x-kom hosting

Polecane karty graficzne PCI-express Kwiecień 2009.

Gość
komentarz
komentarz

Ja bym bral tego GF'a :P lub Sonic'a 8600GT

robciuuu1
komentarz
komentarz

heh ale 8600 jest dosyć dużo droższy :P a coś może jeszcze tak jak mówiłem w przystępnej cenie do 250 zł z x-kom ???

Lipton
komentarz
komentarz

Palita bym brał, bo jest na Core 216, nie wiadomo czy ten Gainward jest na tym chipie produkowany.

AMP2007
komentarz
komentarz

Znalazłem w aresie Gainwarda GTX który jest na Core 216

Karta PCIex GAINWARD GF GTX 260-216 896 MB DDR3 / 448 bit ( 471846200-9740 ) http://arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=14711&katid

tylko cena o 300zł więcej niż w Bicie.

Czy jest możliwe aby były to różne karty?

corporaptor
komentarz
komentarz

Witam wszystkich.

Jak tylko fundusze mi na to pozwolą planuję kupic kartę 9800 GTX+ - myslałem o Palicie, ma wysokie takty, jest tańszy o kilkadziesiąt złotych od pozostałych i wygląda jak zabawka dla dzieci z tym żabonem na radiatorze :D, ale spotkałem się z opinią w necie, że chłodzenie od tego producenta chałasuje. Czy ktoś tutaj jest w stanie tę plotke potwierdzić, lub jej zaprzeczyć?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc :).

Machur
komentarz
komentarz

zalezy jakie chłodzenie palita. Z tego co pamiętam niebieskie( albo złote;p?), ale to prawda niektore hałasują

corporaptor
komentarz
komentarz

To znaczy, że ten sam model Palita jest sprzedawany z różnymi chłodzeniami? Jak tak to które jest lepsze?

artur1995
komentarz
komentarz

Karta troche hałasuje ale tylko w stresie a w spoczynku jej nie słychać . Ja moge ci polecić produkt EVGI nawet dobrze sie kręci i nie jest aż tak drogi .

corporaptor
komentarz
komentarz

Tak - też myślałem o eVGA, ale jak patrzę na oferty to najtańsza wersja tej karty od eVGA i tak jest trochę droższa od Palita a ma troche niższe takty heh, tak czy inaczej jak na razie mam prawie zero PLN na wydatki na nowy sprzęt, ale planowac zawsze można, może w3 między czasie ceny spadną. :P

tomek.b9
komentarz
komentarz

Witam.

Na kartę graficzną dla brata mam do 350zł. Produkt musi być z komputronika. Konfig kompa: E7400, MSI P31 Neo-F v2, Kingstn 2x2Gb, Modecom MC 350W.

Myślałem nad: GF 9600GT EVGA DualFan. Jakieś propozucje? :D

a22rtek
komentarz
komentarz

PCI-E GIGABYTE RADEON HD 4850 1GB DDR3 256BIT SILENTPIPE3

Gość
komentarz
komentarz

@tomek.b9

EVGA 9600GT - niestety nie kupisz tej karty, bo zostala ona wycofana ze sprzedazy. :(

Moja propozycja Palit HD 4670

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...y,id,64410,s,1/

@artek_2GB

Omg, ty nie rozumiesz co ludzie piszą? Do 350 zł! Ty dales karte ktora w komputroniku kosztuje 2x wiecej. LOL

Znowu napiszesz ze sie pomyliles?

Dracoo
komentarz
komentarz
Moja propozycja Palit HD 4670

to jest słaba karta

celował bym w HD4830

qba007
komentarz
komentarz

do hd4830 musialby dolozyc ponad 100zl. chyba pozostaje jakis gf 9600gt

pawel.kks
komentarz
komentarz

niech bierze 9600gt, jak na swoją cene wydajna karta. miałem, później miałem dwie inne a wrażenia mi zostały dobre po 9600gt.

Gość
komentarz
komentarz

Tylko, ze on nie kupi w komputroniku 9600GT za 350zł ;/

Gatz
komentarz
komentarz

Powiedzcie mi, co lepiej kupic - radeona 3850 512mb czy radeona 4670 512 mb i dlaczego?

Bo to w sumie prawie ta sama cena. A i jeszcze jaka marke najlepiej wybrac? Za podpowiedzi z gory dziekuje ;]

Machur
komentarz
komentarz

ja bym brał 3850 poniewaz ma więcej potoków i szyne 256bit co się przekłada na blisko dwu krotnie większą przepustowość, lepiej wypada w 3dmarkach. Troche nizsze taktowania niz 4670 ale to się da podkręcić zawsze.

adam9565
komentarz
komentarz

Witam więc tak jestem tutaj nowym użytkownikiem.Nie wiem jaką kartę graficzną wybrać myślałem nad HD4870 tylko nie wiem jakiej firmy jest najlepsza czy GIGABYTE czy jakieś innej.Jak ta jest zła to dajcie jakieś inne propozycje w tej cenie myślałem też nad 9800GTX+ .Mój konfig kompa to:Płyta głowna Gigabyte GA-M59SLI-S5 Procesor AMD Athlon X2 6000+ 3GB ramu i Karta graficzna Gigabyte Geforce 7600GT którą chcę zmienić .Proszę o pomoc z góry dziękuję

qba007
komentarz
komentarz

hd 4870 jest lepsza od 9800GTX+,ktory jest bardziej na poziomie hd4850. gainward(gs), his(iceq), a jak chcesz tanio to sapphire :)

adam9565
komentarz
komentarz

O tani to mi nie chodzi.Chodzi mi o to aby była cicha i była dobra żebym po roku nie musiał znowu wywalać kasę na nową a i żeby po kilku miesiącach mi się nie zepsuła

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

adam9565

Proponuje HD4850 od Asusa w wersji TOP,cichy i wydajny,szybsze karty bedą spowalniane przez twój procesor http://www.agito.pl/seria-hd-4000/asus-rad...054.335809.html

tomek.b9

Jak ma byc koniecznie z komputronika to proponuje HD3850 512mb http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,64270/

Najlepiej namów brata by zrezygnował z komputronika i brał na allegro 9600gt http://www.allegro.pl/item548967296_sparkl..._gw_zabrze.html ;)

robciuuu1
komentarz
komentarz

Mam takie pytanko czy lepiej kupić GF 8800 384 mb czy 320 mb są w podobnej cenie a chciałbym zakupić kartę a wiec która jest lepsza 384 mb czy 320 mb ??? Z góry dziękuje za odp :)

Pozdrawiam.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.