x-kom hosting

[Rozwiązany] 1351 wirusów, komputer już....

lingaaa
utworzono
utworzono

Wczoraj sobie chodziłam po różnych stronach, polskich, nie polskich. Ku mojemu zdziwieniu nagle pojawił się nie jaki antywirus XP 2008, o którym nie miałam dzielonego pojęcia. Zanlazł 1351 wirusów w tym 9 odmian trojana i reszte jakiś syfów. Tapeta zminiłą sie na białą, na moim koncie : "Carolina" komputer nie zawsze reaguje na moje polecenia, lub w pewnym moencie się całkiem zwiesza. A włączajac ponownie automatycznie włącza się Antywirus XP 2008, oraz coś takiego jak " Windows waring messages i pokazuje mi wszytskie wirusy w kompie, mam jeszcze spyware docteor z którego jest bardzo zadowolona, lecz w pewnym momencie on zawodzi i zacina się. Potem mysz nie reaguje, a na jaki kolwiek przycisk komp reaguje dziwnym dzwiekiem. Nie pozostaje mi nic innego, jak reset. A gdybym np sformatowała dysk?

Czekam na opinie osób które sie natym znają :) Tylko proszę wyytłumaczcie mi to tak krok po kroku zebym zrozumiała :)

Jeszcze jedno, Spyware Doctor usunął mi niby trojany, i inne syfy, tylko teraz nie mam czegoś takiego jak mój komputer! Jak wejdę w start to mam jakies prymitywne programy oraz expolrera i opoere,

snip91
komentarz
komentarz

To nie antywirus, a wirus.

Pobierz program ComboFix i wykonaj log.

How to: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=11018

lingaaa
komentarz
komentarz

Problem w tym że on nie reaguje na pobierz plik :D

Mateusz J.
komentarz
komentarz

Ściągnij u kolegi/koleżanki ComboFix i przenieś go na swój komputer.

Następnie wykonaj: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=11018

lingaaa
komentarz
komentarz

Spoko mam dwa kompy w domu, z tego co pisze to stacjonarny zawirusowany laptop właśnie nie reaguje. Tylko że usb również nie czyta, nagrywarki nie posiadam, zreszta płyt również....

W sensie że nie reaguje na płyty CD

Dobra, mam na pulpicie, i jak chce nacisnąć na ikonkę jest napisane: Some installation files are corrupt. Please download a fresh copy and retry the instalation. Czyli że mam z innej strony ściągnąc czy co? A drugie komunikat one są na sobie to error encountered performing the operation Look at the information window for more details. A tu już nie jAżę

Gość
komentarz
komentarz
Spoko mam dwa kompy w domu, z tego co pisze to stacjonarny zawirusowany laptop właśnie nie reaguje. Tylko że usb również nie czyta, nagrywarki nie posiadam, zreszta płyt również....

W sensie że nie reaguje na płyty CD

Dobra, mam na pulpicie, i jak chce nacisnąć na ikonkę jest napisane: Some installation files are corrupt. Please download a fresh copy and retry the instalation. Czyli że mam z innej strony ściągnąc czy co? A drugie komunikat one są na sobie to error encountered performing the operation Look at the information window for more details. A tu już nie jAżę

Krzyżyk czy lew?

lingaaa
komentarz
komentarz

Ale jak zmienić tą nazwę, ja ściągam z Opery, bo niestety explorera już nie mam, no i dodam że sciągałam, na koncie pt : Obcy które ma konto z ograniczeniami, bo na "Carolina" ( administrator) nie reaguje na polecenia

PS zostaje cos takiego małego na szarym tle w lewym rogu dolnym , z napisem ComboFix, i mam trzytakie okienka, w jednym mam kilka zielonych kresek a w dwóch żadnych xD No i przy okazji wyswietla sie to co wymieniłam wczesniejw jezyku angielskim ;)

Gość
komentarz
komentarz
Ale jak zmienić tą nazwę, ja ściągam z Opery, bo niestety explorera już nie mam, no i dodam że sciągałam, na koncie pt : Obcy które ma konto z ograniczeniami, bo na "Carolina" ( administrator) nie reaguje na polecenia

PS zostaje cos takiego małego na szarym tle w lewym rogu dolnym , z napisem ComboFix, i mam trzytakie okienka, w jednym mam kilka zielonych kresek a w dwóch żadnych xD No i przy okazji wyswietla sie to co wymieniłam wczesniejw jezyku angielskim ;)

Co? Ma być język polski! Usuń tego ComboFixa i zainstaluj jeden z tych:

--> http://www.bleepingcomputer.com/combofix/how-to-use-combofix (niżej na stronie linku).

lingaaa
komentarz
komentarz

zero rekacji ....... cholera...nie reaguje na ten link. Przypuszczam ze wirusa mam bo ściągałam jakies pliki.... czy jak te pliki wywale to wirus zniknie.. czy on sie osiedlił rowniez gdzie indziej..,,?

