x-kom hosting

IE 7, Opera 9.52, Google Chrome, Firefox 2/3 czy Safari ?

WWW Broswer  

186 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Która przegl?darka jest waszym zdaniem najlepsza ?

    • IE 7
      2
    • Opera 9.52
      56
    • Google Chrome
      10
    • Firefox 3
      102
    • Firefox 2
      15
    • Safari
      0
    • IE 6
      1


Fallen
komentarz
komentarz

Przez 2 lata uzywalem opery i bylem bardzo zadowolony. Przez ostatni rok dalem sie poniesc modzie i uzywalem firefoxa... teraz znow wrocilem do opery i juz jej nie zmienie. Jest nareszcie dopracowana, nie ma problemow z java itd. No i wg mnie dziala sprawniej niz FF

vadem7
komentarz
komentarz

1.Firefox 3

2.Opera 9.52

3.IE 7

gihat
komentarz
komentarz

Opera :D

shifu_92
komentarz
komentarz

Firefox, Chrome, Opera, IE tak według mnie :)

Gość
komentarz
komentarz

Każdy najlepiej ocenia to, z czego korzysta, przez to taka ankieta wg mnie nie ma żadnego sensu.

Firefox 3.

GloomRelic
komentarz
komentarz

Tylko Firefox choć miałem problemy z Firefoxem 2 ale jest już dobrze i nie wyobrażam sobie innej przeglądarki niż Firefox 3 !

falcon1984
komentarz
komentarz

Tylko Lisek w wersji 3 ;)

GoBi
komentarz
komentarz

A ja ostatnio testuje sobie safari, i powiem wam że jest kilka zalet ale są też wady:

Dużą zaletą jest wyświetlanie stron - efekty są niesamowite :)

Interfejs jest naprawde miły dla użytkownika

Dużą wadą jest narazie brak sprawdzania pisowni polskiej :(

Ogólnie przeglądarka chodzi fajnie :)

Gość
komentarz
komentarz

ja nie wiem, dlaczego, ale chrome jest dla mnei najlepsza. Może to przez to, że filmy na youtube działają szybciej :? zaraz za tym jest FF3 a dalej nie ma nic (jest jeszcze Netscape :P), bo innych przeglądarek nie używałem - IE tylko do pobrania firefoxa/chrome'a

Cojestzajete
komentarz
komentarz

Mozilla mam 3 zamula mi kompa pobiera 200mb pliku stronicowania + z ramu pewnie dużo. Ale podoba mi się że hasła pamieta mamich dużo więc ciężko zapamietać. Ale z powodu obciążalności kożystam głównie z Chroma szybciej mi działa. A podczas ściągania (emula bit comet i akcelerato ze stronet) nawet mogę wejść na stronki:)

Cybul94
komentarz
komentarz

Ja głosuje na Operę, ponieważ bardzo przyjemnie mi się z niej korzysta. :)

Proszę o zaaktualizowanie wersji Opery do 9.62, bo ta jest najnowsza i z niej korzystam.

analmaster
komentarz
komentarz

moim nieskromnym zdaniem to opera i ie ssą pałe i to nie malo.

firefox rulez

WoJT@s
komentarz
komentarz

Jak dla mnie to tylko Firefox, w miarę szybki, jestem z niego zadowolony :)

Pc1994
komentarz
komentarz

ja uzywam ie 9 ;p hehe ale i tak wole opere :P

Mr.Death
komentarz
komentarz

Długi czas używałem Firefoxa 3, lecz kiedy wypuszczono Chrome przesiadłem się na niego i jestem jak najbardziej zadowolony. Safari średnio mi sie spodobał, a do IE nigdy nie wrócę. Podsumowując głosuje na Chrome.

Z wyrazami szacunku. Mr.Death

darexD
komentarz
komentarz

Opera we wszystkich testach wygrywa :D i dlatego ja mam

Krzysiek6
komentarz
komentarz

Firefox 2 and Opera, jakoś czuje nie smak do IE.

Pysy
komentarz
komentarz

Ja korzystam z firefoxa 3 i jestem jak najbardziej zadowolony, szybki, zabiera mało procesów i dobrze zabezpieczony:)

elninio15
komentarz
komentarz

Opera 9.62 rządzi, ale Firefox 3 też jest niezły :)

kozman
komentarz
komentarz

Safari dla Mac'a było przełomem.

Najszybsza, bezpieczna przeglądarka.

Teraz FF zawojował w produktach Apple,

tak jak ma to miejsce na platformach Windows i Linux.

Firefox, jest najlepszą przeglądarką. Mała, szybka i bezpieczna.

Opera u mnie plasuje się na drugim miejscu. Równie bezpieczna, ale już "grubsza, masywniejsza" i wolniejsza.

Trzecie miejsce zajmuje Safari, za to że kiedyś dała mi możliwość komfortowego surfowania po sieci, kiedy miałem starego mac'a,

w zastępstwie za Internet Explorera 5 i Netscape'a w OS9 po przesiadce na X'a

Reszta to już tylko tło :).

Goodrock
komentarz
komentarz
Równie bezpieczna, ale już "grubsza, masywniejsza" i wolniejsza

Bredzisz. Jest zupełnie na odwrót. Opera jest najwydajniesza. Wiem coś o tym bo odpalałem ją na niejednym rzęchu (np. Celeron 466Mhz, 128MB RAM, WinXP Pro SP3).

Co do IE - uważam, że nie powinno być go w teście. To zawsze był, jest i będzie syf.

Co do Chrome - fajna przeglądarka, ale ma nadal błędy i często mi się przywieszała, gdy zmieniałem karty.

Safarii widziałem tylko na Mac-u, dawno temu, i chyba była to starsza wersja więc się nie wypowiadam na jej temat.

Mój ranking:

1. Opera

2. Firefox (wszystko jedno czy 2 czy 3)

3. Chrome

Axel
komentarz
komentarz

Jak dla mnie Firefox najlepszy. Używam go juz od kilku lat i się nie zawiodłem jeszcze. Opery używam od czasu do czasu, też jest dobra, ale nie tak jak FF. Safari testowałem krótko, wygląd ma fajny, ale działa mało stabilnie i ma sporo błędów. Co do google chrome to jeszcze jej nie testowałem, może jak wyjdzie wersja na linuxa to się skuszę.

Kondzio95
komentarz
komentarz

Firefox 3 :)

Liero
komentarz
komentarz

get-firefox.jpg

lens1512944_firefox.jpg

Gość
komentarz
komentarz

Hmm... Ja najbardziej obecenie cenie sobie Opere szybka, łatwa w obsłudze przegladarka ;)

Polecam =)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.