x-kom hosting

Najbardziej oczekiwane gry na PC

Najbardziej oczekiwane gry na PC  

178 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na które gry czekasz najbardziej (mo?na wybra? kilka odpowiedzi) ?

    • GTA IV
      101
    • Mafia II
      50
    • Far Cry 2
      42
    • Call of Duty 5
      62
    • Tomb Raider: Underworld
      4
    • FIFA 09
      17
    • PES 2009
      16
    • Diablo 3
      48
    • Prince of Persia (pe?ny tytu? nieznany)
      12
    • S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
      12
    • World in Conflict: Soviet Assault
      5
    • Gothic 4: Arcania
      39
    • Spore
      10
    • Empire: Total War
      10
    • Gears of War 2
      9
    • Fallout 3
      16
    • Burnout: Paradise
      6
    • Dead Space
      4
    • Starcraft 2
      9
    • Test Drive Unlimited 2
      26
    • Need For Speed Undercover
      14


miskiewicz4343
komentarz
komentarz (edytowane)

skasowano

Popek
komentarz
komentarz

Jak dla mnie Gothic 4 i Empire Total War :hyhy:

tofik177
komentarz
komentarz

Dla mnie jak wyjdzie StarCraft 2 pewnie inne gry przestaną istnieć na jakiś czas ;]

wedka1993
komentarz
komentarz

Ja czekam najbardziej na Gothica IV, no ale premiera może nawet być w następnym dziesięcioleciu:P Poza tym chętnie popykałbym w GTAIV:)

Slimeq22
komentarz
komentarz

Na tej liście (według mnie) brakuje jeszcze paru Hitów (znowu według mnie)...mianowicie:

Project Origin

Aliens: Colonial Marines

Doom4

Pozdrawiam.

Popek
komentarz
komentarz
Ja czekam najbardziej na Gothica IV, no ale premiera może nawet być w następnym dziesięcioleciu:P

Ja słyszałem że ma wyjść w 2010 roku, a wymagania będą dobre na mój nowy komputer we wrześniu, więc sobie popykam :hyhy:

Dodajcie jeszcze Simsy 3 xD

Dejvid
komentarz
komentarz

Nierozumiem, dlaczego tu nie ma Brothers in Arms hell's Highway. Ma być celowanie poprawione i tryb multiplayer nawet aż 32 albo 64 graczy oraz 300 tysięcy razy leprza grafika na U 3.0, róźne bajery. Zresztą poprzednie części były też dobre ale sporo nie dopracowane.

PS: Głosowałem na Call of Duty 5, chyba najbardziej lubie gry tego typu.

Neoman
komentarz
komentarz

Mafia II, GTA IV no i Burnout Paradise.

Conrack1410
komentarz
komentarz

troszkę uboga ta lista :-)

z gier na pc najbardziej oczekuję na : Mafię 2, Far Cry 2, Diablo 3 i Starcrafta

ciekawie zapowiadają się też : empire: total war, Lord of the ring: Conquest, Operation Flashpoint 2 czy nowe: Gothic i Wolfenstein

nie ukrywam ,że najbardziej czekam na gry konsolowe (ps3)

bardzo wyczekiwane przeze mnie : Star Wars Unleashed, fifa 2009, Resident Evil 5

Killzone 2, Little big planet, Gran Tourismo 5, Mirror's edge, Sacred 2, Motorstorm 2, ressistance 2 , nowy tekken, Dead space itp itd

zapowiadają się dobre czasy :-) dawno nie było tyle świetnych gier na które warto czekać

falcon1984
komentarz
komentarz

W ankiecie są podane tylko gry na PC

Druga sprawa, że głupotą byłoby podanie 50 gier, dlatego ankieta opiera się tylko na kilkunastu wybranych pozycjach

Conrack1410
komentarz
komentarz

widzę ,że są gry na pc

skoro nie można podać wszystkich to podawanie wybranych kilkunastu trochę mija się z celem

bo dyskusja prowadzona nie powinna być schematyczna

- ja tam czekam na grę nr 1

- ja czekam na grę numer 2 i 3

- a ja czekam na grę 1 i 3

- a ja czekam na grę 1, 2 ,3

:)

Gość
komentarz
komentarz

Na Gothic IV czekałem, ale już nie czekam...

nie zagram w niego, kupię dodatek do G3 i tyle...