Gość
komentarz
komentarz
zero rekacji ....... cholera...nie reaguje na ten link. Przypuszczam ze wirusa mam bo ściągałam jakies pliki.... czy jak te pliki wywale to wirus zniknie.. czy on sie osiedlił rowniez gdzie indziej..,,?

Jest źle... :unsure:

Zrobimy tak:

1) Daj log z --> SRENG

2) Przeskanuj obszar swojego komputera http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html (uruchom przez IE) Daj raport z niego na forum.

lingaaa
komentarz
komentarz

Przez IE ? Nie mogę, nie mam została mi tylko opera zobaczymy jak długo....

Mam HiJack... ściągnął sie... co ja mam z tym zrobić jest po polsku, ale jak że ja jestem raczej humanistka sprawy komputera są mi obce... :D

lingaaa
komentarz
komentarz

Jasna cholera..od niecałej godziny próbuję uruchomic Hijacka. Na komputerze zawirusowanym. Resetowałam kilkanaście jak niekilkadziesiąt razy. Nerwy mi puszczają, chyba dokończe to jutro.

Ale co najważniejsze co sie stało:

noramlnie naciskam na przycisk power i nic, świeci sie na niebiesko jak zawsze gdy jest włączony ale nie słychać jego pracy, poprostu na ekranie nic nie widać, tylko przycisk power sie świeci. Czy istnieje możliwosc że jak się rozładuje ok: 3 godziny, to sie wyłączy? Co ja mam z nim zrobic....7 światów z tymi komputerami xD

