x-kom hosting

Biblioteka Libnet 1.0.2a

zgryz2000
komentarz
komentarz

Sprobuj tez z konsoli jesli nie znajdziesz w menu.

Niektore programy moga wymagac pelnej sciezki - zeby znalezc ten program wpisz:

whereis nemesis
  • 4 miesiące później...

Dark Dragon
komentarz
komentarz

Chyba sie domyslam co on chce osiagnąc, ma książke pt. ,,Szkoła Hakerów - Podrecznik" i potrzebne sa biblioteki Libpcap, Linnet program nemesis i nmap, ja mam fedore i jak sie juz do tego bierzesz to ja wpisuje tak jak w ksiazce:

nmap -sP 192.168.100.*

Tylko ze musisz sobie wpisac swoje IP, tylko bez tego ostatniego a na miejscu ostatniego musisz wpisac * wtedy wyświetli wszytskie działajace komputery w sieci lokalnej LAN i ich IP, teraz otwierasz dwa okna konsoli i u mnie na fedorze to wpisuje tcpdump -l -X "192.168.100.105" -i eth0 -s 2000 nie pamietam dokładnie tego polecenia tcpdump a na innej konsoli (drugiej) wpisuje sie arpspoof -i eth0 -t <ip bramy> <ip_ofiary> & arpspoof jest dostepny w bibliotece dsniff . Miałem racje , to chcesz zrobic? Czy jednak racji nie miałem?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.