x-kom hosting

Karta graficzna w granicach 200 zlotych

tosi3k
utworzono
utworzono

Chciałbym kupić kartę graficzną w granicach 200 złotych na PCI-E cena możne trochę przekraczać cenę ustaloną ;]

Mój sprzęt to:

Płyta główna: Gigabyte Ga M61PME-S2

Procesor: Amd Athlon X2 64 Dual Core 5000+

Zasilacz: Modecom Feel 3 350

Ram: GoodRam 2 Gb

Z góry dziękuję za pomoc.

tosi3k
komentarz
komentarz

2146174 może napiszesz co jest w niej takiego fajnego, bo ta karta mi się wydaje mało ciekawa, nie znam się bardzo dobrze na kartach graficznych dlatego proszę o pełną wypowiedź osób które siedzą w tym dziale sprzętowym, i potrafią mnie nakierować na coś na prawdę dobrego.

drigiti
komentarz
komentarz

Sory pomylilem sie tamta wersja jest 64 bitowa wiec odpada ... wez tą

http://www.allegro.pl/item573448203_powerc...ss.html#gallery

Po 1 : Bardzo dobra firma kart graficznych HIS , po 2: najwyższa jakość pamięci GDDR3 512 MB , Po 3: 256 Bit czyli szybko przetwarza pamiec na szynie pamięci , po 4: Gwarancja 24 miesiące , po 5: Wersja box czyli możesz spokojnie na niej robić oc czyli podwiększać parametry , po 6: do 200 zł nic lepszgo nie dostaniesz ;) Mam nadzieje że utysfakcjonowała Cie moja wypowiedz :P

dawid11113
komentarz
komentarz
po 5: Wersja box czyli możesz spokojnie na niej robić oc czyli podwiększać parametry

oc na box- ie?????

hehehe to dobre. wersja box oznacza że karta posiada orginalny karton , sterowiki i może jakąś przejściówke lub kabel a w wersji OEM nie posiada żadnych dodatków. a nie że ma dobre OC. każdą karte można kręcić

drigiti
komentarz
komentarz

No wiem wlasnie nie wiedzialem jak mu wytlumaczyć z tym boxem ;P

Mbroziak
komentarz
komentarz

tosi3k, tylko jak będziesz brał tą kartę to musisz kupić nowy zasilacz. Ta karta potrzebuje min.350W. Ale to nawet nie o to chodzi. Te zasilacze FEEL to straszna lipa. Sam miałem taki to mi się spalił :P

dawid11113
komentarz
komentarz
tosi3k, tylko jak będziesz brał tą kartę to musisz kupić nowy zasilacz. Ta karta potrzebuje min.350W. Ale to nawet nie o to chodzi. Te zasilacze FEEL to straszna lipa. Sam miałem taki to mi się spalił

miałeś feela 3??? czy może 1 lub 2???

jarek1994-1994
komentarz
komentarz (edytowane)

Nie kupuj tej karty. 64 bit to żal. W aukcji pisze 256 bit (nie ma takiej wersji) po za tym aukcja strasznie podejrzana (całkiem inne fotki 3650). W tej cenie znalazłem ciekawą kartę (w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz) ASUS TOP 3650 Gladiator DDR3 supcio karta http://www.allegro.pl/item585349039_asus_3..._glaciator.html. Bierz ją i się nie zastanawiaj ;)

2146174

Widać że się nie znasz na kartach graficznych :lol:

drigiti
komentarz
komentarz

Umiesz czytać ? W aukcji jest napisane Szyna pamięci : 256 bit ....

Lipton
komentarz
komentarz

HD4550 może konkurować z serią GF 8400/9400. HD3650 TOP czy 8600GT od Palita będą znacznie wydajniejsze :)

expower
komentarz
komentarz

"Aukcja Podejrzana" - Koleś wygląda ok, ale co innego napisał, a co innego jest na zdjęciach... Nawet się nie zastanawiać nad tą aukcją - zostawić w spokoju.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz
Umiesz czytać ? W aukcji jest napisane Szyna pamięci : 256 bit ....

Taaaaaaa a ja napisze "Mam na imię Robert Kubica" uwierzyłeś? Tak jak mówiłem bierz tego ASUSA TOP.

expower
komentarz
komentarz

Jestem za aukcją liptona.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

A nie zauważyłem tej aukcji (ślepne czy co :P). W takim razie licytuj tą od Liptona :D

drigiti
komentarz
komentarz

Ok może inne zdjecie tylko wstawil ale tu nie wiadomo do ilu cena pojdzie w góre a tam masz jeszcze gwarancje jakby co ;)

expower
komentarz
komentarz
A nie zauważyłem tej aukcji (ślepne czy co :P). W takim razie licytuj tą od Liptona :D

Napisz nowy temat, że masz coś z oczyma :D

jarek1994-1994
komentarz
komentarz
Ok może inne zdjecie tylko wstawil ale tu nie wiadomo do ilu cena pojdzie w góre a tam masz jeszcze gwarancje jakby co ;)

Ale ta karta to słaba jest. Nikt nie kaze mu licytowac sie do 500zł.

Napisz nowy temat, że masz coś z oczyma :D

Chyba tak zrobię hehe :D

drigiti
komentarz
komentarz

Zgodze sie z Toba ale nigdy nie wiadomo do jakiej ceny podbije sie karta ;)

expower
komentarz
komentarz
Ale ta karta to słaba jest. Nikt nie kaze mu licytowac sie do 500zł.

Chyba tak zrobię hehe :D

Jedyne co potem zostaje to szpanować, że wylicytowało się radka 4550 za 550 zł :D

drigiti
komentarz
komentarz

Ale ten Radek 4550 kosztuje 217 zł + gwarancja i jest "kup teraz" a nie licytacja :)

expower
komentarz
komentarz

Nie zauważyłem :D

drigiti
komentarz
komentarz

Jeżeli chcesz żeby karta graficzna byla tansza to czemu nie ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.