x-kom hosting

Czy komputer obłuży grafikę z pamięcią DDR2

Gość
komentarz
komentarz
HD2600XT

No właśnie a ona jest na DDR II

Lipton
komentarz
komentarz

HD2600XT jest w wersjach DDR2 i DDR3 :)

hamstermaster
komentarz
komentarz

Witam. Zakupiłem sobie radka x1650 i jest spoko, na mnie wystarczy :), ale mam pewien problem z temperaturą. W spoczynku osiąga ok. 60 stopni a w grze max 80 ale rzadko. Jest to normalne?

kozman
komentarz
komentarz

Chłodzenie pasywne? jeżeli tak to może być normalka, jeżeli nie to temperaturki troszkę wysokie.

hamstermaster
komentarz
komentarz

No właśnie chłodzenie aktywne,ale wiatrak na karcie dostosowuje sie automatycznie to temperatury. CO moze byc powodem? Moze miec na to jakis wpływ napiecie na AGP? Ja mam oryginalnie w biosie ustawione na 1.55V Jest to dobre napięcie?

FrogsterPL
komentarz
komentarz
CO moze byc powodem?

Właśnie to, że wiatrak dostosowuje się automatycznie. Sprawdź, czy w programie RivaTuner uda się zmienić prędkość wiatraka "na stałe" ustawiając np. 60%, kontroluj temperatury. Jeśli będą OK, ustaw, żeby RT ładował się wraz z systemem, z tym ustawieniem.

hamstermaster
komentarz
komentarz

a nie stracę przez to gwarancji lub nie uszkodze karty ? Bo dopiero gdy dam na 100% chłodzenie temp spada do 50. Czytałem na innych forach ze nie tylko ja mam ten problem. Może jest to przypadłością tych kart? Napisałem do sprzedawcy, powiedział ze sprawdz inne karty ale wydaje mu sie ze to normalna temperatura.

Akahan
komentarz
komentarz

No fakt od 80 stopni w stresie to się karty nie spali przecież... Jak ustawisz, żeby szybciej wiatraczek chodził to się nic przecież nie stanie, tym bardziej z gwarancją.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.