x-kom hosting

Karta graficzna PCI-E do 100zl

stachos
utworzono
utworzono (edytowane)

witam. jak dotąd jestem posiadaczen karty radeon hd/rx 2400pro 256mb jestem z niej niesamowicie nie zadowolony i chce koniecznie ja zmienic.

problem w tym ze tak srednio znam sie na kartach graf. a chcialbym kupic cos dobrego. i tu pojawia sie moje pytanie.

jaka karte byscie mi polecili do 100zl na zlacze pci express. chcialbym zeby byla to nvidia i nie mniej niz 256mb.

pozdrawiam.

ps. czytalem przyklejony watek jednak nie moge znalezc na allegro prezentowanych tam kart.

Gość
komentarz
komentarz

a 100 zł to niewiele dostaniesz i czemu koniecznie nVidia?

seria hd2xxx była nieudana jednak nowsze są całkiem spoqo myślałeś o hd3450? albo hd4350

z nvidi to najtaniej 8400/9400

Lipton
komentarz
komentarz
a 100 zł to niewiele dostaniesz i czemu koniecznie nVidia?

seria hd2xxx była nieudana jednak nowsze są całkiem spoqo myślałeś o hd3450? albo hd4350

z nvidi to najtaniej 8400/9400

Jak się nie znasz na kartach to nie pisz. Wszystkie te karty co wymieniłeś są strasznymi badziewiami, a w dodatku ich wydajność jest tragiczna.

Gość
komentarz
komentarz

ta za 100 zl to co można dobrego dorwać?

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Chodzą po ok 120-130 ( jakiś miesiąc temu polowałem, ale fundusze poszły na coś innego ), ale moim zdaniem warto do niej dorzucić.

punisher1
komentarz
komentarz

W tej cenie lepszego odpowiednika nie znajdziesz.

Unitra
komentarz
komentarz

Walcz o nią. Na prawdę warto. :) Jaki masz sprzęt? Procesor zasilacz?

Machur
komentarz
komentarz
a 100 zł to niewiele dostaniesz i czemu koniecznie nVidia?

seria hd2xxx była nieudana jednak nowsze są całkiem spoqo myślałeś o hd3450? albo hd4350

z nvidi to najtaniej 8400/9400

lubisz nabijac bezsensowne posty widze.

Tak jak wyżej koledzy podali( mozna to poprzeć propozycjami z tematu polecane karty graf. na pci-e). Więc jak się uda to 7900, która pozwoli Ci grac przyzwoicie mysle ze spokojnie na średnich a nawet wiecej w nowe tytuly, a jak nie to 7600gs ddr3/7600gt, tez calkiem ok:)

stachos
komentarz
komentarz
Do jakiego procesora i zasilacza chcesz wsadzić tą kartę ?

procesor to intel dual core 1,8ghz,

2gb ram, zasilacz to jak mi sie dobrze zdaje to tylko 300W

i czemu koniecznie nVidia?
z tej marki kartami mam dobre wspomnienia czego nie moge powiedziec o radeonie ktorego tez juz niedys mialem. poza tym wszyscy moi znajomi polecaja geforcea.

pozdrawiam!

czy te karty na aukcjach ktore przedstawiliscie sa naprawde warte polecenia? :)

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

nie koniecznie tych co poleciłem sam nigdy bym nie kupił, chciałem ci dać do zrozumienia żebyś dozbierał do czegoś lepszego

bo za 100zl to tylko 7900 który ma wydajność 8600 ale żre więcej prądu i nie ma obsługi dx10

a ten 300 w to jakiejś firmy wogle jest?

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Zasilacz może nie wytrzymać... Do tego wystarczy Amacrox, Pentagram 400-450 WATT. Jeśli masz więcej kasy, to Corsair, Chieftec o podobnej mocy.

stachos
komentarz
komentarz (edytowane)
a ten 300 w to jakiejś firmy wogle jest?

aby dowiedziec sie dokladnie musialbym rozkrecic obudowe na co nie mam teraz wiekszej ochoty... przy papierach od kompa doczytalem tylko: w/psu...:/

ok.. chyba zrobie tak jak mowil kto powyzej. poczekam jezeli uda mi sie odlozyc troche kasy to zbiore sie na cos lepszego.

co sadzicie to tym:

http://www.allegro.pl/item544309188_galaxy_geforce_9400gt_512mb_ddr2_128bit_tv_dvi_box.html

albo w takim razie czy do 200zl znalazloby sie cos z gf z 512mb? :)

pozdrawiam!

Lipton
komentarz
komentarz

512mb ramu przy takich kartach nic Ci nie da ;)

Najpierw wymień zasilacz, potem kup kartę.

9400GT jest tragiczną kartą.

Proponuję:

http://www.allegro.pl/item549846650_palit_..._gwarancja.html

Gość
komentarz
komentarz

pamięć to nie wszystko a ten 9400 to ma 64bit szynę pamięci więc i tak by nie wykorzystał to właśnie ta karta którą chciałem cię zmotywować do dozbierania nie bierz jej to złom

tomekk600
komentarz
komentarz (edytowane)
co sadzicie to tym:
http://www.allegro.pl/item544309188_galaxy_geforce_9400gt_512mb_ddr2_128bit_tv_dvi_box.html

albo w takim razie czy do 200zl znalazloby sie cos z gf z 512mb? :)

pozdrawiam!

to ze na początku jest 9 to nie znaczy że jest lepsza od 8 czy 7 czy 6. jest to chyba najgorszy low-end z tej serii. Czy nie chcesz miec ati tylko dlatego bo masz badziewiastego 2400?? to tak jakbym ja kupił GF fx5200 i potem mówił ze nie chce 9800gtx bo gf to badziew. troche smieszne. dla mnie w tym przedziale cenowym najlepszy bedzie x1650pro

tylko ponad 50% ponad wyznaczony budżet. i zobacz najpierw jaki ona ma procek i zasilacz

stachos
komentarz
komentarz (edytowane)

ok.. czyli musze inaczej zaczac rozmawiac... :)

prosze polećcie mi jakis dobry nie drogi zasilacz ktory wytrzymalby z takimi rozsadnymi kartami.. wiem ze to juz teoretycznie nie ten dzial...

ps. budzet bedzie wynosil na karte i zasilacz 250zl

Machur
komentarz
komentarz

9400 jest do kitu, minimum 8600gt

stachos
komentarz
komentarz

wlasnie dlatego chcialbym dowiedziec sie co myslicie o tej karcie ktora dalem powyzej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.