x-kom hosting

Mój fon{Temat zbiorowy}

Gość
komentarz
komentarz

Ja mam Nokię N78-1 (Ulepszona wersja N78 :)) i nie wymienie jej za nic :!:

+:

Duży ekran 0 o 0,2 cala większy od N73. Oczywiście 16mln kolorków :P

Aparat lepszy od K800i, nawet po zmianie sterów :!: Szybszy AF, lepsza ostrość, obiektyw Carl Zeiss :)

Bateria, która trzyma ok.5 dni ;)

Wygląd...cudo :)

Jakość wykonania... W końcu to Nokia :!: Miałem jeszcze do wybru U700i i W950i.

Szafirowe szkło osłaniające obiektyw, dlatego nie ma osłonki aparatu.

Wejście na słuchawki, standardowe, jack 3,5mm, czyli bez przejściówek i innych bzdetów :)

MP3 (Odtwarzacz i jakość) biję na głowę W880i i K800i (Wiem bo miałem te telefony)

Bluetooth 2.0 (Większość fonów je ma, ale są wyjątki)

2 głośniczki wbudowane :)

No i WiFi :) Przyznam się bez bicia, że ściągam na nią pliki z warezów :P

I taki mały drobiazg - obsługa kart microSDHC - dzięki czemu mam 16GB :)

I jeszcze taki pikuś - NaviWheel - jak w iPod'zie :D

Całkiem niezłe słuchawki w zestawie :)

Symbian S60v3

GPS (Garmin XT :D)

-:

Brak flasha (aparat)

Brak osłonki obiektywu - w sumie to + bo i tak jest szafirowe szkło i sie nie rysuje, no ale...

Bez obrazy do autora tematu, ale nie chwal się LG-kiem :haha: Już ja widziałem jego jakość :haha:

IMO N78-1 to DOSŁOWNIE N82 z aparatem 3,2 MPx, tyle :D

EDIT: Dodaję fotkę mojego fona, wykonaną Samsungiem E250 siostry :D

DSC_1132.jpg

post-21168-1230547327_thumb.jpg

Thief27
komentarz
komentarz

LOL

Ja się chwale? A jak ty sie podniecasz tym swoim wiejskim tunigniem to bania mała ja tylko napisałem że to nie prawda że szybko się niszczy.A i ty pewnie miałeś mi za złe że obrażam twoją Nokie?

Gość
komentarz
komentarz

Ja obrażam? W pierwszym poście napisałeś jaki to on dobrze wykonany. Akurat się z tym nie zgodzę. Mój tata wziął go w erze i szybko powrócił do Nokii 6610. Aktualnie ma ją brat, i już 3 razy w serwisie była z powodu softu. Wg. mnie LG nie ma doświadczenia na rynku telefonów i powinni się wstrzymać. I odwal się od mojej Nokii, bo bynajmniej każdy głupi wie że nie ma się czego obawiać i że nie rozleci się w ciągu roku :huh:

NoVyKomp
komentarz
komentarz

akurat LG na pewno jest lepsze od super doświadczonego samsunga i od wielu modeli sony'ego bo wiele z nich to chłam...

poza tym czy nokia N78-1 to nie jest przypadkiem zwykła N78 a nie jakaś ulepszona ? ulepszona byłaby N78-2 tak jak zawsze to robią...

Gość
komentarz
komentarz

NoVyKoMp, one się tylko lekko oprogramowaniem różnią :) Np. N78-1 ma więcej funkcji aparatu itp. :P