Poza tym to już Arcania: A Gothic Tale, więc dla mnie to koniec serii...

Czekam na Mafię 2 i GTA IV, bo MAFIA i GTA:SA to nadal jedne z najlepszych gier w moim prywatnym rankingu

.avenue
komentarz
komentarz

Czekam na GTA IV ! Już niedługo będzie xD

Kevq
komentarz
komentarz

GTA IV plax

Guild Wars 2 plax

Far Cry 2 plax

Inne fajne gry plax no ale najbardziej i tak GTA IV :>

de_aztec
komentarz
komentarz

Dla mnie Far Cry 2 because of: DreamHack

Oraz Operation Flashpoint 2 ponieważ nie wyszedł żaden lepszy symulator żołnierza niz Operation Flashpoint - grałem w niego późno ^^ dopiero jak mi go w CD-Action zaserwowali

P.S. Za przeproszeniem żygać mi się już chce, jak słyszę ludzi mówiących: Ja czekam na tamto bo będzie miało fajną grafikę / Super gra bo ma fajną grafikę. Tylko szkoda że grafika coraz lepsza, a gry wciągają coraz mniej. Mam nadzieję, że wyjdą jeszcze jakieś miodne, grywalne gry.

Alherein
komentarz
komentarz

A czemu nie ma w ankiecie Duke Nukem? :D jak się nie myle to 14 lat już czekamy na kolejną część.

Keepsake
komentarz
komentarz
P.S. Za przeproszeniem żygać mi się już chce, jak słyszę ludzi mówiących: Ja czekam na tamto bo będzie miało fajną grafikę / Super gra bo ma fajną grafikę. Tylko szkoda że grafika coraz lepsza, a gry wciągają coraz mniej. Mam nadzieję, że wyjdą jeszcze jakieś miodne, grywalne gry.

Tu bym polemizował ;] Crysis, Call of Duty 4, Gears of War to nie są dla ciebie miodne gry ? Szybkie, wciągające Fps'y które dostarczają dużo emocji a zarazem mają super grafike :D

  • 2 tygodnie później...
Neoman
komentarz
komentarz

Czytam sobie tak te serwisy o grach i widzę, że nadchodzą lepsze czasy dla PC. Najnowszy Burnout na PC (żadna wcześniejsza część nie wyszła na pieca!), kopia GTA czyli Saints Row 2 (poprzednia część też nie wyszła na PC), Mercenaries 2 (jak wyżej) a to tylko kilka przykładów :w00t:

Vigo
komentarz
komentarz

Ja tam czekam na Diablo III

ciaciama
komentarz
komentarz

Najbardziej czekam na GTA IV, w drugiej kolejnosci TDU2.

Rosiu_pl
komentarz
komentarz

Czekam na Call of Duty 5, Diablo 3, Empire: Total War i na Starcraft 2. Już się nie moge doczekać.

A43vil
komentarz
komentarz

Nie ma tego na liście ale ja czekam na need for speed undercover i GTA IV

mis456
komentarz
komentarz

ja czekam na cod 5, spore a najbardziej na nowy world in conflict. Ta seria wymiata.

ZObaczę też jak sie będzie sprawował nowy gothic

A43vil
komentarz
komentarz

O zapomniałem dodać że jeszcze Diablo

ZObaczę też jak sie będzie sprawował nowy gothic

A co w planach już 4 ?

szoch
komentarz
komentarz

najbardziej nie mogę się doczekać FIFY 09 , FALLOUT 3 , CALL OF DUTY 5, GTA 4 , NFS UNDERCOVER

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.