo
komentarz
komentarz (edytowane)
Poszukaj sobie testow na necie

No widziałem nie jeden i dlatego nie wiem dla czego tak piszesz

tylko ze wszystkie nowe wymagajce gry beda obslugiwac ten 3ci rdzen wink.gif
z lekką przewagą AMD

Ale po OC to się wyrówna ;)

marymont93
komentarz
komentarz
iksdek jeśli chcesz E8400 to dobrze poszukaj bo już go gdzieś widziałem za 675zł

Na esc.pl jest za 699zł, więc w większości sklepów są już takie ceny. I w najbliższym czasie mają nadal spadać :) 6 kwietnia premiera radka 4890, więc jeżeli cena gainwarda 4850 GS mocno spadnie, to wezmę pewnie jego zamiast MSI 9800GTX+(chociaż jej cena też pewnie spadnie:P). Czekam jeszcze na premierę E8700(wtedy powinny spaść ceny pozostałych C2D), ale nie ma podanej daty premiery i nie wiem czy warto.

Gość
komentarz
komentarz
Ale po OC to się wyrówna wink.gif

W proline PII 710 juz kosztuje tylko 509zl ;) i caly czas bedzie tanial, E8400 bedzie taniec, to 710tka tez bedzie taniec ;), i 940tka tez tanieje, i warto by bylo go kupic zamiast E8400...

tomekk600
komentarz
komentarz
Na esc.pl jest za 699zł, więc w większości sklepów są już takie ceny. I w najbliższym czasie mają nadal spadać :) 6 kwietnia premiera radka 4890, więc jeżeli cena gainwarda 4850 GS mocno spadnie, to wezmę pewnie jego zamiast MSI 9800GTX+(chociaż jej cena też pewnie spadnie:P). Czekam jeszcze na premierę E8700(wtedy powinny spaść ceny pozostałych C2D), ale nie ma podanej daty premiery i nie wiem czy warto.

jak e8700 bedzie sie krecił tak jak pozostałe e8xxx to witaj 5ghz :)

marymont93
komentarz
komentarz

Na razie to nie wiadomo nic o premierze nawet :(

gostek
komentarz
komentarz
CYTAT

BSODY i znikanie obrazu nadal sie pojawia w 4850...

Co za bzdura.

a masz tego radka, ze tak kozaczysz?? wczoraj grajac w cod4 obraz mi po prostu znikl, a dzis jak wlaczalem wywalil mi bsod(wylaczenie do 0 i po bsodzie, ale jest)

punisher1
komentarz
komentarz (edytowane)
a masz tego radka, ze tak kozaczysz?? wczoraj grajac w cod4 obraz mi po prostu znikl, a dzis jak wlaczalem wywalil mi bsod(wylaczenie do 0 i po bsodzie, ale jest)

Nie mam, ale pisze tego posta z kompa wlasnie z ta karta i od pol roku nie ma tutaj zadnych problemow. I nie kozacze, bo to ze masz lewy sprzet nie daje ci zadnych podstaw bys pisal, zeby koles nie bral tej karty bo ma BSOD'y. Doprawdy zenujace... Ciekawe czy uzyles debbugera, by odczytac blad. Ciekawi mnie jeszcze co miales na mysli mowiac "...nadal..."

gostek
komentarz
komentarz
Ciekawi mnie jeszcze co miales na mysli mowiac "...nadal..."

bo ati twierdzi ze juz nie ma :)

Ciekawe czy uzyles debbugera, by odczytac blad.

blad sterownika karty graficznej, zaczynanie zrzucania pamieci podrecznej(czy fizycznej, jakos tak to szlo)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.