Dobra mam, wklejam tu co mi sie w notatniku wyświetliło

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2Scan saved at 21:19: VIRUS ALERT!, on 2008-09-26Platform: Windows XP Dodatek SP2 (WinNT 5.01.2600)MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.16705)Boot mode: NormalRunning processes:C:\WINDOWS\System32\smss.exeC:\WINDOWS\system32\csrss.exeC:\WINDOWS\system32\winlogon.exeC:\WINDOWS\system32\services.exeC:\WINDOWS\system32\lsass.exeC:\WINDOWS\system32\svchost.exeC:\WINDOWS\system32\svchost.exeC:\WINDOWS\System32\svchost.exeC:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\EvtEng.exeC:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\S24EvMon.exeC:\WINDOWS\System32\svchost.exeC:\WINDOWS\System32\svchost.exeC:\WINDOWS\system32\spoolsv.exeC:\WINDOWS\Explorer.EXEC:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\bin\AppleMobileDeviceService.exeC:\PROGRA~1\Grisoft\AVG7\avgamsvr.exeC:\PROGRA~1\Grisoft\AVG7\avgupsvc.exeC:\PROGRA~1\Grisoft\AVG7\avgemc.exeC:\WINDOWS\system32\igfxtray.exeC:\WINDOWS\system32\hkcmd.exeC:\WINDOWS\system32\igfxpers.exeC:\Program Files\Intel\Wireless\bin\ZCfgSvc.exeC:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\ifrmewrk.exeC:\WINDOWS\SOUNDMAN.EXEC:\PROGRA~1\Grisoft\AVG7\avgcc.exeD:\Programy\Antywirus\Spyware Doctor\pctsTray.exeC:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Reader_sl.exeC:\Program Files\Java\jre1.6.0_05\bin\jusched.exeD:\Programy\Winap\Winamp\winampa.exeD:\Filmy\Simsy\DAEMON Tools\daemon.exeC:\WINDOWS\system32\lphc3e7j0er99.exeC:\WINDOWS\system32\ctfmon.exeC:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exeC:\Program Files\Winamp Remote\bin\OrbTray.exeC:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\RegSrvc.exeD:\Programy\Antywirus\Spyware Doctor\pctsAuxs.exeD:\Programy\Antywirus\Spyware Doctor\pctsSvc.exeC:\WINDOWS\System32\svchost.exeC:\WINDOWS\system32\wdfmgr.exeC:\WINDOWS\system32\wscntfy.exeC:\WINDOWS\System32\alg.exeC:\Program Files\Opera\opera.exeC:\Program Files\Internet Explorer\Iexplore.exeC:\Program Files\Internet Explorer\IEXPLORE.EXEC:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\Dot1XCfg.exeC:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\GoogleToolbarNotifier.exeC:\Program Files\Trend Micro\HijackThis\HijackThis.exeC:\WINDOWS\System32\wbem\wmiprvse.exeR0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://softwarereferral.com/jump.php?wmid=...6Ojg5&lid=2R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157R1 - HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings,ProxyOverride = *.localR0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = ŁączaO3 - Toolbar: &Google - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - c:\program files\google\googletoolbar1.dllO3 - Toolbar: My Global Search Bar - {37B85A29-692B-4205-9CAD-2626E4993404} - C:\Program Files\MyGlobalSearch\bar\1.bin\MGSBAR.DLLO3 - Toolbar: peltodgx - {BECDB70D-AE92-4B86-A8D5-0790D704B299} - C:\WINDOWS\peltodgx.dllO4 - HKLM\..\Run: [igfxtray] C:\WINDOWS\system32\igfxtray.exeO4 - HKLM\..\Run: [igfxhkcmd] C:\WINDOWS\system32\hkcmd.exeO4 - HKLM\..\Run: [igfxpers] C:\WINDOWS\system32\igfxpers.exeO4 - HKLM\..\Run: [skrót do strony właściwości High Definition Audio] HDAShCut.exeO4 - HKLM\..\Run: [intelZeroConfig] "C:\Program Files\Intel\Wireless\bin\ZCfgSvc.exe"O4 - HKLM\..\Run: [intelWireless] "C:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\ifrmewrk.exe" /tf Intel PROSet/WirelessO4 - HKLM\..\Run: [soundMan] SOUNDMAN.EXEO4 - HKLM\..\Run: [AlcWzrd] ALCWZRD.EXEO4 - HKLM\..\Run: [Alcmtr] ALCMTR.EXEO4 - HKLM\..\Run: [AVG7_CC] C:\PROGRA~1\Grisoft\AVG7\avgcc.exe /STARTUPO4 - HKLM\..\Run: [iSTray] "D:\Programy\Antywirus\Spyware Doctor\pctsTray.exe"O4 - HKLM\..\Run: [QuickTime Task] "C:\Program Files\QuickTime\qttask.exe" -atboottimeO4 - HKLM\..\Run: [Adobe Reader Speed Launcher] "C:\Program Files\Adobe\Reader 8.0\Reader\Reader_sl.exe"O4 - HKLM\..\Run: [Onet.pl AutoUpdate] "C:\Program Files\Common Files\Onet.pl\NewAutoUpdate.exe" /updateexeO4 - HKLM\..\Run: [sunJavaUpdateSched] "C:\Program Files\Java\jre1.6.0_05\bin\jusched.exe"O4 - HKLM\..