x-kom hosting

Jak w Biosie ustawić...?

Rega
komentarz
komentarz

Nie, mam płytkę z programem ophcrack -xp...

Link który podałeś, jest moim temate, i dalej siedzę nad tym, ściągnęłam program jw. ale jak piszę tutaj komp nie uruchamia się -mimo iż na 1 sze miejsce dałam start z CD, -z płytki z nagranym programem!!!

Widnows orginał!

nitro07
komentarz
komentarz

w jaki sposób była nagrana płyta z programem ?

częstym błędem jest nagranie obrazu na płytę zamiast płyty z obrazu

sprawdź zawartość płyty jeśli jest tam tylko jeden plik (ściągnięty z internetu) to znaczy, że płyta jest źle nagrana

Rega
komentarz
komentarz

jest jeden plik

ściągnełam ultra iso, otworzyłąm program, dałam Bootowalna, skierowałam na płytkę cd z tym programem i się coś przerabia czy dobrze???

czyli dałam : utwórz obraz z dyskietki /cd...? zrobiłąm dobrze?

nitro07
komentarz
komentarz

i zapewne z rozszerzeniem iso

czyli płyta jest źle nagrana, niewiem jakiego programu używasz do nagrywania aleeee tak wygląda przykładowa instrukcja,

otwierasz nero start smart --> kopiuj i utwórz kopię -- >> nagraj obraz na dysk i wskazujesz pobrany plik *.iso

podsumowując

najwazniejsze, żeby w Twoim programie do nagrywania płyt wybrać opcję nagraj z obrazu i wskazać, ściągnięty plik

Rega
komentarz
komentarz

spróbuję raz jeszcze nagrać płytkę wg.Twoich wskazań

Mam nero Express Essentials,,,,

wybieram:

cd z danymi..

dodaję plik siągniety...

i potem jest opcja nagraj...

tak zrobiłąm ostatnio, nie ma opcji ...typu "nagraj obraz"

moze coś w ustawieniach zaawansowanych w nero ustawić???? kuchna ale co....ale ciemna jestem :(

...wróć!!

Mam nero startsmart to jest to samo ( tam myślę)

nitro07
komentarz
komentarz

Nero StartSmart Essentials:

nero.JPG

post-5519-1216979159_thumb.jpg

Rega
komentarz
komentarz

Tyle że nie widzę "nagraj obraz" nigdzie

aaaaaaa Ok jest.- klikam..

wskazuję ściągnięty plik i nagrywam tak?

qArteXp
komentarz
komentarz

Tutaj masz jak nagrać obraz

PS. Googluj ;)

Rega
komentarz
komentarz

Kończę ściągać program i próbuję,

dobra sciągnełam

Ophcrack.

daję w nero "nagraj obraz na dysku" co dalej??

normalnie zaznaczam ten program,i daję nagraj ?

czy : otwieram "nagraj obraz na dysk" i zmieniam w wyborze na : typ pliku na .nrg,.iso,.cue,.img i następnie szukamy wybranego obrazu .iso

nitro07
komentarz
komentarz
czy : otwieram "nagraj obraz na dysk" i zmieniam w wyborze na : typ pliku na .nrg,.iso,.cue,.img i następnie szukamy wybranego obrazu .iso
qArteXp
komentarz
komentarz

wybierasz plik *.iso i ok i nagraj

Rega
komentarz
komentarz

jesli tak, to wywala okno, plik obrazu obcego, dalej: podany rozmiar bloku nie zgadza się z dlugoscia obrazu itd....Popraw czy ignoruj ??

co mam zrobić? proszę o cierpliwość

Ps. program który sciągnełam nie ma końcówki .iso ?? moze w tym sęk ?

qArteXp
komentarz
komentarz

a jakie rozszerzenie ma ten plik?

Rega
komentarz
komentarz

ophcrack-xp-livecd-2.0.1

tak dokładnie

moze mam to "przelecieć" tym ultraiso ??/ przerobić ??eh nie wiem juz

qArteXp
komentarz
komentarz

ale jakie rozszerzenie? czyli czy to jest *.iso czy *.mdf czy *.txt :lol:

włącz w pasku w exploratorze narzedzia potem opcje folderów potem widok potem odznacz"ukryj rozszerzenia znznych plików" i wtedy podaj całą nazwę

Rega
komentarz
komentarz

ophcrack-xp-livecd-2.0.1.iso

wywala okno, plik obrazu obcego, dalej: podany rozmiar bloku nie zgadza się z dlugoscia obrazu itd....Popraw czy ignoruj ??

nitro07
komentarz
komentarz

podaj jaki masz rozmiar ściągniętego pliku *.iso

qArteXp
komentarz
komentarz

a spróbuj innym programem nagrac.

// ort.

// naekana

aryman
komentarz
komentarz

Zgaduję, że plik .iso źle się ściągnął, lub z jakiegoś innego powodu jest uszkodzony. Podaj jaka jest wielkość Twojego pliku, jeżeli jest 0 bajtów to nic z nim nie zrobisz, trzeba ściągnąć na nowo, jeżeli jest większy możesz spróbować kliknąć "popraw", jak to nie pomoże, proponuję ściągnąć obraz jeszcze raz. Nigdy nie miałem podobnego przypadku, ale ja bym tak zrobił.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.