x-kom hosting

Mój projekt

NoHope
komentarz
komentarz

U mnie to samo co prawda innego kompa złożyłem ale sirius opóźnia się ze sprzętem, czekam 7 dzien nie licze weekendu.

A co do tego kompa to rzeczywiscie bestia, jestem ciekaw jaka cena jest takiego zestawu i będe czekał na kolejne posty :)

BTW fajny kot :D

Tomysl
komentarz
komentarz
czyli fanfixa nie robiłeś ?

to ciekawe bo w sumie temp. dobre ;)

a obciążałeś jakoś mocno?

porąbany GLS do mnie nie przyjechał a Sirius opóźnia się ze sprzętem :(

Nie wiem co to fanfix ale z tego co się domyślam to prog. sterujący wiatrakiem. Zaraz doczytam :)

Obciążony był dwoma lub trzema testami z rzędu na 3Dmarku. Grałem już trochę w crysisa. Ale nie ma jakiś anomalii.

Fakt, że przykładając rękę do kolejnych wywiewów grafa zdecydowanie zionie najcieplej :)

Wiatraki TT zamieniam na Xthermal na gumowych kołkach. Sprawdziły się w poprzednim kompie więc i w tej budzie dadzą radę.

Puki na kompa nie mam przeniesionych danych związanych z pracą to pobawię się w OC. Tylko wcześniej muszę wiedzieć jak :] bo jestem totalnym laikiem.

Doczytam :)

Minęło trochę ponad tydzień. Nowe wiatraki Noisblokera zainstalowane, maty również. Cisza do spania a komp może chodzić całą dobę.

Tylko co się dzieje ? ...przy próbie odpalenia crysisa mam takie coś:

cryrl6.th.jpg

Kupiłem oryginalną Viste... kupiłem orygianalnego Crysisa ...po co !? Sorry ale szlag mnie trafił! Tak liczyłem na cuda :)

Krótko mówiąc zesrało się w kompie bo ja sam osobiście niczego nie zmieniałem.

Codzienne aktualizacje wymuszone przez samą Viste. Nie wiem co się dzieje.

Nie jest to post rozwiązywania problemów tylko działania mojego projektu.

Kupiłbym sobie plejstejszyn i miałbym w dupie co się dzieje. A tak to po forach muszę szukać rozwiązania problemu :(

Saper
komentarz
komentarz

Wygląda na problemy ze sterami. Próbowałeś przeinstalowywać? Można też spróbować wyłączyć jedno GPU i zobaczyć co się będzie działo.

Tomysl
komentarz
komentarz
Wygląda na problemy ze sterami. Próbowałeś przeinstalowywać? Można też spróbować wyłączyć jedno GPU i zobaczyć co się będzie działo.

Tak... sprawę gry załatwiły sterowniki w moim przypadku asusa które na dniach sie pojawiły do karty.

Filmy i cały kurs z ze strony allplayera pozwolił na odtwarzanie filmów ..dodatkowo pojawiły się stery do karty Xonara i nagle wszystko zaczęło banglać.

Chyba Asus się wqurzył i opracowanie nowych sterowników zajęło mniej czasu niż odpowiadanie na maile z problemami użytkowników.

  • 6 miesięcy później...
Tomysl
komentarz
komentarz
Tak... sprawę gry załatwiły sterowniki w moim przypadku asusa które na dniach sie pojawiły do karty.

Filmy i cały kurs z ze strony allplayera pozwolił na odtwarzanie filmów ..dodatkowo pojawiły się stery do karty Xonara i nagle wszystko zaczęło banglać.

Chyba Asus się wqurzył i opracowanie nowych sterowników zajęło mniej czasu niż odpowiadanie na maile z problemami użytkowników.

Doszła jeszcze jedna ciekawostka do mojej konfiguracji :) Czyli potraktowanie obudowy napięciem z gniazdka około 220V.

Komp który był włączony i normalnie funkcjonował został dwukrotnie potraktowany odizolowanymi kablami z napięciem takim jak w naszych gniazdkach.

Bezpieczniki dwukrotnie wywalało ale niestety moja kobieta nie wiedziała co jest tego powodem. A powodem był budzik z przerwanym kablem zasilającym zwierający z obudową.

Jestem mega zdziwiony, że nic w środku się nie popaliło i skrzynka dalej działa bez problemów :)

djmakus
komentarz
komentarz

komp fajny...

co prawda totalnie nie opłacalany....ale fajny :D

PS: dotykałeś palcami zasilacza ? jeśli tak i jeśli zostawały ślady Twoich rąk to już wiesz po co były rękawiczki :P

  • 3 lata później...
Tomysl
komentarz
komentarz

Zdechła karta graficzna nie kręcona nie kombinowana po 4 latach. Będzie oddzielny wątek podlinkuje zaraz :)

Gość
komentarz
komentarz

Składasz teraz coś nowego? :)

Tomysl
komentarz
komentarz

Powiem Ci, że przy obecnym kursie $ to musiałbym miec worek pieniędzy żeby mnie zatkało z różnicy sprzętu. Szukam nowej grafiki ale wcześniej postarm się przywrócic swoja starą grafikę do życia.

Oto wątek o zmaganiach :)
http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=270924&hl=&fromsearch=1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.