  • 3 tygodnie później...
olszak
komentarz
komentarz
Ja obrażam? W pierwszym poście napisałeś jaki to on dobrze wykonany. Akurat się z tym nie zgodzę. Mój tata wziął go w erze i szybko powrócił do Nokii 6610. Aktualnie ma ją brat, i już 3 razy w serwisie była z powodu softu. Wg. mnie LG nie ma doświadczenia na rynku telefonów i powinni się wstrzymać. I odwal się od mojej Nokii, bo bynajmniej każdy głupi wie że nie ma się czego obawiać i że nie rozleci się w ciągu roku huh.gif

no nie jestem taki pewien, też mam ten telefon, niby czemu powrócił do 6610? i czemu była w serwisie? jakieś bajeczki, mi mimo grzebania w sofcie ani razu nic się z nim nie stało... przeczytaj sobie recenzje o nim, LG jeśli chodzi o telefony bardzo poszedł do przodu, znając życie to twój tata miał prade a nie ku990, a prada to "gówno"

paterkuk14
komentarz
komentarz

No to może teraz ja o swoim K800i.

Telefon mam od listopada. Naprawdę solidnie wykonany,nie ma zadrapań,nic się nie ściera.

Zalety:

Cyber Shot 3.2 Mpx - zdjęcia naprawdę świetne

Dość duży wyświetlacz

Przejrzyste i funkcjonalne menu

Xenonowa lampa też super :)

Wady:

Głośnik mógłby grać czasem deczko głośniej,no ale w końcu to nie Walkman :)

To tyle.

PA

  • 2 tygodnie później...
Lolitka
komentarz
komentarz

+

lekki

prosty w obsłudze

-

jak dla mnie za duzy

ma mało funkcji

slaby aparat

SE k550

SugaBayBee
komentarz
komentarz

iPhone 3G

+ piekny wygląd, doskonały interfejs dotykowy, WiFi, szybki dostep do YT, szybki internet, fajny wygląd połączeń, klawiaturka QWERTY, lekki, świetny aparat, duży wyświetlacz

- połowa ikon podłączona do netu - pomysłka kosztuje, głupia synchronizacja z iTunes, Bluetooth służy tylko do komunikacji ze słuchawką, brak Flash Playera, trdunosci z usuwaniem ikon, zeby miec własny dzwonek trzeba cuda wyczyniac, durne dzwonki, brak kamery

Zdecydowanie... ten telefon jest PRZEREKLAMOWANY

Naxi
komentarz
komentarz
- połowa ikon podłączona do netu - pomysłka kosztuje, głupia synchronizacja z iTunes, Bluetooth służy tylko do komunikacji ze słuchawką, brak Flash Playera, trdunosci z usuwaniem ikon, zeby miec własny dzwonek trzeba cuda wyczyniac, durne dzwonki, brak kamery

i jest nie wytrzymaly :( dlatego tez go nie kupilem raz spadnie i moze byc koniec z telefonem

Sony ericsson c905

+latwy w obsludze, wmiare duzy ekran, aparat 8.1 megapixel----> super zdjecia sa, przejrzysty interfejs, wi-fi, google maps i nawigator, ladnie wyglada (kwestia gustu)

-szybko sie rozladowywuje, slider (mi to osobiscie nie pasuje), dziwnie sie klapka od aparatu otwiera (wrazenie jakby miala sie zaraz zepsuc)

Mis776
komentarz
komentarz

Ja mam SE k800i od roku.

+ fajnie wygląda

+ dobry aparat (jak na telefon)

+ łatwy w obsłudze

+ baterai długo trzyma

- łatwo się rysuje

- tnie się przy małeś ilości wolnej pamięci

- Przyjmuje tylko karty M2 o max. poj. 2 gb :/

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Sony Ericsson k550i@w610i.

Zalety:

- po przerobieniu walkman, megabass, fajne flash menu

- dość wygodny i lekki

- dobry aparat

- funkcja latarki (przydaje się czasem ;) )

- nie tnie się, ani nic

- bardzo dobrze trzyma bateria

Wady:

- słaba lampa

- niewygodne klawisze ( strasznie małe )

- wejście na m2 dopiero po zdjęciu tylnej klapki (trochę to denerwuje)

gostek
komentarz
komentarz

a ja tez mam k800i jak wiele osob xD i:

+dobry aparat

-dlugo sie fota robi i swieci czerwone swiatelko przez co z ukrycia robic fot

+kilka razy spadl i nic

-szybka na ekraniku strasznie sie rysuje

+latwy w obsludze

-zeby sie przyczepic malo opcji ;p

-cichy glosnik...

