x-kom hosting

ModeCom Feel - pytania

nitro07
komentarz
komentarz
Czyli beznadzieja bo rady sobie nie daje, sam tak napisałeś

czy Ty nie rozumiesz jednej podstawowej sprawy, że zasilacz dobiera się pod konkrente parametry komputera i przeznaczenie sprzętu ?

po co do sprzętu z niskim poborem energii i bez OC ładowac droższy zasilacz np o 100 ???

mis456
komentarz
komentarz
po co do sprzętu z niskim poborem energii i bez OC ładowac droższy zasilacz np o 100 ???

Tu sie zgadzam dlatego wcześniej napisałem ze on jest beznadziejny dla w miarę porządnych sprzętów, dla np. 4670 + DC2200 bez oc on starczy, dla ciut lepszych lepiej wziąć już coś porządnego!

damib
komentarz
komentarz
Tu sie zgadzam dlatego wcześniej napisałem ze on jest beznadziejny dla w miarę porządnych sprzętów, dla np. 4670 + DC2200 bez oc on starczy, dla ciut lepszych lepiej wziąć już coś porządnego!

heh my tu cały czas mówimy o klasie średniej ;) więc do komputerów biurowych i ze średniej pułki na pewno się nada :)

a napięcia mierzyłem miernikiem raz gdy go kupiłem czyli we wrześniu i wczoraj

mis456
komentarz
komentarz
ze średniej pułki na pewno się nada smile.gif

Ale bez OC, bo po OC nie wytrzyma

Gość
komentarz
komentarz

A jeśli Feel I spali mi kompa, to mi wymienią te części na gwarancji, bo mam na 2 lata (zasilacz), a reszta bez gwarancji.

mis456
komentarz
komentarz
A jeśli Feel I spali mi kompa, to mi wymienią te części na gwarancji, bo mam na 2 lata (zasilacz), a reszta bez gwarancji.

Nie wymienią. Wymienia sam zasilacz

cusek
komentarz
komentarz
Ale bez OC, bo po OC nie wytrzyma

Ale rzadko kto robi OC z średniej klasy, bo 90% ludzi co ma średnią klase nie ma o tym zielonego pojęcia:)

W całej tej rozmowie schodzimy do końca i do jednego wniosku - Ten zasilacz jest dobry dla komputera klasy średniej, który nie potrzebuje OC, i innych zbędnych w tej sytuacji zmiennych.

Jak dla mnie sytuacja zasilacza Feel 3 na tym forum została omówiona bardzo dokładnie i więcej nie trzeba.

Proponuję zamknąć temat.

Gość
komentarz
komentarz
Ten zasilacz jest dobry dla komputera klasy średniej, który nie potrzebuje OC, i innych zbędnych w tej sytuacji zmiennych.

Pewnie tyczy to ModeComa Feel'a III? Czy też I i II?

Istnieje duże prawdopodobieństwo żeby ten zasilacz spaliłby mi pół kompa?

cusek
komentarz
komentarz

Trójeczki.:) Od pewnego czasu gadamy tylko o nim:)

Istnieje duże prawdopodobieństwo żeby ten zasilacz spalił mi pół kompa?

Zależy na jakim sprzęcie jeżeli na tym co masz w sygnaturze to nie powinno być większych problemów

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

Panowie nie rozumiem waszej dyskusji,Modecom Feel to zasilacz noname i jest on niebezpieczny dla komputera,fakt modecom feel3 jest dosc bezpiecznym zasilaczem ale do komputerow biurowych :!: Autorze tekstu gdy spali ci sie jakims pechem komputer to zwrócą ci tylko zasilacz spalona reszta komponentow ich nieinteresuje :( Jezeli nie bedziesz kręcił to nic nie powinno sie stać komputerowi(mowie o sprzecie z podpisu),ale jak w gre ma wchodzic ulepszenie komputera to zasilacz jest wtedy koniecznie do wymiany :)

Gość
komentarz
komentarz

Przez najbliższy czas nie bawię się w OC.

Nie zamierzam też niczego dokupywać.

jak mi montowali ten nowy zasilacz, wszystkie MOLEXy były zajęte.

Poprzedni zasilacz Aton miał 450w, a teraz mam Fella 400w. Nie wiem dlaczego tak zrobili.

Dla pewności wyjąłem nagrywarkę, która jest chyba popsuta.

W ten sposób mam jeden wolny MOLEx, a do tego podłączam rozdzielacz aby podłączyć katody i wentyl bo robię modding :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.