x-kom hosting

Creative Zen.

19Adolf08
utworzono
utworzono

Witam! Chciałbym kupić sobie to cudo. Podoba mi się w nim wszystko od wyglądu, po slot na kartę pamięci. Czy drodzy użytkownicy uważacie że będzie to dobry wybór? :D Psuje się to cudo albo coś się z nim robi?

Roni11
komentarz
komentarz

Dokup do niego jakieś lepsze słuchawki.

Nie jest to szczyt w jakości dźwięku, ale powinno być OK. ;]

19Adolf08
komentarz
komentarz

W MP4 tez się specjalizujesz? :D:D ( Sygna. ) Jedyne co mnie w nim rajcuje to, to że ma tą kartę pamięci i względnie długi czas grania. A co do tych filmów to chyba nie jestem przekonany. Więc mówisz że śmiało mogę brać?

Roni11
komentarz
komentarz

Za tą cenę chyba nic lepszego nie będzie z karta pamięci i takim czasem pracy.

A może zapytam sie inaczej.

Czego wymagasz od odtwarzacza i ile możesz na niego wydać. :D

19Adolf08
komentarz
komentarz

No więc tak, musi dobrze wyglądać, Karta pamięci, 2GB wbudowanej, dobra jakość dźwięku, fajnie jak by miał wyświetlacz bo to " bajer " na kumpli z klasy. ^^ 260zł na to mam. Myślę że Creative zen właśnie spełnił by moje oczekiwania.

Roni11
komentarz
komentarz

Bierz ZENa.

Nic innego z takimi wymaganiami i takim budżetem nie dostaniesz. :P

Tylko dokup do niego chociaż słuchawki... :P

Proponuje Vedia SRS-200.

Dostaniesz je za 70 zł w Łódzkim mp3store, bo wnioskując po nicku (1908 - ŁKS) jesteś z Łodzi.

19Adolf08
komentarz
komentarz

A te dołączane są tak dziadowskie? Tzn. jest on godny polecenia? Jak z odtwarzaniem tych niby filmów na nim? Działa to?

Roni11
komentarz
komentarz

Słuchawki z zestawu to imo porażka.

Jak działają na nim filmy zobacz sobie na youtube. :P

http://www.youtube.com/results?search_quer..._type=&aq=f

Wyedytowałem mój poprzedni post.

19Adolf08
komentarz
komentarz

No raczej że jestem z Łodzi! ŁKS ŁÓDŹ!!!! Hmm... gdzie ten sklepik się znajduje?

Roni11
komentarz
komentarz
Hmm... gdzie ten sklepik się znajduje?

http://www.mp3store.pl/info_sklepy-lodz.php

Tylko tam ZENa nie dostaniesz.

19Adolf08
komentarz
komentarz

Dobra dzięki. Czyli mówisz że mogę śmiało bez obaw kupić go?

Roni11
komentarz
komentarz

No ile razy jeszcze zadasz to pytanie.

Jak nie kupisz to sie nie przekonasz.

19Adolf08
komentarz
komentarz

Dobra dzięki, to chyba dziś go kupie.

Roni11
komentarz
komentarz

Idz jeszcze do jakiegoś MM i zobacz czy nie ma go na wystawie.

Powinni dać ci sie nim pobawić, o ile będzie naładowany. :P

19Adolf08
komentarz
komentarz

Już mam. Stery zainstalowane wygląda obiecująco. Właśnie się ładuje nieszczęsne 4h. Czy trzeba ten akumulatorek formatować?

Jakie formaty plików wideo to gówienko obsługuje?

Roni11
komentarz
komentarz
Jakie formaty plików wideo to gówienko obsługuje?

Instrukcja, panie instrukcja prawdę ci powie. :D

19Adolf08
komentarz
komentarz

Panie w instrukcji [beeep] jest. Czytałem ją i nic. :/

To jak znajdę odp. ?

Roni11
komentarz
komentarz

Z tego co znalazłem w necie to:

# Odtwarza filmy w formacie WMV lub DivX/XviD w rozdzielczości 320 x 240. Automatycznie konwertuje z innych formatów za pomocą dołączonego oprogramowania.
19Adolf08
komentarz
komentarz

Dobra dzięki. Cudotwórco jest jakiś program żeby filmy typu 3gp i jakieś inne przerabiał na to WMV? Chciałbym se może na tym jakiś film obejrzeć jak bym gdzieś pojechał bo jakość obrazu jest naprawdę dobra.

Roni11
komentarz
komentarz

Ale gdzie ty masz filmiki w 3gp?

Przecież to jest format używany w komórkach?

No chyba ze chcesz oglądać na nim filmiki z komórki.

19Adolf08
komentarz
komentarz

No też bym chciał jakoś oglądać na nim filmy z komórki. Przydałby się jakiś programik do konwertowania tych filmików. Najlepiej all in one! Żeby jak najwięcej formatów obsługiwał bo to oprogramowanie co dodane przez Creative to tylko rozdzielczość zmienia nic poza tym.

19Adolf08
komentarz
komentarz

Zaraz zobaczę co to jest. Urządzonko bardzo mi się podoba... Ładny wyświetlacz ładny wygląd, szybkie, nie zamula, ładna jakość dźwięku na tych podobnież " złych " słuchawkach co dołączyli do tego Zen`a.

Nie mogę tego pobrać co ma 9,5MB jakąś wtyczkę mi się only udało.

Roni11
komentarz
komentarz

Spróbuj PocketDivXEncoder'a albo Any Converter'a.

Walkman
komentarz
komentarz

widze , zę kolega sie zna a niechce zakładaćnowego tematu do 300zł można kupić mp3 , żeby jakość muzyki była jeszcze wyższa, mam philipsy shp 2700 i creativy ep-630 , słucham techna więc chce czysty ładny bas , nie musi być głośny ważne aby jakość była dobra , ew. ile musiał bym dopłacić do jakiegoś cacka ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.