x-kom hosting

[ROZWIĄZANY]Jakaś alternatywa dla W960i ?

Duban
komentarz
komentarz

My tu właśnie mówimy o N95 8GB :P Zwykłej za nic w świecie bym nie przytulił !!

Kamix
komentarz
komentarz

No to z tego co widać zostało Ci się zastanowić nad N95 8GB i W960i.

Ja bym brał Nokię, ale to twój wybór. SE na pewno gra bardzo dobrze, z czego SE jest znane.

Tej Nokii na słuchawkach nie słyszałem, ale na głośnikach naprawde gra bardzo głośno jak na telefon.

Duban
komentarz
komentarz

Na głośnikach i tak nie będę słuchał, bo to bez sensu...

W tej Nokii przyciągają mnie te funkcje, a w SE ekran i odtwarzacz :)

borysek
komentarz
komentarz

jeśli potrzebujesz telefonu do muzyki to najlepszy będzie iPhone, niestety nowy wybiega poza budżet ale znalazłem taki

http://allegro.pl/item437929660_iphone_8gb...o_zadrapan.html ma 8gb pamięci, dźwięk w słuchawkach jest lepszy niż w jakimkolwiek innym telefonie do tego tak jak lubisz dotykowy ekran, niestety nie ma tak jak N95 nawigacji ale telefon daje radę ;) no ale nie jest to ani nokia ani SE ;)

a teraz powiem jak ja bym zrobił...

1. kupiłbym jakiś zwykłą niedrogą nokię

2. kupiłbym Ipoda ( najlepiej nano 4/8/16 gb żeby nie zajmował dużo miejsca )

wyniosło by cię to sporo taniej i moim zdaniem lepiej

Duban
komentarz
komentarz

Ja wolę takie coś jak All-In-One :D

iPhone - brak mu zwykłej klawiatury a ona bywa baaardzo potrzebna jak muszę coś napisać szybciej ;) No i ta cena :/ Niby 100 zł więcej ale jak patrze ile mi zostanie to wychodzi coraz mniej :P W końcu zostanę z niczym :D

Coraz bliżej jestem SE ale czuję, że żałowałbym tych funkcji Nokii. I odwrotnie W N95-2 brak Walkmana i Dotykowego ekranu...

EDIT:

Wybór odpowiedniego telefonu to zawsze był dla mnie problem :/

kozman
komentarz
komentarz

Nie ma co żałować funkcji nokii, ja bym ze swietym spokojem brał soniacza, kupił porządne słuchaweczki i masz iphone'a mini symbian nokia mix. :]

@Kamil1994 - Tak nawiasem to sony jest z japonii a nie z chin, a większość nokii jest made in hungary :P

Duban
komentarz
komentarz

Dobra dzięki !

Chyba wybiorę W960i - którego od dawna chcę mieć :D

Daję po (+) tym którzy w mniejszym lub większym stopniu mi pomogli ;)

Kamix
komentarz
komentarz
@Kamil1994 - Tak nawiasem to sony jest z japonii a nie z chin, a większość nokii jest made in hungary

Chcesz fotki spod baterii K700i, K750i, K800i, K810i, K850i? Wszystkie made in China.

Chcesz fotki spod baterii starych 3210i, 3310, 8210, czy E50, E51, E90, N70, N73, N95? Wszystkie made in Finland, więc niewiem o co Ci chodzi, ja w w życiu nie widziałem Nokii made in hungary. Made in Hungary to są baterie do Nokii :P

Wiem dobrze, że Sony jest z Japoni, ale SE robi telefony w Chinach, a Nokia w Finlandii, taka prawda.

Sam mam aparat cyfrowy Sony i ten jest już "Made in Japan".

Gość
komentarz
komentarz
Chcesz fotki spod baterii starych 3210i, 3310, 8210, czy E50, E51, E90, N70, N73, N95? Wszystkie made in Finland, więc niewiem o co Ci chodzi, ja w w życiu nie widziałem Nokii made in hungary. Made in Hungary to są baterie do Nokii tongue.gif

Właśnie sprawdziłem, moja jest

MADE IN FINLAND
;)
NoVyKomp
komentarz
komentarz

powiem tak - zafascynowania funkcją walkman nie rozumiem bo nokia N95 8GB czy jak dla kamila lepiej N95-2 ma odtwarzacz bardzo fajny i rozbudowany - takie grupowanie jak w iPodach i jeszcze możesz wyszukać a nie szukać ręcznie bo masz klawiaturkę :) oprócz tego mnóstwo odtwarzaczy dostępnych od ręki - czyli jedna z wielu zasług S60v3 !

