x-kom hosting

Nviadia Vs. Radeon

Ĺťyto
komentarz
komentarz

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...y,id,46646,s,1/

Czy to jest dobry stosunek ceny do wydajnosci ?

slyszalem ze ta karta jest bardzo glosna i wydaje dziwne dzwieki :P Czy to prawda?

Lipton
komentarz
komentarz

Mam ją i powiem Ci, że lepszej nie mogłem wziąć, bezgłośna, żadne piski, dobra wydajność, duże możliwości OC 675/1850mhz :) W dodatku temp. od 50 do 65C.

Towar jest wycofany ze sprzedaży, już go nie kupisz, na allegro można dorwać używanego za 160 zł.

Ĺťyto
komentarz
komentarz

Cena chyba dobra :] Tak sie sklada ze mam w miescie komputronik :P Procesora nie wymieniam(najblizsza przyszlosc) Wiec to jest chyba optymalny wybor ;d

...:\ to jak jest wycofany to jakiego innego 8600gt polecalbys ?;]

Ĺťyto
komentarz
komentarz

tzn.GeForce 8600GT Sonic+ :) bo nie lubie bawic sie w aukcje na allegro :P Dzieki za porade jeszcze pytano:p na tej karcie beda dzialac najnowsze gry?

Lipton
komentarz
komentarz

Tak, oczywiście w przyzwoitych detalach.

Ĺťyto
komentarz
komentarz

:) To na co zwrocic szczegolna uwage?

mariuniuniu
komentarz
komentarz

Witam

Jaką kartę lepiej kupić i jakiej firmy

geforce 260 gtx

Radeon HD 4870

Pozdrawiam

Mariusz

Gość
komentarz
komentarz

W niektórych grach więcej fpsów ma GeForce a w niektórych Radeon :) Wybór należy do ciebie ;)

Ĺťyto
komentarz
komentarz

To moze inaczej bo mam mentlik w glowie :\ Co wy byscie brali na moim miejscu ?;] 200-250 zł

Lipton
komentarz
komentarz

Bierz 8600GT DDR3 Palit Sonic+ i będziesz miał spokój :)

Ĺťyto
komentarz
komentarz

Okay :) (postawil sprawe jasno) i tak zrobie ....dzieki za porady i pomoca Pozdrawiam ;)

-.- Mam problem natury egzystencjalnej :P Nie moge znalesc nigdzie na necie Palit 8600gt sonic+ (sa na allegro ale juz uzywane :\) Moze ktos pomuc mi znalesc sklep internetowy ktory ma w zasobach te karte ? oczywiscie w dobrej cenie :)))

Kropacz
komentarz
komentarz

Na Ceneo tez nie ma ?

Kropacz
komentarz
komentarz

Jest dobra

Ĺťyto
komentarz
komentarz

Spoko, W kazdym razie jestem juz zdecydowany co do rodzaju karty :P A z kupnem jakos dam sobie rade :D Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziekuje ;]

o.O a co na temat tej karty :P? Musze miec jakas alternawywe ... (jak nie znajde 8600 sonic+)

http://www.allegro.pl/item487701999_zotac_...ns.html#gallery

[;

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.