x-kom hosting

Problem Gf 8800 gt

ufooo
komentarz
komentarz

Sterowniki z neta sciagalem (177.70 mam) a zasilki nie mam od kogo pozyczc :(

falcon1984
komentarz
komentarz

Odinstaluj te sterowniki z neta i zainstaluj z płytki dołączonej do karty + Asusa Smart Doctor też z płytki

U mnie na Galaxy 8800GT też były problemy ze sterownikami z neta, ale jak zainstalowałem z płytki to gierki idealnie śmigają :)

ufooo
komentarz
komentarz

nadal te same problemy i asus smart doctor tez sie nie wlacza ;//

Mam jeszcze jedno pytanie... bo jak pokazywalem foty i tam na obudowie była taka tuba skierowana na wentylator plyty głownej... ale przez to karta grafincza jest zaslonieta i nie ma wylotu powietrza... to moze sprobowac bez obudowy ? moze to pomóc ?

fball
komentarz
komentarz

Ta tuba na obudowie to do wentylaora procesora jest żeby zimne powietrze z zwenątrz dolatywało do wiatraka , ale przecież nie otym temat - wg. mie to ten zasilacz no niby 500w ale jak na ten sprzęt , dla mie byłby zasłaby (co innego seria MC)

Fahrenheit
komentarz
komentarz

hmmm ja na ASUS GF 1 gb 4 gb ram Q6600 (oc) mam 400 W. I mi chodzi dobrze. Nie wiem co to za zaislacz (jakis no name) ale od poczatku wakacji nie było problemów . Ja wykluczyłbym zły zasilacz a postawił na uszkodzoną karte , ale zaśpozostaje wkestia ze przez jakis czas gry chodza normalnie ....

ufooo
komentarz
komentarz

znaczy sie tak pes 2008 czy 2009 nigdy mi nie chodzil dobrze a nfs gralem po nawet do 8h na full detalach i bez zadbegi zawieszenia

damib
komentarz
komentarz

mi na everescie pokazuje ze mam 8.8V na lini 12 ten program przeklamuje mierzyłem miernikiem i wszytskie napiecia na liniach spleniaja wymagania...

wiec jak masz miernik zmierz nim napiecie

ufooo
komentarz
komentarz

nie mam mozliwosci sprawdzenia...

juz sam nie mam pojecia co to moze byc.. :/

a) karta sie przegrzewa ale:

- nawet jak wlanczam kompa o 17 po przyjsciu ze szkoly ( a wylanczam o 22 dzien wczesniej czyli odpoczywa 19h i tez problem sie odrazu pojawia)

- nie dałbym rady grac w nfs albo gothic 3 ktore tez maja przyzwoite wymagania po kilka dobrych godzin

b) karta zepsuta ale:

- znowu sie powtorze czemu w inne gry z wymaganiami moge grac a w niektore nie

c) ???

moje podejrzenie to cos w ustawieniach ale niemam pojecia co...

chyba ze komp ma sztuczna intelignecje i w niektore gry mi nie kaze grac :]

ma ktos jakis pomysl ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.