x-kom hosting

Light Box Nowy tuning :D

Ghost991
komentarz
komentarz

Hmm z tą gibkością może być problem. U mnie było gibko przed montażem wentyla. Jak będziesz montował wentylator musisz go dobrze przykręcić i powinno być sztywno

bush
komentarz
komentarz

sam wentyl powinien usztywnic. Narazie tego nie bede robic, kupie pozadny zasilacz z 700W i zaczne sie bawic.

Ghost991
komentarz
komentarz

700 Watt na co aż tyle. Ja na swojej 450 mam 12 wentyli + 7600 i O/C proca i na wszystko wsyatrcza

bush
komentarz
komentarz

jaki mozesz mi polecic chlodzenie do 150zl ? zeby sie zmiescilo :D

Ghost991
komentarz
komentarz

SCYTHE Ninja 2 - dobre chłodzenie o dobrej cenie :D - nie lepiej dołożyć i nabyć Mugen-a??

Gość
komentarz
komentarz
jaki mozesz mi polecic chlodzenie do 150zl ? zeby sie zmiescilo biggrin.gif

Na proca? TR120A lub Mugen.

Baton93
komentarz
komentarz

Na proca to ultra 120a albo mugen...

Chyba że chcesz pasywnie to ninja...

BO aktywnie ultra 120a bije ninje...

Ghost991
komentarz
komentarz

Takie pytanie z innej beczki choć z podobnego drzewa :D . Widział ktoś porównanie Ultra 120 + 120mm a Mugen + 4x120mm??

bush
komentarz
komentarz

to cyhba mugena wezme :P ale czy sie zmiesci?

ahaa i po co 700W? poniewaz zbieram na potworka za 6000 i potrzebuje mocnej zasilki na przyszlosc.

Ale nadal szukam czegos otpowiedniego na chlodzenie proca ;D

Ghost991
komentarz
komentarz

Jak pisałem jeśli masz obudowę która ma 20cm szerokości - to na pewno się zmieści

Baton93
komentarz
komentarz
Jak pisałem jeśli masz obudowę która ma 20cm szerokości - to na pewno się zmieści

Nie bądź taki pewny ^^ Ja mam 200mm i by mu brakło z 4mm...

Gość
komentarz
komentarz
Nie bądź taki pewny ^^ Ja mam 200mm i by mu brakło z 4mm...

Co by mu się miało nie zmieścić? Ja mam budę 20cm i siedzi pod nią TR120A.

Ghost991
komentarz
komentarz

Przy 20cm - mieści się na 100% - chyba, że masz płytę główną na jakiś dłuższych dystansach w co wątpię.

P.S. .jckzR - chodzi o Mugen-a

bush
komentarz
komentarz

ok ok zmiesci sie na 100%

teraz dylemat

Karakorum a mugen

2 fajne chldozenie w 2 roznych cenach :/

co wybrac?! a moze cos jeszcze innego?

BURY ZENEK
komentarz
komentarz
co wybrac?! a moze cos jeszcze innego?

Xigmatek Achilles

świetny wygląd

bdb wydajność

Gość
komentarz
komentarz
Karakorum a mugen

Mugen - wydajnieszjszy.

co wybrac?! a moze cos jeszcze innego?

TR120A + Fander.

Btw co ty w tej budzie zrobiłeś?

Ghost991
komentarz
komentarz

Ja zdecydowanie polecam Mugen-a + jakiś dobry wentylator, o TR120 słyszałem bardzo dużo dobrych wypowiedzi lecz sam nie miałem z nim doczynienia dlatego polecam Mugen-a - na pewno nie zawiedziesz się na tym jak i na TR120 .Pozdro

bush
komentarz
komentarz

sprawdzam coraz to nowe chlodzenia.... i chyba jednak wezme mugena :)

i 4 wentylki na niego :D:D

.jckzR o co co chodzi? co zrobilem masz w poscie nr 1

Baton93
komentarz
komentarz
Co by mu się miało nie zmieścić? Ja mam budę 20cm i siedzi pod nią TR120A.

Wszystko zależy od budy... Najlepiej zdjąć booxa i pomierzyć odległość od procka do ściany bocznej :) Najpewniejsze...

Ja bym brał Mugena + 4 wentyle albo 120A, 120extreme + 2 wenyle :)

Ghost991
komentarz
komentarz

Nadal na chłodzenie chcesz przeznaczyć 150 złoty?? Mugen-a liczyć 130 pln + 3 zapinki jakieś 30 pln + DOBRE wentyle jakieś 40 pln = 200 pln. W sumie Cię zestawik wyniesie. Ja posiadam 4 wentyle od Infinit-y kupiłem je po 10 pln za sztukę. Taka ciekawostka :D - wentylatory te pracują oryginalnie na 5V a ich maxymalne napięcie wynosi 12V - podłączając je wykorzystując 12v - odkrywa się ich prawdziwe oblicze :D - nie mam pojęcie dlaczego producent zainstalował je pod 5v. Polecam kupić Ci te wentyle ( jeśli chcesz link pisz na PW )

Kruku
komentarz
komentarz
Xigmatek Achilles

świetny wygląd

bdb wydajność

Zdecydowanie polecam - bardzo cichy, bardzo wydajny, no i zabójczo wygląda :D A do tego w mojej obudowie o szerokości 20cm mam jeszcze z 1cm zapasu.

bush
komentarz
komentarz

pieeeekny ten Xigmatek Achilles

ale ja chce z niego ten wentyl na mojego mugena x4 :D

juz go znalazlem w sprzedazy oddzielnej :D:D jupi bedzie na 100%

Baton93
komentarz
komentarz

Środek niebieski i wentyl świecący pomarańczowy?

Pięknie nie będzie...

Ghost991
komentarz
komentarz

Jeśli podświetlać obudowę to KONIECZNIE w jednym kolorze ( lub ewentualnie kolor + UV ) nie mieszaj kolorów :nono: nic pięknego z tego nie wyjdzie :stop:

Kruku
komentarz
komentarz

Oj ludzie.... wszystko kwestia gustu - sam mam dwa kolory - ciemnoniebieski i właśnie ten pomarańczowy - jak dla mnie jest ok.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.