\Run: [WinampAgent] D:\Programy\Winap\Winamp\winampa.exeO4 - HKLM\..\Run: [DAEMON Tools] "D:\Filmy\Simsy\DAEMON Tools\daemon.exe" -lang 1033O4 - HKLM\..\Run: [lphc3e7j0er99] C:\WINDOWS\system32\lphc3e7j0er99.exeO4 - HKCU\..\Run: [ctfmon.exe] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exeO4 - HKCU\..\Run: [swg] C:\Program Files\Google\GoogleToolbarNotifier\GoogleToolbarNotifier.exeO4 - HKCU\..\Run: [Orb] "C:\Program Files\Winamp Remote\bin\OrbTray.exe" /backgroundO4 - HKCU\..\Run: [AQQ] D:\Programy\AQQ\WAPSTE~1\AQQ.exeO4 - HKCU\..\Run: [Gadu-Gadu] "D:\Programy\Gadu gadu\Gadu-Gadu\gg.exe" /trayO4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\System32\CTFMON.EXE (User 'USŁUGA LOKALNA')O4 - HKUS\S-1-5-19\..\Run: [AVG7_Run] C:\PROGRA~1\Grisoft\AVG7\avgw.exe /RUNONCE (User 'USŁUGA LOKALNA')O4 - HKUS\S-1-5-20\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\System32\CTFMON.EXE (User 'USŁUGA SIECIOWA')O4 - HKUS\S-1-5-18\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\System32\CTFMON.EXE (User 'SYSTEM')O4 - HKUS\.DEFAULT\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\System32\CTFMON.EXE (User 'Default user')O6 - HKCU\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Restrictions presentO7 - HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System, DisableRegedit=1O8 - Extra context menu item: E&ksport do programu Microsoft Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\EXCEL.EXE/3000O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_05\bin\ssv.dllO9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_05\bin\ssv.dllO9 - Extra button: Skype - {77BF5300-1474-4EC7-9980-D32B190E9B07} - C:\Program Files\Skype\Toolbars\Internet Explorer\SkypeIEPlugin.dllO9 - Extra button: Badanie - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\REFIEBAR.DLLO9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exeO9 - Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exeO9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exeO9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exeO16 - DPF: {631FF594-EC25-4CFF-B869-402DF294E1D6} (Instalator oprogramowania Onet.pl) - http://slimak.onet.pl/_m/kamerzysta/OnetInstalator012s.ocxO17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{ADB64C08-BC9F-4B58-8ED8-A480AD2A39E3}: NameServer = 192.168.2.253,194.204.152.34O18 - Protocol: skype4com - {FFC8B962-9B40-4DFF-9458-1830C7DD7F5D} - C:\PROGRA~1\COMMON~1\Skype\SKYPE4~1.DLLO21 - SSODL: onfwbsak - {3ED741B4-714E-419F-89A2-134A2EDC61D0} - C:\WINDOWS\onfwbsak.dllO21 - SSODL: rwlfsdmk - {3998FE62-0D54-4E5E-AED9-DE61DFAE8CDD} - C:\WINDOWS\rwlfsdmk.dllO23 - Service: Urządzenie mobilne Apple (Apple Mobile Device) - Apple, Inc. - C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\bin\AppleMobileDeviceService.exeO23 - Service: AVG7 Alert Manager Server (Avg7Alrt) - GRISOFT, s.r.o. - C:\PROGRA~1\Grisoft\AVG7\avgamsvr.exeO23 - Service: AVG7 Update Service (Avg7UpdSvc) - GRISOFT, s.r.o. - C:\PROGRA~1\Grisoft\AVG7\avgupsvc.exeO23 - Service: AVG E-mail Scanner (AVGEMS) - GRISOFT, s.r.o. - C:\PROGRA~1\Grisoft\AVG7\avgemc.exeO23 - Service: Bonjour Service - Apple Inc. - C:\Program Files\Bonjour\mDNSResponder.exeO23 - Service: Intel? PROSet/Wireless Event Log (EvtEng) - Intel Corporation - C:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\EvtEng.exeO23 - Service: Google Updater Service (gusvc) - Google - C:\Program Files\Google\Common\Google Updater\GoogleUpdaterService.exeO23 - Service: Intel? PROSet/Wireless Registry Service (RegSrvc) - Intel Corporation - C:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\RegSrvc.exeO23 - Service: Intel? PROSet/Wireless Service (S24EventMonitor) - Intel Corporation  - C:\Program Files\Intel\Wireless\Bin\S24EvMon.exeO23 - Service: PC Tools Auxiliary Service (sdAuxService) - PC Tools - D:\Programy\Antywirus\Spyware Doctor\pctsAuxs.exeO23 - Service: PC Tools Security Service (sdCoreService) - PC Tools - D:\Programy\Antywirus\Spyware Doctor\pctsSvc.exe--End of file - 8773 bytes
Danyyy
komentarz
komentarz