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Nokia 6500 Slide

naprawde fajny padełek xD

na r_add.gif:

-ładne wykonanie;

-naprawde głośny głośnik;

-dobry aparat, ładne fotki (3,2MPix, AF, optyka Carl Zeiss)

-wyświetlacz

-slider :alewidok:

na r_minus.gif

-bateria (pada po 2 max 3 dniach)

-rysy na obudowie

więcej wad nie stwierdzam :D

  • 3 tygodnie później...
jasiek23
komentarz
komentarz

Jeszcze 3 dni temu mialem Nokię 6234:

+ duzy wyświetlacz

+ bateria dlugo trzyma(litowo-polimerowa)

+ bardzo głośny - to nie jest telefon muzyczny ale pod względem głośności i jakości muzyki z głośniczków poprostu wygrywa z kazym innym znanym mi telefonem

+ mocna obudowa(górny panel metalowy)

+ super wytrzymały na upadki

+ czysto i głośno odtwarza muzykę w słuchawkach

+ dość dobry aparat(tylko 2 mpx ale zdjęcia robi naprawdę przyzwoite jesli jest dobre światło)

+ wielki plus to nagrywanie filmów 30 klatek\s 640x480

- resetuje się w nie przewidzianych sytuacjach

- czasem gubi zasięg

Te resety stały się dla mnie irytujące i zaważyły na tym ze go sprzedałem.

Shavoo
komentarz
komentarz

iPhone 3G 8gb

+świetny dźwiek

+system operacyjny

+liczne aplikacje (np mozliwosc zrobienia pada do kompa, gitara, gry)

+świetny wyświetlacz dotykowy, czułość

+świetna jakość kamery

+możliwość dużych modyfikacji

+CoverFlow

+mozliwe wgrywanie tekstow piosenek

+3,5 cala ekran

+Jakość ogladanych filmów.

-blokady

-brak opcji wgrywania z komputera typu "przeciagnij i upuść"

-delikatność

-błyszcząca obudowa wyglada fajnie tylko wtedy kiedy jest nowa.

-Bluetooth do połączeń wyłacznie z akcesoriami

Gość
komentarz
komentarz

A ja mam teraz jeszcze N95-2 (Mam dalej N78, ale to w spadku po wujku który mi umarł - świeć panie nad jego duszą [*])

+

Wygląd

Ekran

Duża pamięć

Slider jeszcze raz tak dobry jak w n95-1

aparat robi ładne foty i zaje**** filmy ;)

slider w 2strony - w brew pozorom b. fajna rzecz chodź na początku nie byłem przekonany :P

b. fajny odtwarzacz mp3 ;)

-

niewiem czy to tylko mój egzemplarz, ale w cholerę długo AF ostrość ustawia :huh:

brak karty - chodź 8gb narazie wystarca to w przyszłości brak możliwości rozbudowy

brak osłonki na aparat, ale naszczęście (tak jak w n78) jest szafirowe szkło więc sie nie rysuje

bateria 1,5 dnia mi trzyma :lol:

no nie jestem taki pewien, też mam ten telefon, niby czemu powrócił do 6610? i czemu była w serwisie? jakieś bajeczki, mi mimo grzebania w sofcie ani razu nic się z nim nie stało... przeczytaj sobie recenzje o nim, LG jeśli chodzi o telefony bardzo poszedł do przodu, znając życie to twój tata miał prade a nie ku990, a prada to "gówno"

No stary, aż tak tępy to ja nie jestem żeby nie wiedzieć jakiego starszy ma fona :P KU990 - brat ma i oddaje do komisu bo już mu nie wesoło ;)

Artur
komentarz
komentarz (edytowane)

ja mam k810i

plusy:

-duży i przejżysty wyświetlacz

-możliwość bardzo obszernego tuningu softu.

