x-kom hosting

Karta graficzna

Jokeer
komentarz
komentarz

Bo to są bardzo wolne pamięci,

koniecznie bierz na DDR3 ;)

falcon1984
komentarz
komentarz

Bo teraz wszystkie nowe karty mają pamięć DDR3, a te sprzedawane ze starymi pamięciami DDR2 są o wiele mniej wydajne

sucre141
komentarz
komentarz

Dobra teraz czajem;DD

Jokeer
komentarz
komentarz
Bo teraz wszystkie nowe karty mają pamięć DDR3

4870 ma nawet DDR5 ;)

sucre141
komentarz
komentarz

Hehe:D a ja mam 300 zł :P

cubEE18
komentarz
komentarz

Ati za niedługo dojdzie do DDR7 pewnie, a wydajnościowo pozostanie ta pamięć przy DDr3 u Nvidi :P

co do wyboru, gdzieś czytałem że seria x500 jest słaba, więc doradzam *600gt Palit Sonic+, miałem ją przez pewien okres czasu i jest to karta bardzo wydajna, ale też głośna :)

Jokeer
komentarz
komentarz

Nie wiem co masz do pamięci przy 4870 przecież to znakomita karta ;)

Poza tym pamięci nie produkuje Ati/AMD ;P

Tylko np. Hynix, samsung,quickmond

więcej nie znam ;)

sucre141
komentarz
komentarz

kolejne pytanko.

Z powodu braku srodków dofinansowania ;D chciałbym na jakis czas kupic jakąs zwykłą karte i mam okazje kupic GF 8500GT Super 512Mb.

Wiem ze to nie "wypas" ale narazie muszę więc chciałbym sie dowiedziec ile byście dali za nią.

Ahaa. I czy do tej karty też muszę dokupić lepszy zasilacz czy wystarczy ten mój 360W.

casion
komentarz
komentarz

Mam 8500 gt i ci jej nie polece to totalna porazka ; d nie dalbym za nią 60 zl ; d

tomekk600
komentarz
komentarz
kolejne pytanko.

Z powodu braku srodków dofinansowania ;D chciałbym na jakis czas kupic jakąs zwykłą karte i mam okazje kupic GF 8500GT Super 512Mb.

Wiem ze to nie "wypas" ale narazie muszę więc chciałbym sie dowiedziec ile byście dali za nią.

Ahaa. I czy do tej karty też muszę dokupić lepszy zasilacz czy wystarczy ten mój 360W.

70zł

jak bedziesz miał 3 baniaki to kup hd3850 512 ddr3 lub 8800gs jak bedzie 384mb ddr3

sucre141
komentarz
komentarz

OK tak zrobię ;D Jeszcze raz Dzieki!!!

Co myślicie o GeForce 9600GT 512MB DDR3 ? Warto się zainteresować bo kumpel chce mi sprzedac za 290 zł.

Dzieki z góry :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.