x-kom hosting

Zakup MP3 Player'a

falcon1984
komentarz
komentarz

Dobra zastanowię się czy brać coś z avi w ogóle

A jaki byłbym najlepszy Creative z obsługą tylko MP3 (bez filmów) i dużą pojemnością do 150zł ? :D

Roni11
komentarz
komentarz
Jckzr jak sie ma dobry konverter to wszystko widac. napisy idzie wtopic w obraz prostym programem i wszystko gra.

Dac sie da, ale czy jest sens?

Falcon nie bierze creativea.

Niczym specjalnym to sie nie wyróżnia, a nawet powiedziałbym ze zostaje w tyle.

[edit]

falcon1984 jesteś modem, a łamiesz regulamin. ;)

falcon1984
komentarz
komentarz

No to jaki MP3 Player z radiem i pojemnością 2-4GB do 150zł ? (bez filmów)

Edit: W jaki sposób złamałem regulamin ? :P

Danyyy
komentarz
komentarz

Wiesz no, ja nie mam laptopa a często jeżdze w długie trasy wiec ładuje kilka filmów i oglądam, fakt no nie ma piorunującego wrazenia ale jesli się chce obejzec to jest ok ;D

Roni11
komentarz
komentarz
No to jaki MP3 Player z radiem i pojemnością 2-4GB do 150zł ? (bez filmów)

SanDisk Sansa Clip, o ile masz potagowane piosenki. ;)

kajzer
komentarz
komentarz
A ja polecę Creative ZEN 2gb - bardzo fajny sprzecior, miałem taki tyle że 4gb. Wprost super się sprawował, wygodna obsługa, duży ekran dobrej jakości, co do filmów nie wiem, bo nie odtwarzałem, ale np. fotki bez problemu można było oglądać :)

ktoś już wcześniej zaproponował ten sprzęt.

a propos filmów na tym Creative. przede wszystkim pliki przerzucasz na playerka tylko i wyłącznie dołączonym programem, który nie puści nic, co wykracza poza możliwości odtwarzacza. summa summarum, konwertuje plik z rozdzielczości pierwotnej, do takiej jaka mu najbardziej odpowiada.

efekt jest lepszy niż możnaby się spodziewać, mam parę teledysków wgranych i wygląda to dość nawet, niestety nie wiem jak jest z napisami, ale ktoś wyżej napisał, że można je wtopić w obraz jakimś programem, więc luz.

ja na Twoim miejscu brałbym tego Creative'a. ma parę wad, szybko się rysuje, ma bardzo krótki kabel połączeniowy USB (~5cm), domyślnie można go ładować tylko z komputera (można dokupić ładowarkę sieciową) i sortuje piosenki według tagów niezależnie od tego jak je wgraliśmy (to jest najbardziej irytujące i chyba nie można tego zmienić... jeżeli się da, to piszcie, będę wdzięczny).

za to w tym, w czym ma być dobry, rzeczywiście jest dobry, poza tym można powiększać dowolnie pamięć poprzez zakup karty pamięci. no i standardowe słuchawki są do wyrzucenia (ja mam Creative Aurvana douszne i współpracują bardzo dobrze, chociaż jak ktoś chce basy, to lepiej sobie poradzą EP'ki, też od Creative'a).

Szattek
komentarz
komentarz

hmm.. sansa e250 2gb? cena 154zł

obsługiwane formaty: avi, mpeg, mov, wmv, jpg, tiff, gif, png, bmp mp3

wyświetlacz lcd 1,8 cala

link:http://www.diprocon.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&option=com_virtuemart&product_id=981&Itemid=53&vmcchk=1&Itemid=53

a co do słuchawek można by wziąć Koss KSC75

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.