x-kom hosting

Jaki program do ściągania z neta


widamian
utworzono
utworzono

Witam Wszystkich!

Macie może jakieś dobra i sprawdzone programy do pobierania plików (muzyka, filmy, video,itp.) Jakie i jak się u Was sprawują?

Ja miałem Bar Share ale ściągało też wirusy:(

Psycholandia
komentarz
komentarz

BearShare to najgorsze co może być. Ściąga dużo syfu na komputer. Osobiście preferuje uTorrenta :)

Marooooo
komentarz
komentarz

Dla mnie najlepsze są Ygoow i Moorhunt, nie wymienione tutaj ;-)

Gość
komentarz
komentarz

Mój głos na popularnego "Osiołka", i jest on bezpieczny, tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać trackerów :zab:

n31T
komentarz
komentarz

Zdecydowanie rapget/flashget (opcja inny) + rapidshare ;) Zawsze na maksymalnym transferze i zawsze wiadomo co się ściąga, niestety nie jest to darmowe.

marcin13135
komentarz
komentarz

Ja tez sciagam z MH.

Z miska tez.

falcon1984
komentarz
komentarz

Korzystam tylko z uTorrent + dobre trackery. Bardzo szybkie transfery i zero wirusów.

widamian
komentarz
komentarz
Korzystam tylko z uTorrent + dobre trackery. Bardzo szybkie transfery i zero wirusów.

A mogłabyś/mógłbyś podać jakiś dobry/e tracker/y? Byłbym bardzo wdzięczny.

A czy przez uTorrenta można też pobierać filmy? Jeśli tak to skąd:)

Z góry dzięki za jakiekolwiek informacje.

jacmiszcz92
komentarz
komentarz

Bearshare 5.25 i Utorrent. Uwazam ze tobre sa 2: ******** i ****** no może jeszcze****** i *******.

Mieliście kiedyś taka sytuacje jak tu: http://img220.imageshack.us/img220/4696/beztytuuie1.jpg

:blink:

//+10% za podawanie niedozwolonych linków

//Andziorka

lebron123
komentarz
komentarz

Polecam Ygoow (p2m).Max transfer caly czas.

DawidG3
komentarz
komentarz

ja jestem bardzo zadowolonym posiadaczem uTorrenta :)

tom_88
komentarz
komentarz

Ja polecam uTorenta i Aresa, używam ich od kilku lat i jestem zadowolony +flash get do wspomagania sciągania dużych plików np programów ze stron!!!

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Z tych co podałeś to μTorrent 1.8.1 ;)

ojm
komentarz
komentarz

Zdecydowanie uTorrent, polecem :]

kasia20
komentarz
komentarz

uTorrent <- szybki i 'bezbolesny' dla kompa

eMule <- wolny, ale zawsze kiedyś tam ściągnie :)

Artur
komentarz
komentarz

jDownloader + Rapidshare premium

Azibiz
komentarz
komentarz

ja polecem sciaganie z rapidshare. wiesz co sciagasz

kasia20
komentarz
komentarz

no, wiesz, np. jak ściągasz mułkiem jeśli chodzi o filmy to jest coś takiego jak podgląd :P dobrze jest sobie ustawić tak, żeby można było sprawdzić początek i koniec filmu. I też wiesz wtedy co zasysasz ;) fakt, czasem trafiają się dosyć ciekawe 'podmiany' ale wtedy można spokojnie zajrzeć w komentarze itp. ;)

gihat
komentarz
komentarz

P2M wszystko :D najlepsze

Diabl0_LoD
komentarz
komentarz

Ja polecam MoorHunt i Ygoow sa to programy dzialajace na innej zasadzie niz popolarny torent ale nie porownywalne moim zdaniem

Plus MH i ygoow

- leci caly czas full predkosc nie zaleznie czy to jest cos z 1999 czy z 2008 ( a na torencie jesli jest cos stare i malo seederow to straaaasznie wolno leci a tutaj leci caly czas FULL !)

- oczywsice standardowe opcje zatrzyman , kolejek , zapamietywan itp itd

Minusy

- JEST TYLKO 1. DO TTYCH PROGRAMO TRZEBA MIEC SPECJALNE HASCODY I HASLO DO PLIKOW KTORE SA DOSTEPNE NA SPECJALNYCH FORACH LECZ NAJLEPSZE W POLSCE MAJA JUZ LIMTY I NIE MOZNA SIE REJESTROWAC TRZEBA CZEKAC LUB TRAFIC OKAZYJNIE. POZOSTAJA TE TROCHE SLABSZE

Podsumowanie

Jesli sciagacie nowe rzeczy typu odcinki nowych seriali , gry filmy itp to faktycznie torrent ale jesli scigacie wszystko inne OCZYWISCIE TEZ MOGA BYC NOWKI to morhant i ygoow (tylko podkreslam trzeba miec konto na dobrych forach wtedy mozecie szalesc :P )

PzdR

  • 4 tygodnie później...
Lolitka
komentarz
komentarz

Ja ściągam z RapidShare nigdy się na nim nie zawiodłam :)

Ebola
komentarz
komentarz

Zalezy co chce sie ściagnac...ogolnie uzywam:

- qtorrent

- emule

- z rapida...

Cold
komentarz
komentarz

Generalnie ściągam z utorrenta, ponieważ jakoś inne mi się gorzej obsługuje ;)

tomexior
komentarz
komentarz

od dłuższego czasu używam uTorrenta i nie mam problemów, bdb program

  • 3 tygodnie później...
Czabi
komentarz
komentarz

Ja używam azureusa i jestem bardzo zadowolony. Przesiadłem się z emula i różnica w ściąganiu jest ogromna.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.