x-kom hosting

Piwo- jakie pijecie

Browar to to co lubię   

155 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Piwo które najbardziej lubie konsumowa?

    • Specjal
      9
    • Specjal Mocne
      4
    • Warka
      28
    • Warka Strong
      19
    • Carlsberg
      28
    • Heineken
      31
    • Pilsner Urquell
      5
    • ?om?a
      7
    • Wojak
      6
    • ?ubr
      32
    • Tyskie
      46
    • ?ywiec
      32
    • Tatra
      16
    • Tatra Mocne
      12
    • Reds
      21
    • Lech Mocny
      19
    • Lech Premium
      47
    • Karmi
      9
    • Okocim Mocne
      9
    • Okocim Palone
      7
    • Desperados
      13
    • Goolman
      4
    • Cooler
      2
    • Królewskie
      6
    • VIP
      8
    • D?bowe Mocne
      14
    • Gingers
      7
    • Peroni
      1
    • Miller
      3
    • Heban
      2
    • Bosman
      6
    • Le?ajsk
      5
    • Z?oty ba?ant
      9
    • Piast
      3
    • Keniger
      3
    • Brok
      3
    • Karpackie
      5


Psycholandia
komentarz
komentarz

Nie. Ale znajomi z akademika kupują i piją. :)

LaRRyl33t
komentarz
komentarz

Rozumiem :)

Hammer
komentarz
komentarz

Ok sprawdze w Carrefour,jak będe miał po drodze. Mam niedaleko. Chętnie spróbuje jakiegoś orientalnego piwa :D

LaRRyl33t
komentarz
komentarz

;) ok i napisz :D czy ci smakowało ;)

  • 1 miesiąc później...
Mis776
komentarz
komentarz

LOl jak zwykle w ankiecie są sikacze takie jak: Karmi, Królewskie czy Gingers a Wrocławskiego Piasta ani Mocnego Piasta juz nie ma ???? Nie ladnie :/

Zresztą polskie piwa są lipne, najlepsze mają czesi :P Szczególnie polecam te piwa zawierające wyciąg z konopii :D

piku
komentarz
komentarz

Jak to się stało że przeoczyłem taki temat? :alewidok:

Ale do rzeczy: Numero jeden: Heineken (duży=lepszy :D), Żubr (dooobrze se przy żubrze posiedzieć :P), w lecie Redds. Okocim Palone mi też bardzo smakuje - ma wyjątkowy smak :] Z południowych co prawda widzę w ankiecie Złotego Bażanta ale lepszy jest Zlatopramen - nad wyraz oryginalny (zresztą obie marki eksportowałem via PKP w głąb Polski, nadir wie o co kaman ;) ). Z piw niewymienionych w ankiecie dobre jest także Książęce - niepasteryzowane, wytwarzane we lwóweckim browarze starymi jeszcze metodami, nie dość że dobre to do tego tanie :P Dobry jest też dobrze schłodzony Fratter, mnisie piwo ^^ Desperados, podobnie jak Redds , Dog in the Fog czy Gingers, dobrze orzeźwia no i ten 'barwiony' smak... :w00t: Coś nie trawię ostatnio Warki - zepsuła się, wali spirytusem :/ Patriotycznie rzecz ujmując czasem też skuszę się na siki pokroju Żywca czy Tyskiego. I jakże mógłbym nie wymienić mojego 'rodowego' piwa Lech - zielony leszek smakuje świetnie, zwłaszcza z pizzą pepperoni lub dobrze wypieczonymi zapiekankami serowymi :) Lubię też żółtą Tatrę - jedno z tych charakterystycznych (pozytywnie rzecz jasna) w smaku piw.

Niedawno zostałem uraczony świetnym ukraińskim browarkiem Obolon Magnat - poezja, podejrzewam że świetnie sprawdzi się latem - doskonale gasi pragnienie i lekko orzeźwia.

