x-kom hosting

problem z wyborem zasilacza

qczoo
utworzono
utworzono

Witam

Posiadam e8400, gainward 260 core 216 OC, 2GB OCZ ram, 500GB Seagate i MSI Neo3 FR. Niestety, ciagle waham sie co do wyboru zasilacza. Jako ze procka bede krecic do 4,4ghz, grafike postaram sie rowniez, ramy tez - nie wiem jaki wybrac zasilacz. Najlepiej,aby byl jak najmocniejszy gdyz w przyszlosci najprawdopodobniej bede wymienial pare czesci. Na zasilacz chce przeznaczyc 300zl, myslalem nad BeQuiet 500W ale nie wiem czy starczy. CO myslicie o OCZ StealthXStream 600W?

mis456
komentarz
komentarz
CO myslicie o OCZ StealthXStream 600W?

Za głosny dla mnie

Be quiet 500W spokojnie starczy

Gość
komentarz
komentarz

Na twoim miejscu brał bym zasilacz Corsair 550W

qczoo
komentarz
komentarz

Jestem zdecydowany na Corsair, tylko jedno pytanie: to jest wersja VXEU, czym sie rozni od HXEU? Czy ta VXEU jest dobra i warta kupna?

casion
komentarz
komentarz

HXEU maja opinane kable VXEU nie maja, ale tez sa dobrymi zasilaczami ;)

Slipknot
komentarz
komentarz

Jak ci zalezy na ciszy wez be quiet uciagnie z zapasem, a bedzie bloga cisza. :)

qczoo
komentarz
komentarz

Przeczytalem, ze VXEU ma gorsza konstrukcje i gorzej trzyma napiecia od HXEU. To moez jednak wziasc BQ 500W?

Slipknot
komentarz
komentarz

Ja mialem Corsair 400W kiedys i po nim modecom mc-400W, ateraz mam be quiet E6 400W i cisza jest bloga, a komp sie przestal zawieszac niespodziewanie.

casion
komentarz
komentarz

Taaak tez mam be quieta i bardzo sobie go chwale to tez bardzo dobry zasilacz . ;)

qczoo
komentarz
komentarz

Czy te 500W od BQ uciagnie kreconego e8400 do 4,4ghz, 260 core 216, 2gb ram, msi neo3fr? Dodam, ze w przyszlosci bede wymienial jeszcze procesor juz moze na jakis 4rdzeniowy i nie chcialbym zmieniac zasilacza.

casion
komentarz
komentarz

Starczy ;)

qczoo
komentarz
komentarz

A nie lepiej wziasc Chiefteca 560W?

mis456
komentarz
komentarz
A nie lepiej wziasc Chiefteca 560W?

Nie, be quiet cichszy

qczoo
komentarz
komentarz

Chodzi mi bardziej o stale napiecia, dobra technologie, wykonanie, efektywnosc. Cisza jest w sumie najmniej wazna dla mnie, moj ostatni komp wyl jak kombajn i jestem przyzwyczajony. Zreszta, komputer jest troche daleko od moich uszu wiec watpie zeby mi glosnosc przeszkadzala.

casion
komentarz
komentarz

Ten Be quiet tez bedzie stabilny i da sobie rade z twoim zestawem ;)

mis456
komentarz
komentarz
Chodzi mi bardziej o stale napiecia, dobra technologie, wykonanie, efektywnosc

W tym wszystkim be quiet lepszy jest także

qczoo
komentarz
komentarz

Ok, dzieki za pomoc. Juz zamowilem BQ StraightPower 500W :)

Pozdrawiam

sucre141
komentarz
komentarz

Witam.

Mam taki problem. "Zwęgliła" mi sie grafika i zdeydowałem sie na Radeona HD3850. Moj procek to Athlon 64 3000+, Płyta Asus K8N4-E i mam w kompie zasilacz Tracer 360W.

Domyślam się ze to nei wystarczy do tej grafiki wiec doradźcie mi w miare tani i dobry zasilacz pod ten zestawik.

Z gory dzieki!

Jokeer
komentarz
komentarz

Chieftec 450 ;)

mis456
komentarz
komentarz
Domyślam się ze to nei wystarczy do tej grafiki wiec doradźcie mi w miare tani i dobry zasilacz pod ten zestawik.

CHieftec 400/ pentagram 460W

sucre141
komentarz
komentarz

Ten moj zasilacz Tracera jest jakby z obudową, ktora tez jest Tracera. Czy nowo zakupiony zasilacz bedzie pasował??

BlackRaven
komentarz
komentarz

Czy nowo zakupiony zasilacz bedzie pasował??
Tak, będzie pasował.
sucre141
komentarz
komentarz

Wielkie dziekii za pomoc!!!

qczoo
komentarz
komentarz

Witam ponownie,

Zamawialem BQ 500W do mojego zestawu e8400, 260 core 216, 4gb ocz, 500gb seagate. Jednak w 2 sklepach ktorych zamawialem okazalo sie ze trzeba czekac sporo czasu bo nie maja w magazynie - niestety nie moge tyle czekac. Dlatego prosze was o pomoc w wyborze innego zasilacza, najlepiej jakiegos 550W. Dodam, ze zamierzam podkrecac dosc mocno. Moze jakis chieftec gps 550W?

Gość
komentarz
komentarz

Na twoim miejscu kupił bym zasilacz "Corsair 550W" ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.