Porównywałem moją nokię z iPhonem jeśli chodzi o dźwięk po przeczytaniu zachwycań się boryska...albo mam zwalony słuch(a raczej nie mam) albo różnicy za bardzo nie widzę...a moje możliwości equ oceniam lepiej niż iPhona...

tym bardziej przy zaawansowanych programach...

btw. nie spotkałem posiadacza iPhona(sam nim byłem przez 2 tyg.) który by nie mówił że iP to jednak bardziej zabawka i woleli by n95 8GB... :)

a nawigacja(którą rozblokowujesz w 2 min) też jest atutem...nie wiesz gdzie jesteś? nie wiesz gdzie iść ? kilka kliknięć i twoja laska wbudowana w nokię cię prowadzi ! xD

i ową navi masz wszędzie na świecie dosłownie...

a duży ekran i dobry aparat... to już tylko pewne argumenty które ostatecznie wywindowują n95-2 na szczyt :) (Mount Everest się kurczy przy niej)

Amen

Maxxx1993
komentarz
komentarz

Bierz E65 Ma WI FI i symbiana :D

Duban
komentarz
komentarz
Bierz E65 Ma WI FI i symbiana biggrin.gif

Że co ??

Masz ten telefon ? Przecież to jest wooolne i do kitu. Widziałem, trzymałem.

Biorę N95-2 - tylko najpierw znajdę jakoś tanio ;)

Widziałem za 700zł -sam telefon bez niczego - ładowarkę mam, N95-2 ma Jacka 3,5mm ? Jeśli tak to Epki 630 mam ;) Więc telefonik jak znalazł :D A kabel też się znajdzie.

Dziękówka wszystkim ;)

NoVyKomp
komentarz
komentarz

Ma jacka :) mało tego jest to też video jack :P

Duban
komentarz
komentarz
jest to też video jack

ooo.... Fajnie :D

Przy Video rozdzielczości VGA przyda się podłączając go pod TV ;)

NoVyKomp
komentarz
komentarz

całkiem fajnie się zdj. przegląda czy filmiki ogląda :P

a jak byłem w górach to w necie siedziałem na TV ^^

generalnie super bajer :)

n31T
komentarz
komentarz
całkiem fajnie się zdj. przegląda czy filmiki ogląda :P

Ja u siebie nie mogłem przybliżać zdjęć, może wina telefonu, ty też tak masz ?

Gość
komentarz
komentarz

Miałem identyczny problem :D W końcu kupiłem sobie W960i i jestem bardzo zadowolony, gra rewelacyjnie (choc mogłoby być głośniej...), obsługa łatwa. Tyle ze troche mało programow jest na UIQ (tzn mniej niż na s60) ale w sumie to co jest potrzebne mozna znalesc na roznych forach :)

Ogólnie polecam :)

Duban
komentarz
komentarz

Jednak nie sprzedaje 5700, bo nie ma kupca już :/

Więc na N95-2 nie ma co liczyć, bo te tanie to podróby. Stać mnie za to na W960i :D Ale 4 telefony to chyba przesada :P

Gość
komentarz
komentarz

Zalezy od tego co chcesz od tego telefonu... Jak muzyka to tylko i wyłącznie w960i :) Ja szukałem czegoś dobrego do muzyki i sie nie zawiodłem :)

Ale jak lubisz sie softem pobawić, to w sumie wolałbym jakąś Nokie bo jest duzo wiecej softu na nie ;)

Zalezy od tego co chcesz od tego telefonu... Jak muzyka to tylko i wyłącznie w960i :) Ja szukałem czegoś dobrego do muzyki i sie nie zawiodłem :)

Ale jak lubisz sie softem pobawić, to w sumie wolałbym jakąś Nokie bo jest duzo wiecej softu na nie ;)

Duban
komentarz
komentarz

Kupie sobie chyba za tą kasę porządnego iPoda ;)

Zostawię tą pseudo muzyczną Nokię i przy wymienię w Orange(grudzień) kupie coś i odrazu sprzedam i kupię wtedy coś porządnego ;) Żeby było z czym w ferie jechać do Szwajcarii :haha:

NoVyKomp
komentarz
komentarz
Zalezy od tego co chcesz od tego telefonu... Jak muzyka to tylko i wyłącznie w960i :) Ja szukałem czegoś dobrego do muzyki i sie nie zawiodłem :)

Ale jak lubisz sie softem pobawić, to w sumie wolałbym jakąś Nokie bo jest duzo wiecej softu na nie ;)

Zalezy od tego co chcesz od tego telefonu... Jak muzyka to tylko i wyłącznie w960i :) Ja szukałem czegoś dobrego do muzyki i sie nie zawiodłem :)

Ale jak lubisz sie softem pobawić, to w sumie wolałbym jakąś Nokie bo jest duzo wiecej softu na nie ;)

używałeś tej noki że tak twierdzisz?

Duban a nie mówiłem że tak zrobić trzeba będzie ;P

Gość
komentarz
komentarz

Przeecież nie sprecyzowałem jaka nokie bym brał, a na S60 jest więcej softu niż na UIQ co jest powszechnie wiadome :P

Gość
komentarz
komentarz

a myslales nad iphonem 3g w orange lub era?

Duban
komentarz
komentarz

Mam za niski abonament by w Orange se na to pozwolić ;)

Kupuję albo iPhona (jak sprzedam Nokię) albo iPoda Touch ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.