Z dziwniejszych piw jakie piłem wymienię Strzelca Wyborowego - chyba z kartofli robione bo w smaku podobne i ta sraczka na drugi dzień... :/ Istny hardcore to VIP z Biedronki - po dwóch trzeźwialem w wielkich bólach 2 dni :haha: Miałem też doczynienia z piwem z utopioną w nim... chilli. To dopiero rzeź! Papryczka powala na kolana, jak lubię tą przyprawę to w tym wydaniu niestety mi nie podeszła.

naekana
komentarz
komentarz

Od Heńka w górę (cenową :P). Zaraz po Heńku: Paulaner, Kelt. Ale staram się testować też od czasu do czasu coś nowego. Nie toleruje piwa z dodatkiem czegokolwiek innego niż piwo :D Żadne soczki, imbirki, Redsy i inne Psy We Mgle :P. Miałam okazję uczestniczyć kiedyś w targach piwa i tam najbardziej smakowały mi guinnessy. Polskie piwo=siki podlewane spirytem= :ble:

Carlsberg
komentarz
komentarz (edytowane)
Istny hardcore to VIP z Biedronki - po dwóch trzeźwialem w wielkich bólach 2 dni :haha:

Co prawda to prawda... ale po 2 to na wschodzie (czyli u mnie :hyhy: ) się nie trzeźwieje 2 dni tylko pije kolejne dwa :D

Unitra
komentarz
komentarz

Dog in the fog jak smakuje? Normalny browar czy to jakieś szczyny jak reds?

Hammer
komentarz
komentarz (edytowane)
Polskie piwo=siki podlewane spirytem= ble.gif

Eeeee, nie przesadzaj neki, Tyskie jest świetne nie podjeżdża spirytem. Przyznam że sporo polskich piw się zepsuło ale Tyskie nadal jest dobre. No i Łomża Eksport nic dodać nic ująć, smakowe ;) opijam je zawsze z kumplami w parku po treningu. Czasem popijam Harnasia bo tani i nawet dobry.

Dev23
komentarz
komentarz

Książęce, Lech, ale najczęściej to Żywiec/Warka/Tatra

Mis776
komentarz
komentarz (edytowane)

Doda ktos do ankiety tego Piasta ???

Kapiszon
komentarz
komentarz

Oczywiście warka :D przydałby się jeszcze tan brok :hyhy:

cod3r
komentarz
komentarz

Najlepsze Piwo ? Marki PIWO ! :D

rafalluz
komentarz
komentarz
Polskie piwo=siki podlewane spirytem= ble.gif

Siki = lane piwo w większości knajp.

A spiryt z polskich piw czułem tylko w Imperatorze (który ma 10%).

Z tych, co piłem ostatnio, Strong z butelki szczególnie wbił mi się w pamięć. Niezły ma posmak.

Gość
komentarz
komentarz
Siki = lane piwo w większości knajp.

A spiryt z polskich piw czułem tylko w Imperatorze (który ma 10%).

1. Niestety prawda :P

2. Skosztuj czarnego Wojaka :D To piwo trzeba przepijać :lol2:

xxpr0xx
komentarz
komentarz

Heineken - lech - desperados :D

Trinitrotoluen
komentarz
komentarz

Widzę, że Leszek wysoko :D, zasłużył ;). Desperados moje ulubione :D, zwłaszcza z cytrynką ^^.

Sean
komentarz
komentarz

hmm dodajcie biało-czerwone i kenigera :lol:

Hammer
komentarz
komentarz (edytowane)

Dodałem Keniger,Brok,Piast,Karpackie

2. Skosztuj czarnego Wojaka biggrin.gif To piwo trzeba przepijać laugh.gif

Kiedyś to piłem bo nawet dobre było ale teraz to sam spiryt, kupuję jak chcę mieć szybko odjazd :)

A najgorsze siki jakie piłem to Desperados i Redds :D

bush
komentarz
komentarz

Desperados jest... wyśmienite:P

Poza tym warka strong.

kozman
komentarz
komentarz
Dodałem Keniger,Brok,Piast,Karpackie

Kiedyś to piłem bo nawet dobre było ale teraz to sam spiryt, kupuję jak chcę mieć szybko odjazd :)

O tak.. Wojak swego czasu był niezłym piwkiem.

Moc i smak w jednym, co z czasem "wywietrzało" razem z marką.

Teraz już nie spotykam tego piwa praktycznie nigdzie.

Hammer
komentarz
komentarz (edytowane)

Są w prawie każdej Żabce, czasem spotykam je też w Carrefourze.

Kozman jak co to wojaki są w C.H Alfa w Duecie :) ty też przecież Olsztyniak

Ebola
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak na imprezce lub z dziewczyna to Carlsberg....ale jak chodziłem z kolega sie tak mocniej podpic to Karpackie Mocne :D 5-6 i zgon.....

//nie oszukuj ;) //dar55

Nie oszukuje Daruś :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.