x-kom hosting

Która kome wybrać HTC Diamond czy Shift ?

mario__bros
utworzono
utworzono

Witam,

Mam wielki dylemat a raczej problem, która kome wybrać.

Wymagania: wifi , ekran dotykowy, mile widziana klawiatura, dobre by było złącze VGA, możliwość wgrania normalnych programów

Nie wiem czy wybrać HTC Shift czy HTC Diamond Touch PRO choć wolałbym Shfita ktory dobre wymogi(procek,ram,dysk) poniewaz zależy mi na systemie operacyjnym gdyż w przyszłości będe chciał korzystać z programów pod Winde np: do zdalnej administracji dedykiem np: Putty, pisania kodu(chodź nie koniecznie) w języku php,c++..

Potrzebuje urządzenia, za pomocą którego będe mógł poszperać coś po necie, porozmawiac na skypie, zaprezentować jakąś prezentacje na uczelni poprzez złacze VGA do projektora, do napisania krotkich wypracowań bądź kodu oraz zainstalowania kilku programów.

Z drugiej strony nie chce aż takiej dużej kolombryny, bo do kieszeni takiego Shifta już nie zmieszczę.

Może moje wymagania są za wysokie i lepiej sobie kupić laptopa 10-12 calowego ? - już nie wiem

Proszę o jakieś porównanie czy warto, co wybrać czy poczekać na nowośći albo może proponujecie jakiś inny model(cena nie gra roli, ważne by mi pasowały wymagania) ?

Pozdrawiam.

n31T
komentarz
komentarz

Nie ma sensu kupować telefonu jeśli potrzebujesz na nim pracować. Lepiej tak jak już wspomniałeś, kupić laptopa 10-12 calowego, lecz on zapewne też do kieszeni Ci się nie zmieści :D

Duban
komentarz
komentarz

Albo typowego palmtopa ("full wypas :D ") i do walizki/plecaka go ;) Tak samo możesz zrobić z Lapkiem w sumie. Zależy czy będzie Ci się chciało po takim małym ekranie palcem jeździć czy bardziej komfortowo na lapku :)

mario__bros
komentarz
komentarz

a jeszcze mam 1 pytanie.

Jaki proponujecie telefon płaski z szerokim ekranem dotykowym żebym mógł na zajęciach w każdym momęcie coś szybko wystukać i wyszukać na necie ;) i jeszcze bo można by było doinstalować skypa(wersje np: mobile)? IPhone, HTC Diamond, IPod, czy jeszcze coś innego ?

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

n31T
komentarz
komentarz

htc diamond

mario__bros
komentarz
komentarz

Jeszcze jedno :D

Czym się różni HTC Touch Diamond od HTC Touch Pro i które się opłaca ?

n31T
komentarz
komentarz

touch pro jest lepszy, ale i droższy, ma on więcej ramu od diamonda

mario__bros
komentarz
komentarz

z tego co widze to jeszcze się różnią że jeden ma klawiature a drugi nie ?

Duban
komentarz
komentarz

Tak, Touch PRO ma wysuwaną z boku.

n31T
komentarz
komentarz

Niby tak, ale płacić 1000zł za klawiaturę i trochę wiecej ramu, wg mnie przesada. Jak możesz dużo wydać to weź touch pro

mario__bros
komentarz
komentarz

a IPod touch ma więkrzy ekran i jest jeszcze płaski choć fakt nie ma komy, no ale pewnie nadaje sie do serfowania ?

http://allegro.pl/item452182042_ipod_touch...osto_z_usa.html

n31T
komentarz
komentarz

Ale ipod touch to nie telefon

mario__bros
komentarz
komentarz

Wiem.

IPhone, HTC Diamond, IPod, czy jeszcze coś innego ?

Wymieniłem. Które jest leprze, czytelniejsze do serfowania po necie + skype ?

n31T
komentarz
komentarz
Wymieniłem, które jest leprze, czytelniejsze do serfowania po necie + skype ?

O ile dobrze mi się wydaje to ipodem połączysz się z netem tylko tam gdzie jest wifi, a że w szkołach zazwyczaj jest ale zabezpieczone hasłem, to lipa.

mario__bros
komentarz
komentarz

tak chce serfować po necie poprzez wifi (i tylko poprzez nie xD) i znam hasło do hotspota ?

Duban
komentarz
komentarz
więkrzy, leprze
:blink:

Się tak składa, że mam iPoda i super się w nim siedzi w necie ale tylko po go brać to głupota. Najchętniej zamist niego brałbym iPhona, bo możesz siedzieć w necie gdzie chcesz, masz telefon i super odtwarzacz. Dla mnie bomba - mogłem brać iPhona ;)

mario__bros
komentarz
komentarz

Teraz już zgupiałem iPhone czy HTC touch pro ?

n31T
komentarz
komentarz

Ja zawsze uważałem że iphone to byle co i nadal podtrzymuję. W touch pro masz wszystko, w iphone nie mozesz nawet wysyłać nic przez blue2... Wybór należy do Ciebie.

Gość
komentarz
komentarz

Ja bym brał HTC. Laska w klasie ma iPhone i w sumie fajna zabawka, no ale... własnie - zabawka. Pozatym jest dziurawy.

HTC moim zdaniem duzo lepszy wybór ;)

Duban
komentarz
komentarz
Pozatym jest dziurawy.
:huh: co? Nie zrozumiałem :D

Nie używałem ani jednego no ale o iP mogę więcej powiedzieć, bo interface znam ;)

mario__bros
komentarz
komentarz

Czy w HTC touch pro można oglądać poprzez przeglądarke obraz z typowej kamerki IP(w XP IE trza bylo zainstalowac jakiś ActiveX) ? Jeśli nie to jakie urządzenie to oferuje ?

Czy może poczekać jeszcze na HTC touch HD ??

Już się naoglądałem, naczytałem tyle różnych filmików i artykułów że zadecydowałem iż wybieram HTC touch HD . Różnica w cenie między HTC touch pro a HTC touch HD jest niewielka a możliwości jest sporo(z klawą mówi się trudno, no chyba że wyjdzie wersja HD z klawiatura? ).

Dzięki wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam.

Gość
komentarz
komentarz

Ja bym brał na twoim miejscu Samsunga Omnie. :P

n31T
komentarz
komentarz
Ja bym brał na twoim miejscu Samsunga Omnie. :P

Możesz uzasadnić swój wybór ?

Gość
komentarz
komentarz

Np. Moze wyslac MMS a słyszałem, że w Iphonie sie nie da, Aparat 5Mpix, Wyjście TV, MS Windows Mobile 6.1 Pro a Iphone ma Mac.

n31T
komentarz
komentarz
Np. Moze wyslac MMS a słyszałem, że w Iphonie sie nie da, Aparat 5Mpix, Wyjście TV, MS Windows Mobile 6.1 Pro a Iphone ma Mac.

Przecież autor tematu napisał że wybrał HTC a nie iphone'a...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.