x-kom hosting

Pokaż Swój Pulpit

kelloco2
komentarz
komentarz

2crrdir.png

trochę zmian. na nowym komputerze.

  • 4 tygodnie później...
HackShoot
komentarz
komentarz

attachicon.gifBez tytułu.jpg Mój porządek :-)

niezły

Pentium320
komentarz
komentarz (edytowane)

Laptop:

12423460.png

 

Widok okien: http://www1.picturepush.com/photo/a/12423479/img/12423479.png

 

Zj**ezłom (Linux):

12330127.png

 

Serwer (trochę inna rozdziałka, bo ss robiony przez zdalny pulpit, bo nie chciało mi się go wyciągać z szuflady):

12423496.png

 

Telefon (HTC HD2):

12423528.png

 

Bym wstawił jeszcze z MacOS X i Windows 7 ze złomka i Windows 7 ze stacjonarnego komputera, ale straszny leń jestem :E

Edytowane przez Pentium320
kelloco2
komentarz
komentarz

"Serwer (trochę inna rozdziałka, bo ss robiony przez zdalny pulpit, bo nie chciało mi się go wyciągać z szuflady):"

 

Serwer? na Windows7?  Co serwujesz ;p ?

Pentium320
komentarz
komentarz (edytowane)

Windows Server 2008 R2. Parametry jego mam podane w podpisie (laptop nr. 3). Wydajnością nie powala, ale swoją rolę jakoś spełnia całkiem nieźle: http://www4.picturepush.com/photo/a/12298647/img/12298647.png  :bajer: Mobilność ten laptop swoją i tak stracił. Ma połamane zawiasy, uszkodzony inverter, przez co matryca migocze i sama gaśnie, bateria trzyma z 10 minut - ogółem jego naprawa przekroczyłaby jego wartość: https://www.dropbox.com/s/ojf677d8oxr7ufl/IMG_20130213_154603.jpg . Obniżyłem napięcie na procesorze z 1.25V do 0.95V (taktowanie bez zmian) a w obudowie wywierciłem dodatkowe otwory pod wentylatorem - leży w szufladzie i jest niemalże niesłyszalny a prądu ciągnie tyle co nic.

Hostuję na nim kilka rzeczy. FTP (choć to ostatnio przestało mi działać nie mam pojęcia czemu), bota do IRC-a, od czasu do czasu uruchamiane są serwery do gier (Minecraft/Tekkit/Garry's Mod/L4D2/inne), Serwer Teamspeak, prostą stronę WWW, bazy MySQL. Poza tym służy mi jako transport do plików pomiędzy moimi wszystkimi komputerami no i "ja śpię, a on mi ściąga/wysyła :D ". Ostatnio pracuję także nad wywaleniem routera i rozdzieleniem nim internetu po Wi-Fi

Edytowane przez Pentium320
kelloco2
komentarz
komentarz (edytowane)

a rozumiem ;). No ja do prostych rzeczy typu; prosta stronka (z php, mysql), FTP, samba (udostępnianie plików), podział łącza itd.. polecam router z Tomato albo lepiej - hp terminal (tańsze i dostępne na allegro urządzenia). Z tego co wiem na HP Terminal można zainstalować pełnoprawnego Linuxa to wtedy można nawet coś więcej robić ;) (typu ściąganie torrentów - na Tomato niby też się da, lecz średnio transmission działa na tak słabej maszynce - to tylko router ARM). a tak to podziwiam Windows ten uptime ;)

flknkg.png
u mnie na desktopie bez zmian; Arch Linux 64bit
Edytowane przez kelloco2
okar19
komentarz
komentarz

Beztytuuj_xqaqhaa.jpg

  • Dobra wypowiedź 1
Pentium320
komentarz
komentarz

a rozumiem ;). No ja do prostych rzeczy typu; prosta stronka (z php, mysql), FTP, samba (udostępnianie plików), podział łącza itd.. polecam router z Tomato albo lepiej - hp terminal (tańsze i dostępne na allegro urządzenia). Z tego co wiem na HP Terminal można zainstalować pełnoprawnego Linuxa to wtedy można nawet coś więcej robić ;) (typu ściąganie torrentów - na Tomato niby też się da, lecz średnio transmission działa na tak słabej maszynce - to tylko router ARM). a tak to podziwiam Windows ten uptime ;)

Wolę siedzieć na Windowsie jako serwer - łatwiej mi się połapać, Linuxów używam sporadycznie i nie przepadam za nimi. A co do routera, to taki sprzęt byłby dla mnie za dużym ogranicznikiem, bo moje wymagania wykraczają poza jego możliwości, serwer na prawdziwym sprzęcie jest niezastąpiony. A uptime to nic nadzwyczajnego, byłby większy, jakby nie to, że musiałem go zrestartować po zainstalowaniu łatek ;]

 

W końcu usiadłem do peceta:

12447109.png

Trochę syf, ale rzadko ostatnio był włączany i nie chce mi sie sprzątać :P

Morango
komentarz
komentarz

U mnie jak najbardziej porządek, tylko gry lubię mieć "osobno" - nie w folderze.

 

 

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/822/pulpithf.png/]pulpithf.png[/URL]
  • 2 tygodnie później...
Waves97
komentarz
komentarz

WvDwPs6.jpg

  • 2 miesiące później...
arkadiusz97
komentarz
komentarz

Mam dwa systemy, więc pokażę 2 pulpity :D

kq6x.png

zrzutekranuz20130607193.png

Morango
komentarz
komentarz

Nowy pulpit po formacie, nie duże zmiany ale zostaną takie na dłuższy czas :E

 

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/189/86u0.png/]86u0.png[/URL]
Youki
komentarz
komentarz

U mnie minimalizm po staremu. :)

kamysto
komentarz
komentarz
1pbr.jpg
 
To wychodzi, że tylko ja mam taki burdel na pupicie, a myślałem ze to bardziej powszechne ;p
slivero
komentarz
komentarz

Nie wiem jak dajesz radę pracować w takim syfie :D .

kamysto
komentarz
komentarz
4zzo.jpg
 
Lepiej :>? tylko na tapate brak pomyslu :(
 
kamysto
komentarz
komentarz

Dzięki, ale te tapety na tej stronie zbyt rzucaja się w oczy. Na tle wolałbym coś mniej absorbującego uwagę. Wiesz, no człowiek się potrafi przyzwyczaić do ikonek, ale fakt trzeba zachowywać porządek bo to po prostu nie ładne.

slivero
komentarz
komentarz

Wystarczy poszukać są także inne tapety :D

  • Dobra wypowiedź 1
arkadiusz97
komentarz
komentarz

Nowy pulpit :D

714abe3907a8639a.jpg

  • 2 miesiące później...
Pentium320
komentarz
komentarz

Patrząc po tym co robi M$, to czas szukać alternatyw... :) I bardzo "zadomowiłem" się na Crunchbangu:

 

[URL=http://imgur.com/T3FwkFN]T3FwkFNl.png[/URL]

xDracerPL
komentarz
komentarz

bez-nazwy-1-kopia.jpg

Ja raczej staram się mieć czysto:)

  • 2 tygodnie później...
kelloco2
komentarz
komentarz
wn0y.png hg1g.png 96ml.png 3xyx.png
Jako że dawno nic nie wstawiałem. Na samym końcu screenshot z Waylanda. Zainstalowałem ten system na początku stycznia tego roku - bez /home zajmuje 4,7GB ze wszystkimi kobyłami typu dropbox, skype, steam, m$ office czy QtCreator itd... Generalnie szybki, funkcjonalny, bezproblemowy :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.