x-kom hosting

Telefon do 300 zł....

Duban
komentarz
komentarz

Miałem sznurek do fajnego sklepu z częściami ale gdzieś zgubiłem. Jak tylko znajdę to dam znać ;)

n31T
komentarz
komentarz

Z kupnem samej taśmy do tego modelu może być problem. Wydaje mi się że będziesz musiał kupić cały wyświetlacz.

Lipton
komentarz
komentarz

Dlatego tel raczej na śmietnik, no chyba że da się go sprzedać jeszcze za jakieś 30-40 zł :D

Duban
komentarz
komentarz

Jeśli możesz to zobacz czy któraś z tych nie jest identyczna jak Twoja ;)

Lipton
komentarz
komentarz

Nie będę bawił się w te tasiemki :)

Co do telefonu, matka chcę mi na siłę wcisnąć Nokie 6280, zamiast K800i, no i co takiej powiedzieć. Jak ona twierdzi, że Nokia to najlepsze fony i, że jest 100 razy lepszy od tego Ericssona.

n31T
komentarz
komentarz

To powiedz jej że to telefon dla Ciebie a nie dla niej :P. k800i będzie lepszym wyborem niż 6280.

Lipton
komentarz
komentarz

W czym będzie lepszy, możesz jakieś przykłady dać. Wiem że na pewno aparat to wielki plus K800i i Muzyka no i gry.

n31T
komentarz
komentarz

To właśnie przemawia na + k800i. Na minus 6280 przemawiają tworzące się luzy na sliderze po jakimś czasie użytkowania, zaś na - k800i przemawia joy, który odmówi posłuszeństwa gdy nie będziesz dbać o telefon :P

Lipton
komentarz
komentarz

No i to praktycznie taka sama koma jak 6300 tylko z większym wyświetlaczem :)

Jak już pisałem akurat Ja dbam o telefony. Zresztą miałem kilka, a Nokia 3110 trzyma już 6 lat.

Wziąłem tego fona:

http://www.allegro.pl/item463712040_sony_e...ka_pewniak.html

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.