-po wgraniu innej akustyki nie spotkałem telefonu który grał głośniej

-świetne klawisze, bardzo fajnie się pisze

-aparat 3,2Mpix + xenon robi świetne zdjęcia, zwłaszcza po zmianie sterowników - lepsza ostrość

-wideo rozmowy

-joy - poprostu extra, taak wiem że SE nie robi dobrych dzojów ale nie wiem czy mój to wyjątek czy jak ale poprostu extra :)

-solidnie wykonany - nie skrzypie ani nic w tym stylu

minusy:

-szkiełko koło klawiszy się palcuje

- moge się doczepić do baterii(3 dni, dziennie 100smsów) - ale to zależy jak bardzo kto ma ?u?q??op ją ;)

ogólnie telefon bardzo polecam.

Kamzilla
komentarz
komentarz

No to teraz ja, podaje wszystkie telefony które teraz używam

1. Samsung U900 (soul)

Bardzo przyjemny telefon, denerwuje mnie trochę ten dotykowy panel ktory umożliwia poruszanie się po menu bo nie działa przez rękawiczki, ale tak to bardzo dobry telefon, zdjęcia robi przyzwoite, trochę gorzej przy ciemnych porach ale macro jest świetne!

2. Sony Ericsson K800i

Ogolnie powiem to co kolega wyżej z K810i

czyli:

plusy:

-duży i przejżysty wyświetlacz

-możliwość bardzo obszernego tuningu softu.

-po wgraniu innej akustyki nie spotkałem telefonu który grał głośniej

-świetne klawisze, bardzo fajnie się pisze

-aparat 3,2Mpix + xenon robi świetne zdjęcia, zwłaszcza po zmianie sterowników - lepsza ostrość

-joy - poprostu extra, taak wiem że SE nie robi dobrych dzojów ale nie wiem czy mój to wyjątek czy jak ale poprostu extra

-solidnie wykonany - nie skrzypie ani nic w tym stylu

Minusem będzie slaba bateria, wideorozmowy (tego się nie używa) i to że po dwóch dniach wypadła mi ta srebrna ozdoba tzn. odczepiła się.

3. Samsung U600

Fajny telefonik, posiada dwa dotykowe przyciski, bardzo polecam aparat bardzo dobry, jak oczywiście w samsungu macro ma świetne! Pod względem macro Te dwa samsungi nie dorównują żadnemu Sony Ericssonowi cyber-shot.

Do minusów zaliczę słabą baterię, bo nie jest najlepsza ale da radę! 3 dni bez problemu :)

Minusem może być też brak miejsca na zaczepienie smyczy, ja jednak przeżyję :)

4. Sony Ericsson K530i

Prosty, dobry telefon. Tyle razy mi upadł i wszystko działa żadnych rysek. Obudowa dość przyjemna nie rysząca się, aparat ma 2,0MPx ale szczerze to ja prawie nie używam aparatu w telefonie więc mi to obojętne jaki tam jest. Solidny, tani, dobry telefon. Polecam. Nie którzy narzekają na małe przyciski ale mi odpowiada. Kartę mam 4GB i odziwio działa :)

Wszystkie telefony mam na chodzie i każdy ma swoją aktualną kartę sim.

Skrash
komentarz
komentarz

W880i :

- jeszcze chudszy niz Iphone

- miesci sie w portfelu

- dobrze odtwarza muzyke

- bateria to 5 dni max

- po upadku nic sie mu nie stanie (pisze tak bo gdy upuscilem tela w200i to rozpadl sie na 5 czesci)

- nie spotkałem osoby ktora miała by taki sam

- działa tak samo jak K810

- 2 mpix aparat

- video rozmowy

- Truck ID ale to ma prawie kazdy sony z serii W

- mam u siebie gg, opere, nawigacje satelitarna i to nie jest zadna sciema.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.