poprostu dłuzej przytrzymaj przycisk Power. powinien sie wyłączyć.

Gość
komentarz
komentarz

Wklej do Notatnika:

File::C:\WINDOWS\system32\lphc3e7j0er99.exeC:\WINDOWS\peltodgx.dllC:\WINDOWS\onfwbsak.dllC:\WINDOWS\rwlfsdmk.dllFolder::C:\Program Files\MyGlobalSearch

>>Plik>>Zapisz jako... >>> CFScript

Przeciągnij i upuść plik CFScript.txt na plik ComboFix.exe

-->cfscriptb5b4me3.gif

Ma się rozpocząć usuwanie. (i powstanie log).Daj ten log, który powstanie w trakcie usuwania.

Jeśli pójdzie dobrze, to: Po restarcie usuń ręcznie folder C:\Qoobox.

Miejmy nadzięję, że pójdzie. ;)

Potem nowy HJT.

lingaaa
komentarz
komentarz

Czekaj, powoli... gdzie to mam zapisać? Na pulpicie bo tylko tam mam dostęp, moze być? Jakoś to mam nazwać czy jak mi komputer proponuje? Ale ja nie mam tego całego ComboFix, chyba że to na koncie " Obcy" ale ja tam nie mogę wejść bo nie mam czegoś takiego jak "Mój komputer"

snip91
komentarz
komentarz
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://softwarereferral.com/jump.php?wmid=...6Ojg5&lid=2O3 - Toolbar: My Global Search Bar - {37B85A29-692B-4205-9CAD-2626E4993404} - C:\Program Files\MyGlobalSearch\bar\1.bin\MGSBAR.DLLO3 - Toolbar: peltodgx - {BECDB70D-AE92-4B86-A8D5-0790D704B299} - C:\WINDOWS\peltodgx.dllO7 - HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System, DisableRegedit=1O21 - SSODL: onfwbsak - {3ED741B4-714E-419F-89A2-134A2EDC61D0} - C:\WINDOWS\onfwbsak.dllO21 - SSODL: rwlfsdmk - {3998FE62-0D54-4E5E-AED9-DE61DFAE8CDD} - C:\WINDOWS\rwlfsdmk.dll

FIX w HJT.

Do notatnika wklej:

File::C:\WINDOWS\system32\lphc3e7j0er99.exeC:\WINDOWS\peltodgx.dllC:\WINDOWS\onfwbsak.dllC:\WINDOWS\rwlfsdmk.dllFolder::C:\Program Files\MyGlobalSearch

W notatniku zakładka Plik --> Zapisz jako --> zapisz pod nazwą CFScript.txt i zapisz go w tym samym katalogu, w którym jest ComboFix.

Wystartuj tryb awaryjny (F8 podczas ładowania systemu). Na ikonę ComboFix przeciągasz zrobiony plik CFScript.txt tak, jak na obrazku:

82650GIF.gif

Rozpocznie się usuwanie i powstanie log, który pokazujesz na forum.

Po restarcie usuń ręcznie folder C:\Qoobox.

EDIT - djarta mnie ubiegł ;)

Gość
komentarz
komentarz
Czekaj, powoli... gdzie to mam zapisać? Na pulpicie bo tylko tam mam dostęp, moze być? Jakoś to mam nazwać czy jak mi komputer proponuje? Ale ja nie mam tego całego ComboFix, chyba że to na koncie " Obcy" ale ja tam nie mogę wejść bo nie mam czegoś takiego jak "Mój komputer"

Tak, nawet jest zalecane na pulpicie. ;)

lingaaa
komentarz
komentarz

Czyli mam nowy notatnik zrobic? iwkleić to co wymieniłes? przeciągnąc na combofixa na razie tyle zrobie zaraz ciąg dalszy

CombFix has deteced the presence of rooktkit activity and needs to reboot the machine CO JA MAM ROBIC? PS przeciągnęłam czekałam czekałam aż własnie to sie pojawiło

Kamix
komentarz
komentarz
CombFix has deteced the presence of rooktkit activity and needs to reboot the machine

Uruchomić komputer ponownie.

lingaaa
komentarz
komentarz

i wyłaćzył się i włączył, czekam na odpowiedzi co dalej ;)

Dobra to teraz mam AutoScan Skanowanie w poszukiwaniu zainfekowanych plików...

Zwykle operacja ta nie zajmuje wiecej niż 10 minut

W przypadku moco zainfekowanych komputerów czas skanowania mozę się nieznacznie przedłużyć

Rozumeim że mam czekać, tylko powiedzcie miczy to dovrze że to se wlączyło?

snip91
komentarz
komentarz

Tak, masz czekać i po zakończeniu skanowania pokaż log.

lingaaa
komentarz
komentarz

Ok skanuje sie mam nadzieje,dam znać jak sie skończy

na okrągło wyświetla się System detected virus atives. These may impact the preformance your computer. Please, use recomend antispyware software to protect your system from parasite programs.

Nie wiem jak sama sobie to tłumacze, to chyba chodzi o to żebym używała, programów rekomendowanych antywirusowych?

Oraz

Security Warning!

Worm Win32 NetBosser dected on your machine . This virus is distributet via the Internet throught e mail and active objects. the worm has its own SMTP engine wchich means it gathers e mails from your local computer and re-distributes itself. In worst cases this worm can allow attacers to acces your computer, stealing passwords and personal data. This process should be romoved from your system

Type: Wirus System Affected: WIndows 2000 NT ME XP Vista

Security dysk 5 Recomendations Click yes remove it from your PC immediately.

Tu chyba chodzi o to żeby hasła zabezpieczyć? wybór yes or no

snip91
komentarz
komentarz

Daj yes.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.