x-kom hosting

Grafa PILNE

Gość
komentarz
komentarz

czyli ta będzie najlepsza tak ?? niech sie kilka osób wypowie :D

Lipton
komentarz
komentarz

W tej cenie tak :)

Lipton
komentarz
komentarz

Ta jest znacznie słabsza od 7600GS.

Pajdek
komentarz
komentarz
czyli ta będzie najlepsza tak ?? niech sie kilka osób wypowie biggrin.gif

Raczej lepszej do 100zł nie znajdziesz no chyba że jakąś licytację wygrasz :)

Gość
komentarz
komentarz

a jeszcze jedno mam pytanko czy uważacie żeby lepiej kupić teraz słabsza a jak będą obniżki na nowy rok to coś mocniejszego czy może odrazu mocne?? (nie mam kasy jak mocna to dopiero za jakiś miesiąc) teraz mam kartę zintegrowana

haloo>>??

wiec jak??

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Wg mnie od razu coś mocniejszego. Lepiej się od razu "szarpnąć" i wydać nieco więcej niż się chciało, a potem mieć spokój przez dłuższy czas.

Gość
komentarz
komentarz

czyli co i za ile ??

FrogsterPL
komentarz
komentarz

To już Ty musisz wiedzieć, ile możesz wydać bez poważnego uszczerbku dla swoich finansów. Dopiero wtedy możemy coś zaproponować.

Gość
komentarz
komentarz

no powiedzmy ze 300zl ale to kompletny max

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Moim zdaniem GeForce 9600 GSO 768 MB lub 9600 GT 512 MB. GT będzie na ogół wydajniejszy przy włączonym AA (AntyAliasing - wygładzanie krawędzi), GSO bez tego, musisz więc zdecydować, czy wolisz grać z AA czy bez. Na Twoim miejscu stawiałbym raczej na AA, więc na 9600 GT.

http://www.allegro.pl/item451812430_foxkom...2bit_pci_e.html - 9600 GSO

http://www.allegro.pl/item460878700_palit_...0_1800_box.html

Poczekaj jeszcze na jakąś wypowiedź, bo może ktoś będzie miał lepszy pomysł niż ten mój.

P.S.

Alternatywą byłby nieco wolniejszy i nieco tańszy Radeon HD4670 GDDR3, jednakże ma on nieco zbyt wysokie ceny - jakby spadły średnio o 15-20 zł to można by pomyśleć, ale w chwili obecnej chyba jednak lepiej brać 9600 GT. Mimo wszystko poczekaj na jeszcze czyjąś opinię, może korzystał z innych testów porównawczych niż ja.

EDIT:

Przemyślałem sprawę i mam jeszcze jedno pytanie - pisałeś, czy nie lepiej by było kupić teraz coś tańszego (bodajże do 100 zł), a za jakiś czas droższego, ale przy tym droższym nie podałeś kwoty. Czy to też byłoby te 300 zł, czy więcej, a może mniej?

Gość
komentarz
komentarz

250 gdzies to znaczy okolice

FrogsterPL
komentarz
komentarz
250 gdzies to znaczy okolice

Czyli teraz 100, potem 250, łącznie 350. A raczej w najbliższym czasie nie pojawi się nic interesującego za 250 zł (co by było szybsze od 9600 GT lub HD4670 GDDR3), tak więc ja zostaję przy swoim - kupno 9600 GT już teraz. Zaoszczędzisz 50 zł, a wyjdzie dokładnie na to samo.

Gość
komentarz
komentarz

ale teraz to bym musial dobry miesiac czekac :( a nie mam zadnej grafy

fball
komentarz
komentarz

to kup teraz odemie 6800gt 256mb ddr2 325/600 za 50zł spokojnie mozna pograć w takie gierki jak call of duty 4

Akahan
komentarz
komentarz

Heh fajnie tylko szkoda, że na DDR2...

Gość
komentarz
komentarz

wolalbym 7600gt

fball
komentarz
komentarz

no ddr2 ale jak gość chce na miesiac karte to może wziąść za 40-50zł i tak jak mówiłem spokojnie w cod'a 4 zagra i w gry tego pokroju.

djkraszinio
komentarz
komentarz

Mowiłes ze masz zintegrowana karte to popwiedz jaka masz? moze dasz rade na niej pograc w cs 1.6 nie jest to az tak wymagajaca gierka i uzbieraj kase i kup tego 9600gt

Edit: juz wiem jaka masz gefa 6100 a co do tego csa to pomyłka to nie w tym poscie:D ale tak to w jakie gry chciałbys grac narazie?

Gość
komentarz
komentarz

TEST DRIVE U. ITP

Lipton
komentarz
komentarz

No to takie gry na 6100 na pewno Ci nie pójdą :D

Gość
komentarz
komentarz

Wiem wlasnie;/ dlatego chce kupic slabsza jak najszybciej

Gość
komentarz
komentarz

a co wy na to :

Witam. Sprzedaję kartę MSI GF 7300GT szyna 256 z chłodzeniem miedzianym-psywnym. Przy wpłacie na konto- wysyłka gratis. Piotr, tel. 507 22 63 57 OPIS TECHNICZNY: Wyposażenie: brak Dodatkowe oprogramowanie: Brak SLI: nie Zgodność programowa: DirectX 9c, OpenGL, Shader Model 3.0 Cross Fire: nie Wejście Video: Nie Wyjście HDTV: Brak Wyjście standard TV: S-Video na karcie Chłodzenie (opis): Radiator Wyjścia D-Sub na karcie: 1 Wyjścia DVI na karcie: 1 Obsługa wielu monitorów: 2 RAMDAC: 400 Chłodzenie chipsetu: Pasywne Low Profile: nie Technologia wykonania: 90 Efektywne taktowanie pamięci w 3D: 666 Taktowanie procesora: 350 Ilość jednostek Vertex Shader: 4 Ilość potoków Pixel Shader: 8 Czas dostępu pamięci: 2,8 Szerokość magistrali pamięci: 128 Typ pamięci: DDR II Wielkość pamięci: 256 Złącze: PCI-Express x 16 Typ Chipsetu: GeForce 7300GT Nazwa producenta chipsetu: nVidia Nazwa producenta karty: MSI NX7300GT Zero Edition

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.