x-kom hosting

program do odzyskania utraconych plikow

dr.hanibale
utworzono
utworzono

Hej!

Jak powyzej w temacie, prosze polecic jakis dobry program, ktory pomoze odzyskac mi utracone pliki (mp3 ok 20GB).

Dziekuje bardzo z gory!

Pzdr

stivo
komentarz
komentarz
dr.hanibale
komentarz
komentarz
Ten jest dobry, lecz demo, ale pliki powinieneś odzyskać : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=22&am....5+Build+127489

'Wersja demonstracyjna aplikacji pozwala tylko na przeszukanie dysku i odzyskanie plików nie większych niż 64 KB.'

n31T
komentarz
komentarz

Ja też miałem demo i pliki jakoś przywróciłem więc nie wiem o co tu chodzi.

dr.hanibale
komentarz
komentarz

Problem rozwiazany. Wielkie dzieki za pomoc!:-)

Piosenki nie zgadzaja sie z tytulami:/ porobily sie jakies mixy albo nie idzie ich wcale odtworzyc:(((

Zealot7
komentarz
komentarz
Problem rozwiazany. Wielkie dzieki za pomoc!:-)

Piosenki nie zgadzaja sie z tytulami:/ porobily sie jakies mixy albo nie idzie ich wcale odtworzyc:(((

Spróbuj program File Scavenger a podejrzewam że te mixy zrobiły się po wrzuceniu innych piosenek tam gdzie Ci się usunęły

dr.hanibale
komentarz
komentarz

Kod do tego potrzebny.

Czym rozni sie File Scavenger od Recuva?

Prosze o inne wskazowki...

nitro07
komentarz
komentarz

ja polecam ten program najlepszt z freewerowych : Link

dr.hanibale
komentarz
komentarz (edytowane)

Dziekuje Ci bardzo:) ale z tego programu nic nie rozumie...

Ktos? :(

OK, czy jest to w ogole mozliwe by uratowac w 100% owe pliki?

UP

UP

up

up

//a ty co skaczesz? z radości ? 

dar55
komentarz
komentarz

napisz najpierw dlaczego ci się utraciłeś pliki i na jakiej partycji

dr.hanibale
komentarz
komentarz

niechcacy wyrzucilam do kosza:/ a ze folder byl zbyt duzy to usunelo calkiem nie przenoszac do kosza...nie wiem co to jest partycja po polsku:/ :)

dar55
komentarz
komentarz
nie wiem co to jest partycja po polsku
jaja se robisz? ;)

www.google.pl

inaczej , miałaś pliki na C czy D ?

dr.hanibale
komentarz
komentarz

Dzieki, na C.

P.S. Nie robie sobie jaj, po prostu nie rozumiem tego 'informatycznego jezyka'.

dar55
komentarz
komentarz

to jak miałaś na C to nie mozesz odzyskiwać z partycji która jest odzyskiwana

odłącz dysk , idź do koleżanki /kolegi , podąłcz swój dysk na slave i z drugiego kompa odzyskaj

jak PC inspector nie da rady to poszukaj Ontrack EasyRecovery

dr.hanibale
komentarz
komentarz

Bardzo Ci dziekuje.

Z moja wiedza na temat komputerow raczej to mi nie pomoze, ale warto bylo sprobowac;) Nie obedzie sie w takim razie bez szukania i sciagania na nowo:/ ;D Wlasna glupota nic wiecej:-)

Pzdr

Co to znaczy 'podąłcz swój dysk na slave'?

dar55
komentarz
komentarz
Co to znaczy 'podąłcz swój dysk na slave'?
:D pkt1 http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=33439

jaki masz dysk ? PATA , SATA ( na taśmę szerokę czy wąski kabelek)

dr.hanibale
komentarz
komentarz

:kreciolek: ta strona, ktora podales...PRZERAZA MNIE :omojboze: :zakrecony: :D

nic nie kumam i lepiej nie bede sie za to brala:)...a niestety nie mam nikogo w poblizu kto by sie znal.

chyba, ze zewnetrzny dysk moze tu w czyms pomoc...inaczej poddaje sie :zmieszanie:

aaaa....mialam takze te 'utracone' pliki na dysku E...jesli to wogole cos znaczy:/

dar55
komentarz
komentarz
1. Zworki

Z tyłu dysku możemy zauważyć, oprócz wejścia na zasilanie oraz odpowiedniego na złącze, kolejne mogłoby się wydawać wyjście. To jednak nie jest kolejne wyjście. Jest to miejsce na tzw. Zworki (plastikowe łączniki wielkości 7x5x2 mm), dzięki którym modyfikujemy rozpoznawanie dysków. Dzięki nim w dyskach PATA możemy ustawić, czy dysk ma być rozpoznawany jako Master (nadrzędny), czy jako Slave (podrzędny). Na każdej szerokiej taśmie możemy podłączyć 2 dyski. Z tego powodu jeden musi być ustawiony jako „Master” (optymalnie na końcu taśmy), a drugi „Slave” (po środku taśmy). Musimy pamiętać, że na jednej taśmie nie powinniśmy łączyć dysku i napędu optycznego, ponieważ napęd będzie zwalniać nasz dysk.

co to zworka ->http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=61552

jaki masz dysk ? PATA , SATA ( na taśmę szerokę czy wąski kabelek)
to dośc ważne :D
chyba, ze zewnetrzny dysk moze tu w czyms pomoc.
a masz na nim system postawiony ? ;)
dr.hanibale
komentarz
komentarz

:-) moze to zabrzmi hmm dziwnie, ale boje sie otwierac sama pudlo i grzebac w tych zaworkach i reszcie:/ wiec...daje chyba spokoj:))

jezeli chodzi o postawiony system dysku E, to jesli znaczy to: 'oczyszczenie' i nowe wgranie na dysk - tego nie zrobilam, jest jak bylo:/

ehh..czuje sie jak alicja w krainie czarow :D...wszystko jest mi takie obce :P

a Tobie dzieki za wytrwalosc;-)

dar55
komentarz
komentarz
jezeli chodzi o postawiony system dysku E, to jesli znaczy to: 'oczyszczenie' i nowe wgranie na dysk - tego nie zrobilam, jest jak bylo:/
czy masz system wgrany na dysku zewnetrznym i czy możesz z niego uruchomić kompa

co do otwierania budy , hm , srubokręt do rączki , odkręć dwie śrubki i starczy , wtedy zobaczysz co jest pięć

dr.hanibale
komentarz
komentarz

aha:-) to w takim razie niestety nie mam wgranego systemu na E:/

okej, otworzylam pudlo - prosze bardzo: http://community.webshots.com/user/pampsep...ags/data/photos

czy to o to chodzilo? :co:

dar55
komentarz
komentarz

Masz dysk PATA tzw zwykły jakby co

PS ładne z ciebie dziewczę zamyślenie :D

dr.hanibale
komentarz
komentarz

Dziekuje :blush::P:D ...a ja taka nieuczesana :oczy: :P

hmm...to co teraz z tym zrobic mam? :/ zbieralam ta muzyke ponad 4 lata...az zal serce sciska :beksa:;)

dar55
komentarz
komentarz

odbierz PW

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.