x-kom hosting

Wymiana linkami

Liber
utworzono
utworzono

Zna ktos jakies strony z pagerank wiekszym lub rownym 1? Chodzi mi tu o takie str, w ktorych jest wymiana linkow, bo wlasnie moja str ma od niedawna 1pr i chcialbym ja bardziej wypromowac;)

Lucider
komentarz
komentarz

Mogę wstawić Twój link na moją stronę (PR=3) Jeżeli tutaj na forum wstawisz mój userbar :)

Liber
komentarz
komentarz

ee a nie lepiej jakbym np walnal na moja stronke link do Twojego usebara?:) to lepiej by google indeksowalo

Lucider
komentarz
komentarz

Jak będziesz miał wyższy PR to będzie lepiej, póki co patrząc na ruch generowany przez userbary i na ilość Twoich postów wolałbym taki układ :)

Fafu
komentarz
komentarz

Lucider, a może chcesz userbara w moim podpisie? :D

Ja się moge wymienić linkiem ;) jednak mój page rank = 0 :D ale zawsze cos :D

Lucider
komentarz
komentarz

Fafu, bardzo chętnie wstawię link na mojej za userbar w Twoim podpisie :D

Liber
komentarz
komentarz

Ok, to daj mi na pw kod do usebara. Wstaw tez link na 1str (moze byc podpis - obojetne;)) sowjej str. A ja jak to stwierdze ze zrobiles to wstawie Twojego usebara w moj podpis i link na Twoja str na mojej www.gitara4you.republika.pl ( tak, zeby google lepiej indeksowalo) ;) hihi

Przemek
komentarz
komentarz

co za wymiany tutaj ida... a nie mozna tak charytatywnie ? :P

Lucider
komentarz
komentarz

OK link wstawiony w dolnej tabeli po lewej :)

Fafu
komentarz
komentarz

Liber, dodałem na mojej stronie linka do ciebie ;] jak możesz to dodaj mój na swoją ;]

Liber
komentarz
komentarz

lucider - daj moze adres Twojej str?:D

Przemek
komentarz
komentarz

Liber, masz w moim podpisie

Liber
komentarz
komentarz

ano tak:D heheh no jarzacy czasem jestem;)

[ Dodano: 2007-05-04, 13:25 ]

Lucider - moglbys ustawic target=blank? :)

dzienki

DoGeR
komentarz
komentarz

Liber, Lucider, Fafu, też mogę się wymienić linkiem jak chce ktoś :D Kto chce niech wstawi mój link na stronę, a ja wstawię jego :D

Kod:

<a href="http://twoj-se.yoyo.pl" target="_blank" alt="Twój Sony Ericsson -Tapety, Wygaszacze, Motywy, Dzwonki, Gry Java GSM">Twój Sony Ericsson</a>

PR=1 :/

Statystyki w stopce. Chodzi o linki pozycjonujące :) Więc położenie jest obojętne :)

Liber
komentarz
komentarz

Doger - wklejam juz na stronke;)

czekam na rewanżyk hihi

PS tez mam PR1:D

[ Dodano: 2007-05-04, 19:59 ]

www.gitara4you.republika.pl - zobacz na dole - tam gdzie wszystkie;)

Lucider
komentarz
komentarz

DoGeR, Link wstawiony po lewej na stronie głównej, wolałbym póki co w Twojej stopce, ale jak wolisz to daj na stronie ;)

Liber, jak skopiujesz kod a nie samą grafikę to będziesz miał blank, tu jest kod:

[img=http://img245.imageshack.us/img245/151/userbarss6.png]
Liber
komentarz
komentarz

:D:D hehe dobra ;) juz juz zmieniam. A możesz zmienić w moim linku target=blank?

Lucider
komentarz
komentarz

Zrobione ;)

Przemek
komentarz
komentarz

Ja powiem tak... jesli ktos ma jakis fajny userbar to go przygarne :) z czystej zyczliwosci :D

DoGeR
komentarz
komentarz

Liber, Lucider, link wstawiony :) Fafu twój też wstawiłem jak chcesz się wymienić to wstaw mój link.

Liber
komentarz
komentarz

Ale hony jestes;) hihihi ale ja ni mam usebara ;/ jedynie link www.gitara4you.republika.pl ;)

DOGER - a tak bliższa nawigacja?:)

Link umieszczam pod buttonem statystyk stat4u.
ale ja tu nie widze stat4you hihi

Lucider - o to chodzilo dzieki;)

DoGeR
komentarz
komentarz

Liber, zjedź na sam dół forum :P

Liber
komentarz
komentarz

No cale chyba przesszukalem i nic;) nie wiem

[ Dodano: 2007-05-05, 14:03 ]

aa nie czekaj zmienilem kolor znaczy skóre i jest ;) ok

[ Dodano: 2007-05-05, 14:04 ]

Ale w tej czarnej nie moglem znalezc

DoGeR
komentarz
komentarz

Ale jajka :/ dzięki Tobie zobaczyłem że w IE ten styl nie wyświetla stopki forum... Musze coś z tym zrobić :|

Liber
komentarz
komentarz

Choc na cos sie przydalem:D:D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.