x-kom hosting

Medocom Feel III 350 W

pm666
utworzono
utworzono

Taki jka w tytule... Czy jest on dobry do radka 4670 HISa ? Kończy mi się gwarancja na zasilacz ... I chciałbym, żeby mi nie spalił połowy kompa.

Dodatkowa zagadka :

Bawiłem się przewodami w obudowie odpinałem od dysku i nagrywarki, ale odrazu wsadzalem no i od płyty głónej 20 pin-owym, ale nie moglem go wyjąc więc zostawiłem. Włączyłem kompa wszystko ok loguje się do windowsa i długi dźwięk (tak jakby nie było ramu albo grafiki) i komp się wyłącza. Wycągnaolem grafike i włożyłem i cały czarny obraz ... Co to może być ? Karta jest odesłana do serwisu, ale niewiem czy to na 100% ona . Jak wlączam kompa (bez karty) to jeden krótki dzwięk niewiem jaką mam wersje biosu i niewiem co oznacza ten jeden ktotki dzwiek. ;)

Gość
komentarz
komentarz

Napisz do jakiego kompa chcesz dać Feela III

Feel III to są już dobre zasilacze w stosunku do I i II.

III są montowane w niektórych komputerach nie potrzebujących dużej mocy. :)

pm666
komentarz
komentarz

Masz mój sprzęt w sygnaturce :) tylko zamiast 8600 gt bedzie najprawdopodobniej 4670 hd :)

Duma Katalonii
komentarz
komentarz
Czy jest on dobry do radka 4670 HISa

ja bym tego nie podlączał do feela,moja rada:wymień zasilacz. :)

pm666
komentarz
komentarz

Ale ja nie moge ... Muszę jakąś kartę podpiąć do tego .

Gość
komentarz
komentarz

Ile chcesz wydać na zasilacz, to my Ci doradzimy coś lepszego :)

pm666
komentarz
komentarz

Ja nie chce kupować nowego zasilacza ... Chciałem się zapytac czy ten zasilacz pociagnie radka hd 4670 i nie wchodzi w gre inny zasilacz.

damib
komentarz
komentarz

Zasilacz za słaby do tej karty... a karta za mocna do procka musiał byś go jeszcze podkręcić jakieś 2.6 myślę że wystarczy ale jeśli masz boxa to i chłodzenie by trzeba wymienić

pm666
komentarz
komentarz

To, co polecasz do tego zasilacza ? Karta do 350 zl ? Bo w dziale karty graficzne napisali mi, że ten readek może być .

Slipknot
komentarz
komentarz
To, co polecasz do tego zasilacza ? Karta do 350 zl ? Bo w dziale karty graficzne napisali mi, że ten readek może być .

Nie rozumiesz jak tu pisza koledzy? Nikt nie mowi, ze grafika zla tylko zasilacz zly do grafiki.

damib
komentarz
komentarz

Bez wymiany zasilacza się nie obejdzie... bo nic innego tu nie włożysz. Procek trzeba podkręcić jeśli chcesz wymienić kartę a bez dobrego zasilacza o większej mocy lepiej nie ryzykować. Chcesz bierz wszystko na własną odpowiedzialność możesz kupić tego radka i kręcić procka ale jak się pokaże dym nie moja wina...

Gość
komentarz
komentarz
Bez wymiany zasilacza się nie obejdzie... bo nic innego tu nie włożysz. Procek trzeba podkręcić jeśli chcesz wymienić kartę a bez dobrego zasilacza o większej mocy lepiej nie ryzykować. Chcesz bierz wszystko na własną odpowiedzialność możesz kupić tego radka i kręcić procka ale jak się pokaże dym nie moja wina...

Dlaczego ma podkręcić procesor?...wiesz o czym mówisz .... <_<

To nie jest Radeon HD4850 że potrzebuje procesora 3,0GHz :)

pm666
komentarz
komentarz

Skoro proponujecie mi dobór nowego zasilacza to może jakiś do 120 zl - 150 zl.

Gość
komentarz
komentarz
Skoro proponujecie mi dobór nowego zasilacza to może jakiś do 120 zl - 150 zl.

Pentagram 430W :)

pm666
komentarz
komentarz

Przemyslalem ten zakup i postanowilem kupic to http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_obu...pelny,id,53697/

Teraz tylko czekam na wasze opinie i jest jeden kłopot niechce wyjsc mi 20 pinowa wtyczka od płyty głównej, próbowalem kilka razy może jest jakis sposób?

Jokeer
komentarz
komentarz

No naciśnij tą klamerkę, którą tam masz i spróbuj wyciągac ruszając w lewo i w prawo jednocześnie ciągnąc do góry ;)

pm666
komentarz
komentarz

Boję się, że uszkodze lub wyrwe cale gniazdo chyba, że już to zrobiłem. Sproboje.

loar
komentarz
komentarz

Nie martw sie ja za kazdym razem ciągnę na siłę bo inaczej się nie da. Zawsze boję się że coś rozwalę a jednak uchodzi gładko O.o Oczywiscie na siłę i jednocześnie trzymając za klamerkę :)

pm666
komentarz
komentarz

A co wy na Chifecta 400W green angela ? Pciągnie 9800 GT i czy jest cichy, warty 200 zl?

mis456
komentarz
komentarz

Sa lepsze za niewiele większe pieniądze, np. silver power king kong 400W,

pm666
komentarz
komentarz

To powiedz mi czy pojdzie na nim 9800GT ? Jak tak to raczej wezme.

mis456
komentarz
komentarz

Pójdzie. Ja mam 8800GT i na nim szedł, a to prawie to samo co 9800GT

pm666
komentarz
komentarz

Ok. thx zamawiam w komputronik w tym tygodniu ;)

Przeglądałem i mam pytanie czy może takiego by wziąść ?

http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_obu...pelny,id,61779/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.