x-kom hosting

Geforce 8500gt

Akahan
komentarz
komentarz

No to idź do nich, na 2 raz się myśli i czyta przed tym jak się takie "komputery" kupuję...

Edita zrobiłeś, ale do tego czasu wolałbym kompa nie ruszać, bo jeszcze Ci kartę spali.

  • 3 tygodnie później...

lukee8
komentarz
komentarz

Na chwilę obecną w komputerze została wymieniona pamięć ram, komputer jest w fazie dalszych testów diagnostycznych.

Narazie tyle mi napisali w e-mailu nie wiem co ma ram do grzania sie karty ale nic nie trace

Edit:

Opis naprawy ram AET860UD00-25D-P

Wytłumaczycie o co chodzi?

swirek
komentarz
komentarz

ram AET860UD00-25D-P
Nazwa kodowa produceta. Goodramy maja na ten przyklad takie cus GR667S264L5/512
Duban
komentarz
komentarz

AET860UD00-25D-P

=

AENEON AET860UD00-25D-P DDR2 2 GB 800 MHz CL5 ram for Desktop PC
lukee8
komentarz
komentarz

Pewnie jakas gówniana co?

Zastanawiam się co miało grzanie karty graficznej do ramu??

Akahan
komentarz
komentarz

Nic, po prostu jakieś markety głupoty gadają, pewnie wstawią Ci szmelc albo coś, a wystarczyło wymienić zasilacz i wentyl dać na kartę, cóż uroki marketów...

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Aeneon to na szczęście nie szmelc. Nic specjalnego, ale nie powinno się sypać - jest to, obok Qimondy, marka wywodząca się od Infeona (który zmienił profil działalności, a produkcję pamięci pozostawił właśnie Aeneonowi i Qimondzie).

Akahan
komentarz
komentarz

Nie mówiłem tu o ramach, tylko nie rozumiem co mają ramy do kiepskiego zasilacza i grzejącej się karty :D

lukee8
komentarz
komentarz

Mówiłem ze pc nie jest z supermarketu tylko z www.procomp.pl od dela czy jakos tam

Hm wymienili tylko ram a temperatura jest zadziwiająco niska podobno był uszkodzony

  • 1 miesiąc później...
gruch@143
komentarz
komentarz

mi sie pojawiaja artefakty (czesto mi sie przez to komp wiecha albo resetuje) tempertury sprawdzone w everescie:

Płyta główna 34 °C (93 °F)

Procesor 27 °C (81 °F)

Procesor nr 1 / rdzeń nr 1 39 °C (102 °F)

Procesor nr 1 / rdzeń nr 2 36 °C (97 °F)

MCP 65 °C (149 °F)

Aux 35 °C (95 °F)

GPU Diode 61 °C (142 °F)

prosze o pomoc

z gory dzieki

Pozdro

  • 2 tygodnie później...
lukee8
komentarz
komentarz

załóż osobny temat nie się podklejasz!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.