x-kom hosting

Buttony

darexD
komentarz
komentarz

Chociaz to już było nie robi się czegoś takiego

<body style="background-color: 56171.jpg; background: url(56171.jpg)">

Tylko tak:

<body style="background-image: url(56171.jpg);">

A co do buttonów to juz mówiłem :)

Iska
komentarz
komentarz

A powiedzcie mi co zrobic aby buttony sie ustawialy jeden pod drugim a nie jeden obok drugiego ?

Ponadto jak zrobic prosty licznik odwiedzin?

I mozecie mi mniej wiecej opisac co moge wywalic z kodu zeby to odchudzic ze zbednego chłamu ? :)

Iska
komentarz
komentarz

A powiedzcie mi jeszcze jakiej wielkosci musi byc ten button zeby byl czytelny(robiac z web button maker) ??

quba20c
komentarz
komentarz

to zależy od twojego gustu. pooglądaj sobie strony internetowe i porównaj jaki najbardziej ci odpowiada

Iska
komentarz
komentarz
to zależy od twojego gustu. pooglądaj sobie strony internetowe i porównaj jaki najbardziej ci odpowiada

Chodzi o to ze jak robie 88x31 to sa strasznie nieczytelne. Robie 100x44 tez sa nieczytelne. Nie chce robic wiekszych bo to strasznie wyglada ;/

wogole to ocencie sami

www.ultigrid.com

quba20c
komentarz
komentarz

niestety obrazki w formacie gif tracą na jakości. spróbuj zapisać buttona w formacie JPEG

Najlepiej jakbyś ściągnął sobie darmowy szablon na stronę i pogrzebał trochę w kodzie bez zbędnych tworzenia buttonów tylko dodawaniu lub usuwaniu części kodu które ci się nie podobają

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.